Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 23:25, Monastor napisał:

To tylko znaczy, że jesteś przystojny i podobasz się gimnazjalistkom :P

Licealistkom panie Monastor, co pan mnie o jakieś molestowanie nieletnich oskarża czy jak :-P

Dnia 18.10.2006 o 23:25, Monastor napisał:

Do tego wyglądasz tak dojrzale ;)

Tjaaa długie włosy i okulary faktycznie dodają dojrzałości :-p Chyba nawet za bardzo.

Dnia 18.10.2006 o 23:25, Monastor napisał:

Nie ma co się łamać.

No też ostatnio do takiego wniosku doszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 23:21, Vaxinar napisał:

A tam, chciały się zapoznać z przystojniakiem. :D A Ty taka reakcja, a one nieśmiałe.


Tak jasne.. Prosze pana czy może pan dla nas.. bueh! Czułem jak mi "siwki" rosną!!:)
Choć fakt to było tak że zadzwoniły by się mnie o coś spytać.. A że brałem akurat kąpiel to zabrałem ze sobątylko mały ręczniczek by przykryć.. "4 litery":) otwieram dzwi i slysze jak jedna sie jąka a druga robi karpia ;-)
Ale kurka wodna nie musiały mi na pan mówić!:)
Mam kuzyna w wieku 16 lat! A jego koledzy i koleżanki jak byłem u niego w szkole dzień dobry do mnie mówili! Tragedia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 23:26, Hubi Koshi napisał:

> To tylko znaczy, że jesteś przystojny i podobasz się gimnazjalistkom :P
Licealistkom panie Monastor, co pan mnie o jakieś molestowanie nieletnich oskarża czy jak :-P

Gdzieżby tam... ja w stu procentach popieram molestowanie licealistek ^^ :P

Dnia 18.10.2006 o 23:26, Hubi Koshi napisał:

> Do tego wyglądasz tak dojrzale ;)
Tjaaa długie włosy i okulary faktycznie dodają dojrzałości :-p Chyba nawet za bardzo.

Okulary... czemu nie... a długie włosy może mieć każdy... ale wiadomo, że musiały mieć kiedy urosnąć :P
Zarost daje dużo tutaj... i jak ktoś nosi koszulę to wygląda od razu doroślej (u mnie to robi około 3 lat różnicy z tego co się orientuję ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 23:29, Monastor napisał:

Zarost daje dużo tutaj... i jak ktoś nosi koszulę to wygląda od razu doroślej (u mnie to robi
około 3 lat różnicy z tego co się orientuję ^^)


A co jak miałem tylko ręczniczek? Taki mały starczający na "4 litery"?:) Przecież nie musiały na pan mi od razu mówić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 23:29, Monastor napisał:

Gdzieżby tam... ja w stu procentach popieram molestowanie licealistek ^^ :P

Ja tam też nie mam, ale pan mi tu insynuuje że Gimnazjalistki molestowałem :-P

Dnia 18.10.2006 o 23:29, Monastor napisał:

Okulary... czemu nie... a długie włosy może mieć każdy... ale wiadomo, że musiały mieć kiedy
urosnąć :P

Okulary od 1 Podstawówki nosze (wada wrodzona), włosy chodowałem sobie bodaj od końca II Liceum (teraz jestem II Studiów) i mam co nieco długi kucyk. Heh JA wyglądać dorośle ?? Wolne żarty. Plecack przerzucony przez ramie, spodnie i kurtka jeansowe no ja ogólnie ubieram się "Na Luz", a nie żeby wyglądać dojrzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 23:31, Stwór napisał:

A co jak miałem tylko ręczniczek? Taki mały starczający na "4 litery"?:) Przecież nie musiały
na pan mi od razu mówić:P

Wiesz... może wyglądasz młodo, a "pan" to jakiś nowy element szkolnego slangu... coś jak "ziom" ^^ ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie pocieszaj mnie tak!:) Wiem że robisz to specjalnie i doceniam to!:)

Ps. Jestem padnięty, nie mam już sił siedzieć a ty mi tu się rozpisaliście! Głupie forum!:) ;) ;)
Ide spać! Teraz na 95%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 23:36, Stwór napisał:

Ps. Jestem padnięty, nie mam już sił siedzieć a ty mi tu się rozpisaliście! Głupie forum!:)
;) ;)
Ide spać! Teraz na 95%:)

Dobranoc Proszę Pana... czy może... dobranoc dziadku xD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 23:38, Monastor napisał:

Dobranoc Proszę Pana... czy może... dobranoc dziadku xD :P

Taaaa a potem się dziwią że młodzi studenci popełniają samobójstwa, a to przeca eutanazja staruszków jest :-P Nie dobijaj pana Stwora bo gotów nam sięgnąć po radykalne metody (laski, topory, młoty bojowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 23:40, Hubi Koshi napisał:

Taaaa a potem się dziwią że młodzi studenci popełniają samobójstwa, a to przeca eutanazja staruszków
jest :-P Nie dobijaj pana Stwora bo gotów nam sięgnąć po radykalne metody (laski, topory, młoty
bojowe)

Licealiści nie dożywają wieku studenckiego przez "Cierpienia młodego Wertera"... to moja aktualna lektura i to będę dziś czytał do poduszki... pochlastać się można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 23:42, Monastor napisał:

Licealiści nie dożywają wieku studenckiego przez "Cierpienia młodego Wertera"... to moja aktualna
lektura i to będę dziś czytał do poduszki... pochlastać się można :P

To ja się ciesze że olewałem lektury w Liceum (no Wertera chyba akurat czytałem jednak). Nie to nie oznacza ze nie lubie czytać, UWIELBIAM czytać, tyle że lektury szkolne to dla mnie lektury wciśnięte na siłe, a nie lubie niczego robić Na siłe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 00:49, Backside napisał:

Moja bezsenność przybrała forma osobową, na szczęście płci przeciwnej ;).

A może to świadomość braku wykładów jutro spija mi sen z powiek :D?


stawiam na to 1 :D

ostatnio mam podobnie :p ale ... to juz tylko dzwieki "ciszy nocnej"

pozdro - jak juz zasnela - to polupie w coś :D - bo spac jeszcze nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 00:57, Vaxinar napisał:

Widzę, że dzisiaj dzień szczęściarzy, panowie nie mają wykładów, a ja mam na
późniejszą godzinę do szkółki. :D
Spanko do 8... mmm. :D


wykladów nie -ale pracowity dzien za pasem; tylko wiesz - muzy zawsze daja mnie tyle energii - ze spiac 5 godz. na dobe - i tak jestemnrześki - przynajmnej ostatnio mimo jesiennej pory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 01:10, Martimat napisał:

wykladów nie -ale pracowity dzien za pasem; tylko wiesz - muzy zawsze daja mnie tyle energii
- ze spiac 5 godz. na dobe - i tak jestemnrześki - przynajmnej ostatnio mimo jesiennej pory :P


To Ci powiem, że fart. Ja niestety nie, dlatego teraz już lecę spać, bo się nie wyśpię, mimo tych późniejszych godzin. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 01:20, Vaxinar napisał:

> wykladów nie -ale pracowity dzien za pasem; tylko wiesz - muzy zawsze daja mnie tyle energii

> - ze spiac 5 godz. na dobe - i tak jestemnrześki - przynajmnej ostatnio mimo jesiennej
pory :P

To Ci powiem, że fart. Ja niestety nie, dlatego teraz już lecę spać, bo się nie wyśpię, mimo
tych późniejszych godzin. Dobranoc.


w sumie ja tez jednak - dobranoc nocnym markom :D !

dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 23:16, Hubi Koshi napisał:

Nie dobijaj prosze cie. Mi już dzieciaki z podstawówki i Gimnazjum "Dzień Dobry" na ulicy mówią,


Mnie dzieci sąsiadów też :/ Makabra :D. Ale może to dlatego, że nie mają co powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 23:38, Monastor napisał:

Dobranoc Proszę Pana... czy może... dobranoc dziadku xD :P


Okropny! Teraz wiem czemu miałem koszmary!!!! To wszystko twoja wina!! :) ;) ;) Za kare dzisiaj będę zmawiać magiczne zaklęcie które spowoduje że i ty będziesz miec koszmary!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować