Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 00:38, balduran2 napisał:

Niestety nie działają.
P.S. A ja ciągle nie śpie.

Zacznij czytać "Państwo" Platona. A ja nie pomoże to "Podręcznik anatomii człowieka" prof. Bohenka.

Ja się odmeldowuję, jestem ponad półtorej dobry na chodzie, czas na odpoczynek (jutro wykłady od 9 do 17 :/).
Dobranoc wszystkim państwu (Platonowi również).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 00:47, VaRIaT napisał:

Witam Markuf. :P Mam takie pytanie: czy któryś z was palił/pali cygaro?

Tak ale nie polecam, po pierwsze to trucizna (bonus rak ust, podniebienia, krtani) po drugie śmierdzisz po tym gorzej niż po papierosach (też trucizna+ ww. bonusy), po trzecie po cygarze, zanim coś zjesz radzę umyć zęby (bo nie będziesz czuł smaku jedzenia (+ bonus raka żołądka). Po ente dzieciak z cygarem w ustach wygląda jak idiota (oczywiście to nie do ciebie ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tam - ja bym z chęcią dostał pudełko "fideli" z kuby od jakiegoś dobrego "wujka"

tak poza tym to dobrywieczór. od niedzieli nie ma mnie na sieci ... jutro praca a na week-end do domu "na wieś" :D (jak to mówię pieszczotliwie o rodzinnym domu) i bede dopiero w poniedziałek...

więc nie jestm na bierząco (a nie nawidzę tego) - jakieś strzeszczecie tygodnia? bo wiem że ferie w toku wiec ludzie pisza dużo...

acha - niedługo mam nadzieje podzielę się radosną nowiną... :) zresztą juz bym mógł... ale napisze jak będzie wiecej czasu ( w temacie o kobietkach też :P )

achhh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Dnia 09.02.2007 o 00:57, sodolis napisał:

zanim coś zjesz radzę umyć zęby (bo nie będziesz czuł smaku jedzenia (+ bonus raka żołądka).
Po ente dzieciak z cygarem w ustach wygląda jak idiota (oczywiście to nie do ciebie ;-) )

Myślę, że po kilku cygarach nic się nie stanie. :) Poza tym papierosy są chyba bardziej szkodliwe. Zresztą to tylko na spróbowanie. A na ile starcza takie jedno cygaro (30 min, godzina?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 01:06, balduran2 napisał:

ja też idę kimać - przy najmniej będę próbował.
Branoc wszystkim.

Dobranoc, dobranoc ;-) a ja i tak będę na nie czekał, może na innym silniku ;-) wiem, wiem, marzenie ściętej głowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 01:10, VaRIaT napisał:

Myślę, że po kilku cygarach nic się nie stanie. :)

To źle myślisz

Dnia 09.02.2007 o 01:10, VaRIaT napisał:

Poza tym papierosy są chyba bardziej szkodliwe.

to tak jakby porównywać raka i raka

Dnia 09.02.2007 o 01:10, VaRIaT napisał:

Zresztą to tylko na spróbowanie.

jak już się uparłeś żeby spróbować weź któreś z jasnych przynajmniej się nie udusisz, chociaż nie polecam wogule próbować.

Dnia 09.02.2007 o 01:10, VaRIaT napisał:

A na ile starcza takie jedno cygaro (30 min, godzina?)?

Zależy jakie cygaro i jak szybko je palisz, możesz je "cmokać cały wieczór" ( powiedzmy 2 godziny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 01:09, Martimat napisał:

eee tam - ja bym z chęcią dostał pudełko "fideli" z kuby od jakiegoś dobrego "wujka"

ja też ale na sprzedaż ;-)

Dnia 09.02.2007 o 01:09, Martimat napisał:

tak poza tym to dobrywieczór. od niedzieli nie ma mnie na sieci ... jutro praca a na week-end
do domu "na wieś" :D (jak to mówię pieszczotliwie o rodzinnym domu) i bede dopiero w poniedziałek...

No cóż nasze miasto też nazywają dużą wiochą ;-D

Dnia 09.02.2007 o 01:09, Martimat napisał:

acha - niedługo mam nadzieje podzielę się radosną nowiną... :) zresztą juz bym mógł... ale
napisze jak będzie wiecej czasu ( w temacie o kobietkach też :P )

Coś tu kręcisz :-D czyżby... mały martimacik ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 01:23, T34 napisał:

Tak odnosząc się do tematu, to siedzenie przy kompie po nocach szaleństwem bym nie nazwał;)

Człowiek cały dzień jest zalatany, zawsze jest coś do zrobienia, praca, rodzina, znajomych też kiedyś trzeba odwiedzić więc po północy jest najlepszy czas na relaks przed komputerem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apropo tych cygar - ja tez na sprzedaż... albo na inną specjalną okazję :D (aby się podzielić)

@variat & others: co do próbowania tego świństwa - niech sobie cygaretkę spróbują... też śmierdzi świństwo jednoale jest słabsze niz samo cygaro (a mocniejsze niz pety)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

acha ... nie nie jest to mały martimacik :) (ale cygara zachowałbym na taką włąsnie okazję :P )

wspaniałe jest to ... że ona ma rude włosy :)

dobranoc ! idę się wkońcu wyspać... praca na dwie zmiany jest naprawdę wyczerpująca (if U know what I mean :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecierpię na bezsenność ale dzis mam nadmiar energi i jest mi gorąca a nawet otwarte okno niepomoże . Prąd mnie kopną i zamiast byc zmęczony jest odwrotnie , genialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja to niby głównie po nocach siędzę, ze względu na taki nawyk grania po nocach, ale też np muszę przyznać, że nie ma lepszej pory do pisania długich wypocin (czy to praca na studia, czy to jakiś długaśny post, czy też artykuł na gramsajcie/www) niż późna noc :) Wtedy to nawiedza mnie taka chęć napisania czegoś, podzielenia się czymś z innymi, taka wena twórcza - o żadnej porze nie da się tak idealnie skupić, jak właśnie taką późną nocą :) Oczywiście pod warunkiem, że się nie pracuje *zaczyna marzyć o pracy, w której sam decyduje kiedy ją wykonuje* >_>

*puff* marzenie prysło, 6 rano a ja bez pracy i bez środków pieniężnych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich marków.
Jeżeli macie jakiekolwiek pojęcie o Accesie i robieniu rzeczy w nim zapraszam na mojego gramsajta.
Jutro w samo południe wyrusza organizowany przezemnie konkurs z nagrodami dotyczący tegoż programu.
Wystarczy w ciągu 2 tygodni przesłać na adres mail pracę o której będzie jutro mowa na moim sajcie a do wygrania wspaniałe nagrody które sam ufundowałem. Zapraszam wszystkich jutro na mojego sajta. Będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować