Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 02:03, Piter Fersin napisał:

zawiało grozą wczoraj nam uszło płazem ale dzis chyba bedzie gorzej :(
Ja tam wracam do mojej kelnerki i vodeczki :D


Piter ty chyba nie czytasz w ogole co sie pisze co nie ?:) Wydaje mi sie ze najlepiej byloby gdybyscie podali sobie swoje gg i tam pisali o imprezkach, vodeczkach i tanczeniu na parkiecie, nie uwazasz ze tak bedzie lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 01:53, Vormulac napisał:

> czeskiego mam już dość (podróba franc.)
Napisałem "wypić po czesku" a nie, że czeski absynt. Czeski sposób jest lepszy. Francuski polega
na zalaniu cukru wodą bez uprzedniego podpalenia.
> a ogólnie to cały kult jest z tym absyntem
Jest. W USA absynt jest zakazany. W Europie to jest tylko kilka państw które zabraniają. Ale
jak dorwą cię w kraju gdzie jest legalny a będzie stężenie tujonu powyżej 10mg/l to masz przechlapane.


ej - no widze, że możemy sobie klimacik ułozyć - zaraz puszczę to bie fotkę co siedzi u mnie w zamrażalniku od grudnia ( z 16 butelemk tylko ta się ostała :), niestety czeski, z wyprawy w góry. w polsce ogólnie jest nie do kupienia (absynt).

ale ja nie przepadam za smaczkietym (rozchorowałem się raz niezdrowo - i koniec - już nioe tykam). tak samo z uzo , pernole i tym podobnym :P

topicu nie będziemy rozwijac - bo nas zdegradują :)

fotka:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 02:04, Widek napisał:

Piter ty chyba nie czytasz w ogole co sie pisze co nie ?:) Wydaje mi sie ze najlepiej byloby
gdybyscie podali sobie swoje gg i tam pisali o imprezkach, vodeczkach i tanczeniu na parkiecie,
nie uwazasz ze tak bedzie lepiej ?


Widze bardzo dobrze :D tyle ze to nie sa zwykle imprezki tylko impreza forumowa jakbys przeczytał ostanie 800 postów to bys wiedizał jaka tu fajana zabwa :P a poważnie to troche sie rzeczywiscie to rozrosło ale tak bywa gdy kilka swirów spotka sie pozna pora na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele tematów wygląda pogdobnie np.niektóre gry.Oczywiście niewyglądają jak czat ale piszą też po parę wyrazów.Oczywiście wiem, że ten temat wygląda nie za dobrze teraz w czasach gdy wszyscy chcą podobno zdobywać tylko kolejne tutóły ale nie przesadzajmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 02:13, piotersamobojca napisał:

Wiele tematów wygląda pogdobnie np.niektóre gry.Oczywiście niewyglądają jak czat ale piszą
też po parę wyrazów.Oczywiście wiem, że ten temat wygląda nie za dobrze teraz w czasach gdy
wszyscy chcą podobno zdobywać tylko kolejne tutóły ale nie przesadzajmy..

w koncu liczy sie nie ilosc a jakosc :D mi na statusie nie zalezy na robotnika awansowalem po miesiacu i 10 postach teraz mam ich ponad 500 jako sam brygadzista ale pisze bo lubie a nie po to by miec wyższy status nawet gdybym miał byc wywrotowcemto i tak pisałbym tu dalej bo mi chodzi o klimta i ludzi a nie o napis pod nickiem a mowie to serca bo juz troche dzis wypilem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ouzo lubię. Tylko ostatnio nie piję tego i nawet nie wiem po ile sprzedają. Ale ten anyżowy smak jest boski. Z ostrzeżeniem to chodziło chyba żeby nie pisać takich bzdetów po raz 25 i wrzucać posty z prędkością światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo!!Piszę dla przyjemności.Wiem, że niktórzy robią to specjalnie i nagminnie ale mi nie zależy na statusie.On pomaga mi tylko 2 przypadkach
a)jak widze obywatel-znaczy na 99% nowy ktos(moze jakis z degradem)
b)jak widze przewodniczacy-stary wyjadacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopra ja ide spac briaa nie chce juz ze man tanczyc wiec walne sie pod barem otworze se kurek z Warki Strong i ide spac :Dnarazie wszytkim bede znwu w sobote wtedy to zafalujemy :D a jak otworza czat gram.pl to nikt nam nie pwoei ze wrzucamy 10 postw naminuite albo 800 w 12h pa wszytkim 3mcie sie i strzezcie przepisu na na suicide drink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie się wtedy chłopaki.Będę strzegł tego przpisu!:)No to do dna browara...gul gul gul.aa. za wszystkich, którzy poszli spać i za tych którzy będą czuwać.To ja spadam wtedy też.Baj wszystkim(ten czat nas wyratuje:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brii około 2 wyłączył się komputer. Bo zbrakło prądu. ;P
A co do tematu to wiele innych wygląda podobnie, tylko tutaj jest różnica, że rozmowy prowadzimy w nocy.
Ja w takim razie idę się nieco przespać, bo jeszcze dzisiaj nie miałam okazji. Dobranoc wszystkim. (a raczej dzień dobry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 09:21, Martimat napisał:

już wiesz teraz o ktrórej (alem niewyspany) - proponuje wpadnij kiedyś ok 2 na pogawędkę :D


Chyba nie skorzystam. Noc jest do spania a nie lubie spać za długo rano. W nocy nie śpie tylko wtedy jak mam imprezę lub inne ważne sprawy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzień też można spac, ja niedawno wstałam (4 godziny snu), całą noc spędziłam na pogadędkach, plotkowaniu i trochę siedziałam na forum. Około 10 rano poszłam spać... hmm taki tryb życia :) ale zwykle to ok. 3 idę spać.. dzisiaj był wyjątek ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Ja w dzien nie mogę spać, bo potem jestem bardziej zmęczony niż przed położeniem się. Mój kumpel siedzi przed kompem do 6-7 rano a potem śpi do 13tej. Ehh ja za bardzo lubię spać, zeby rezygnować z 7-8 godzinnego snu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować