Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2006 o 00:03, Martimat napisał:

zaczynam nocna sesje - ktoś jeszcze czuwa? moze razem cos wykręcimy (grzecznie pytam, bo pomysłow
mam sporo, moge je realizowac sam :D fear np? )

Ja bym bardzo chętnie pograł, ale muszę się wyspać choć troszeczkę, bo mam jutro na ósmą zajęcia :/

Może w nocy z soboty na niedzielę... albo lepiej w sobotę po południu, lub koło południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wczoraj pojawil sie temat posuwania sie w latach... zacząłem prowadzić zajęcia dla studentów i jakoś nagle do mnie dotarło, jak bardzo zmieniłem się od czasów licealnych. Ale nie ukrywam, że sprawia mi przyjemność, iż studentki (świeżo po maturze) wydają się przynajmniej na razie darzyć mnie pewnym szacunkiem.
No i wdałem się w rozmowe piłkarską z kolegami z instytutu i pobliskiego ksera... powiedziałem, że "nie uroniłem ani minuty z meczu z Portugalią, bo bałem się, iż to musi wystarczyć na kolejne 20 lat", a jeden koles w żartach odrzekł "wiesz co, ty już możesz i tak tego nie doczekać"... Ech, zakola się też robią więc póki co trzymam fryzurę w stylu prawie afro :-) Gdy wszyscy wylysiejemy, ci, ktorzy nigdy nie sprobowali takiej fryzury beda zalowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 00:25, Vormulac napisał:

A gdzie jesteś? Tam gdzie zawsze? Tak do 1:30-2 mogę pograć.

unreal , gram albo !infused : znajdziesz - jak nie ma mnie - to mam problemy z połączeniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pouciekali:) A ja jestem.. Tylko co mi z tego że będę starszy o kolejny dzień i będęnie wyspany w pracy?:)
A co mi tam:))) trzeba korzystać z życia!:)

Dobranoc forumowicze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 01:34, Stwór napisał:

Wszyscy pouciekali:) A ja jestem.. Tylko co mi z tego że będę starszy o kolejny dzień i będęnie
wyspany w pracy?:)
A co mi tam:))) trzeba korzystać z życia!:)

Dobranoc forumowicze!:)


ja jestem - ale juz ide lulu - mimo ze spac mi sie nie chce ale ... praca praca jutro :/

nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 08:54, hans kloss napisał:

Ja lubie być w necie w nocy. Ale mi rodzice nie pozwalają.


taaa ale nie wiem jak u ciebie (może w Australii mieszkasz(?) ;] ) ale w Polsce jest dzień i wręcz nie wypada o tej porze pisać w tym wątku ;)
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 09:07, hans kloss napisał:

U mnie jest dwudziesta z minutami.


I widzisz, po co było kłamać? Nie wiesz ze kłamstwo ma krótkie nogi??
jakby była u ciebie 20 z minutami to musiałbyś mieszkać na którejś z licznych wysp oceanii na oceanie spokojnym... pewnie nie wiesz gdzie to jest więc cię informuję że bardzo daleko od kanady ;) także nie kłam proszę więcej i idź już lepiej do szkoły ;)
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 16:26, hans kloss napisał:

Podpuszczałem Cię.


jakbyś był trochę mądrzejszy to byś bardziej się postarał...
chociaż w podstawówce zdaje się nie uczą jeszcze stref czasowych...

Dnia 20.10.2006 o 16:26, hans kloss napisał:

Ale jak mi jeszcze raz powiesz coś typu "idź już lepiej do szkoły" to choćbym
degrana za to dostał, odpowiem ci.


Śmiało. Ja się nie obrażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem niekulturalny. Jak chcesz pogadać, to wejdź na czt onetu, znajdź w dziale rulez, temat 14 15 16 17 18 19 LATQ i odnajdź użytkownika john mullins01. Tam ci moge dogadać. I za tą podstawówkę ci dogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że próbowałeś pana obywatela uczyć podstawowych zasad na forum itp. ale ci nie wyszło. Sam żeś wciągnąl się w offtop. I to w nocnym temacie. Typowo nocnym. I kto wreszcie wygrał w tej wymianie postów? Ty czu hans? Oczywiście, że hans (nawet nie licząc jego ostatniego posta, tego z 17:24). Dałeś się wciągnąć w zabawe offtopową (1), w temacie typowo nocnym (2). I na nic zdało się twoje podejście typowo moderatorskie, wogóle to według mnie przeginasz z tym (zachowujesz się jak jakiś rasowy modek z 15 letnim stażem, hans (obywatel) napisał posta w nocnym temacie a ty ma "dzień dobry" do niego wyskoczyłeś z takim tekstem) (post dany o 08:59). Dramat jak dla mnie (twoje zachowanie).
A na koniec dam skróconą wersję tego co napisałem:
"Zapomniał wół jak cielęciem był"
Ale bez linków, jak byłeś przodownikiem dałeś pokaz w tym temacie (chyba wiesz o co chodzi, prawda?), a teraz robisz za modka.... Dramat i absolutne zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze że nasz nocny temat zaczyna być coraz bardziej dziennym, oj nie dobrze, nie dobrze. Chyba trzeba w końcu zorganizować jakiś "zlot" Nocnych marków bo na forum źle sie dzieje.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh... coraz bardziej zaczynam wierzyć, że jestem w stanie przepracować przed kompem dokładnie dobę... daleko mi nie brakuje... jednak jakieś pół godzinki temu senność zaczęła mnie dopadać... no nic, chyba na dziś spasuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować