Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

ja mam zamiar go reaktywować - nadchodzi weekend - więc zobaczymy kto posiedzi najdłużej :D !!!

Dev! ??? czy KC umarło? za duzo grasz w GW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 23:42, Marrbacca napisał:

> :)) No może przesadziłem.Kurde chciałem iść spać bo burza się zbierała ale teraz to już
nie
> wiem.A rano muszę wcześnie wstać ale co tam.Wiesz ja jestem słaby "ze skrutów":).Co to
jest
> CSI??
Crime Scene Investigation - Kryminalne zagadki czegoś tam (akurat w tym przypadku Las Vegas
:)) Świetny serial


O CSI jest swietny jestem na wakacjach w Stanach to tu co pare dni jest. Osobiscie preferuje zwykle CSI w Las Vegas, Maiami tez jest ok, wogule wszystkie CSI jest ok. Maja jescze New York i w planach Los Angels.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dev sie ostatnio skarzył że w dwóch to jakoś tak głupio pisać, no i temacik jakoś tak zamarł w miejscu


dobra można powiedzieć że noc juz jest, więc niech moc bedzie z nami i piszemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jakieś pół godziny temu skończyłem oglądać po raz kolejny Terminatora 2. :) Film trzyma w napięciu nawet jeśli widziało się go wiele razy. Momentami zapominałem, że już go oglądałem wielokrotnie. :) Coś niesamowitego. Takie filmy są wiecznie żywe. :) I w dodatku jeszcze mnie naszła ochota na granie w Fallout''a po jego obejrzeniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 00:33, Sarafan_Knight napisał:

I w dodatku jeszcze mnie
naszła ochota na granie w Fallout''a po jego obejrzeniu. :)


A ja po obejrzeniu Tokio Drift odpaliłem Most Wanted i zacząlem od nawa przechodzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 00:39, Mack..... napisał:

Załóż sobie pancerz wspomagany, to sam bedziesz jak terminator :D (w falloucie oczywiście)
:)


Advanced Power Armor Mark II + Bozar + 999 HP + 300% Big Guns + 10 Perception + perk "Sniper" = totalny wymiatacz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2006 o 00:42, Sarafan_Knight napisał:

Advanced Power Armor Mark II

Ale ta zbroja to dopiero pod koniec jest, na Enklawie jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 00:46, Vormulac napisał:


> Advanced Power Armor Mark II
Ale ta zbroja to dopiero pod koniec jest, na Enklawie jak dobrze pamiętam.

No niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 00:41, ThoruS napisał:

A ja po obejrzeniu Tokio Drift odpaliłem Most Wanted i zacząlem od nawa przechodzic:P


Właśnie taki wpływ mają dobre filmy. :) Po obejrzeniu w środę Frantic''a naszło mnie na Deus Ex, ale na razie się wstrzymałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 00:46, Vormulac napisał:

W którą część będziesz grał? Acha, i jetu nie przedawkuj...:)


Jeszcze nie wiem. :) Może zacznę od pierwszej, ale nie wykluczam, że od drugiej. ;)

Dnia 19.08.2006 o 00:46, Vormulac napisał:

Ale ta zbroja to dopiero pod koniec jest, na Enklawie jak dobrze pamiętam.


Tak, ale przecież można kontynuować grę po jej ukończeniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T2 jest klasyką - i też mógłbym go oglądać w nieskończoność!

Kiedyś czytałem taką książkę-grę (czytasz, rzut kostką, przejście do odpowiedniej strony - wybór z 3 np.); dojeżdżasz do rozstaji - w lewo str. xxx w prawo str. yyy; Książka miała kilka części i nazywała się "wojownik autostrady"; wszystko działo się po kataklixmie nuklearnym - strasznie kojarzy mi się z T2, bo postac którą się grało jeździła harleyem (tylko to przetrwało wybuchy :) i miała m.in. shotgun !!!

a pamięta ktoś takiego czytanego "dreszcza"? albo "wehikuł czasu" - cała seria - ale uboga w porównaniu do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 00:49, Martimat napisał:

T2 jest klasyką - i też mógłbym go oglądać w nieskończoność!


Serię "Obcy" też mógłbym oglądać w nieskończoność (bez ostatniej, czwartej części, która była totalną porażką, ale i tak mniejszą niż Terminator 3, który dla mnie w ogóle nie istnieje i seria zakończyła się dla mnie na części drugiej).

Dnia 19.08.2006 o 00:49, Martimat napisał:

Kiedyś czytałem taką książkę-grę (czytasz, rzut kostką, przejście do odpowiedniej strony -
wybór z 3 np.); dojeżdżasz do rozstaji - w lewo str. xxx w prawo str. yyy; Książka miała kilka
części i nazywała się "wojownik autostrady"; wszystko działo się po kataklixmie nuklearnym
- strasznie kojarzy mi się z T2, bo postac którą się grało jeździła harleyem (tylko to przetrwało
wybuchy :) i miała m.in. shotgun !!!


Były gry na nieco podobnym schemacie, tyle że to my w nich decydowaliśmy jaką opcję wybrać. :) Są też aplikacje do tworzenia własnych gier tekstowych tego typu. :) Swojego czasu bawiłem się jedną (dawno, z pięć lat temu). :)

Dnia 19.08.2006 o 00:49, Martimat napisał:

a pamięta ktoś takiego czytanego "dreszcza"? albo "wehikuł czasu" - cała seria - ale uboga
w porównaniu do reszty.


Jeśli chodzi o "Wehikuł czasu", to książki nie miałem przyjemności czytać. :) Widziałem tylko film, który był w moim odczuciu niezły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym "wojowniku autostrady" część wyborów było kostkowych (ale i tak zawsze można je zlekceważyć) a część samemu się wybierało.

Dnia 19.08.2006 o 00:57, Sarafan_Knight napisał:

Jeśli chodzi o "Wehikuł czasu", to książki nie miałem przyjemności czytać. :) Widziałem tylko
film, który był w moim odczuciu niezły. :)


Ta seria nie miała nic wspólnego z filmem (ani z czymkolwiek innym pod taim tytułem). A film - ten hollywodzki - taki sobie.

kurcze - tez strasznie zawiodłem się na T3. Co do serii obcy - wow. No ale my tu tylko o klasykach kina gadamy - więc co się dziwić. Świetny był horror dziejący się gdzieś w bazie na arktyce pt. "thing" -"to". To był wypas - a staroć z lak chyba 70tych (moze 80tych?)- pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 01:08, ddd-d2 napisał:

> Kiedyś czytałem taką książkę-grę ...
Fachowo nazywa się to paragrafówką.


a no tak :D dzięki za przypomnienie.

więc pamięta ktoś dreszcza może - mapy podziemi tam rysowałem pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować