Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2006 o 01:13, Martimat napisał:

Ta seria nie miała nic wspólnego z filmem (ani z czymkolwiek innym pod taim tytułem). A film
- ten hollywodzki - taki sobie.


Wiem, że jest książka Wellsa pod takim samym tytułem, więc myślałem, że to o nią chodzi. :) Na jej podstawie jest właśnie ten film. :)

Dnia 19.08.2006 o 01:13, Martimat napisał:

kurcze - tez strasznie zawiodłem się na T3.


To był ewidentny skok na kasę. Dla mnie to film horror. W ogóle chciałbym o nim całkowicie zapomnieć. A tak pięknie zakończył się Terminator 2, a oni wszystko popsuli. :( Cały klimat serii i zakończenia T2... :(((

Dnia 19.08.2006 o 01:13, Martimat napisał:

Co do serii obcy - wow. No ale my tu tylko o klasykach
kina gadamy - więc co się dziwić.


Znaczy się mam z tego rozumieć, że seria Obcy Tobie też się podobała, tak? ;)

Dnia 19.08.2006 o 01:13, Martimat napisał:

Świetny był horror dziejący się gdzieś w bazie na arktyce
pt. "thing" -"to". To był wypas - a staroć z lak chyba 70tych (moze 80tych?)- pamiętasz?


Pamiętam. :) Chyba z 80-ych był. Kapitalny horror, jeden z najlepszych w historii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 01:14, Martimat napisał:

więc pamięta ktoś dreszcza może - mapy podziemi tam rysowałem pamiętam :D

Ja pamiętam (nawet go jeszcze mam). Pamiętam także, że nigdy go nie skończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby kiedys prądu zabrakło - bądź jechałbyś gdzieś z dala od cywilizacji - to warto odkurzyć go i spróbować jeszcze raz :P

ja dobrze go wspominam - i też go jeszcze mam, ledwo się trzyma ale jest. podobnie planszówkę Magia i Miecz + dodatkowe rozszerzenia (każde z nową planszą): podziemia, miasto, jaskinia; brak mi tylko kosmicznej otchłani (klima mi nie pasował); mam też dodatek do niej smoki :) chciałem to wszystko kiedys na allegro opylić - ale się rozmyśliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 01:44, Martimat napisał:

podobnie planszówkę Magia i Miecz + dodatkowe rozszerzenia (każde z nową planszą): podziemia, miasto, jaskinia; brak mi tylko kosmicznej otchłani (klima mi nie pasował); mam też dodatek do niej smoki :)

No proszę. :)
Mi brakuje Miasta i Smoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 01:53, ddd-d2 napisał:

> podobnie planszówkę Magia i Miecz + dodatkowe rozszerzenia (każde z nową planszą): podziemia,
miasto, jaskinia; brak mi tylko kosmicznej otchłani (klima mi nie pasował); mam też dodatek
do niej smoki :)
No proszę. :)
Mi brakuje Miasta i Smoków.

^^ a ja kupiłem(dokladnie to kumpel kupil a ja od niego) wiec kupel kupil wmiare zadbana ze wszystkimi opisami chyba kartami przygody i innymi.. wszystkimi mapami(slownie caly komplet) za 50zł^^ (dla jednych to duzo ale dla mnie za caly komplecik TAKIEJ gry to malo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. "Poszaleć w nocy". Właśnie skończyłem grać w nwn po sieci. A to i tak wcześnie jak na mnie. ;] Ktoś o tej porze nie śpi jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 03:34, VaRIaT napisał:

Ktoś o tej porze nie śpi jeszcze?


Wampiry i wilkołaki. :P Bo każdy normalny człowiek już od kilku godzin lula w łóżeczku. ;)

Aha, jam jest wampir, buahahaha! Drżyjcie, śmiertelnicy! *niuch* *niuch*... Ooo... Czuję piękną i młodą dziewicę... *mniam* *mniam*... Świeża krew! Buahahahahaha!!!

^^''

Dobra, trza do wyra bo coś chyba odwala... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 06:13, SwenG napisał:

Hmm, cóż, już po 6. Pooora naaa doobraaanoccc bo juuuz słońce świeeeeciiiii ;)

Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci :P
A ja wstałem godzinę temu jak zwykle... nocnym markiem już nie jestem, więc się odezwę wieczorem. Jak tylko brat mi kompa da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 22:18, Martimat napisał:

trzeba sie podleczyć - a wy? tez na imprezach ? :P


A gdzie tam, w tym tygodniu trawię kolejne odcinki anime:P Aha okazyjnie blokuje ludzi na gg. Ostatnio chyba jakaś nowa moda się rozprzestrzenia- rozmowy przez status. Ogląda sobie człowiek Ghost In The Shell a tu co chwila klik klik zółte słoneczko w prawym dolnym rogu. Szału można dostać.

Od przyszłego tygodnia stawiam sieć domową i jakoś zacznę korzystać z dobroci media center:P Gdyby mnie nie było przez kilka dni to nie martwcie się- żyję:P Widocznie tylko coś w ustawieniach skaszanię i będę szukał pomocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować