Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ale się tu porobiło... Nawet RoBeN na chwilkę wpadł. Bynajmniej nie na strzemiennego. ;) Cóż, ja ostatnio mam coraz mniej czasu, więc nawet na konferencję się nie załapię. Dlatego życzę wszystki miłej zabawy. I wspomnijecie o mnie przy jednym z toastów. Będzie mi bardzo miło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 23:33, Bumber napisał:

Ale się tu porobiło... Nawet RoBeN na chwilkę wpadł. Bynajmniej nie na strzemiennego. ;) Cóż,
ja ostatnio mam coraz mniej czasu, więc nawet na konferencję się nie załapię. Dlatego życzę
wszystki miłej zabawy. I wspomnijecie o mnie przy jednym z toastów. Będzie mi bardzo miło...
:)

Okay nie ma sprawy ;) wlasnie pijemy absynt :D szkoda ze nie wpadniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 23:45, gmichal napisał:

wiecie, ja sie chce wyspac, jutro trzeba znowu o 10 wstawac;(( a potem na rower;))

Oo, to masz dobrze.....ja wstaje o 7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczesciarze - mnie dziewczyna "wstanie" o 6:40 ... dobrze ze tylko jutro, praca a potem zakupic TQ i oddac sie slodkiemu lenistwu. i wrogiem bedzie kazdy kto zechce oderwac moje szczesliwe 4 litery od fotela :P
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, widze, że coś w Nocnych Markach imprezka nie potrwała za długo. Gratulacje dla gmx''a, który wytrzymał do 23:53 a reszta cieniutko, cieniutko. Nie będzie kolejnych postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam odespałem przynajmniej poprzednie 3 posiedzenia do 4 - 6 rano (a wstawałem wmiarę normalnie - max. o 11); no ale długi weekend się skonczył ... więc wiadomo :D

dzis cos tm napisze myslę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobrywieczór Państwu.

Ja mam taki wniosek formalny, petycję, zgłoszenie, nie wiem jak określić to badziewie... od której godziny post mój zawarty w tym jakże zacnym temacie liczyć się będzie jako tzw. "nocny"? Nazywam się Michał, nie Marek, i tego już raczej się zmienić nie da, ale chciałbym przynajmniej być Nocnym.

Z góry dziękuję.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 23:32, piotersamobojca napisał:

Od czasu jak pojawił się tu pan moderator temat praktycznie zamarł.No nic..nocne marki.Czas
spania dla mnie nastał.Jutro trzeba popracować z rana;).Dobranoc wszystkim.

Jeśli to nazywasz zamarł. Od tamtego czasu, żeście napisali 2 strony (50/stronę) postów :P
A wracając do tematu, ja dzisiaj jeszcze posiedzę, chcę obejrzeć CSI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 23:40, piotersamobojca napisał:

:)) No może przesadziłem.Kurde chciałem iść spać bo burza się zbierała ale teraz to już nie
wiem.A rano muszę wcześnie wstać ale co tam.Wiesz ja jestem słaby "ze skrutów":).Co to jest
CSI??

Crime Scene Investigation - Kryminalne zagadki czegoś tam (akurat w tym przypadku Las Vegas :)) Świetny serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować