Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 01:42, Arhont napisał:

Moja wiedza się już skonczyłą sposób fizyczny niepomoże , psychiczny też nie . Chociarz jest
jeszcze coś połączenie fizycznego i psychicznego ! JEsli masz przy swoim łózku ścianę to wykorzystaj
to , zgas świtła i uderzaj głową o ściane ile wlezie XD !!! Pomoże tylko ale głowa bedzie niezle
bolec albo już wogule niewstaniesz ;(


Hy, o tym nie pomyślałem. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 01:57, Arhont napisał:

Ciekawe kto jeszcze pozostał ?


Ave!
Skończyłem grać w Red Orchestrę (średnio szło ;/). Dziś szykuje się niezła imprezka u kumpla :) Wyśpie się i lece. A tu już śpią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 02:12, Pustelnik88 napisał:

Ave!


Ave 2x:)

Pewnie jest nas więcej tylko was obserwujemy i zbieramy dowody na potencjalne degrady :P :)))
A tak na poważnie.. Sliczności byłem odwieź do domku.. Padam z nóg bo zabawa na śniegu w nocy była.. ehem - męcząca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave omnes.

Właśnie skończyłem BS4, piszę reckę rzucając okiem co chwilę do was. Jakieś specjalne tematy, problemy, rozróby na tą noc piękną przewidziane, hm? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie oglądać Efekt Motyla 2. Jedyne co mogę powiedzieć o tym filmie, to że absolutnie nie polecam. Lepiej jeszcze raz obejrzeć część pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 03:23, Klimos napisał:

Skończyłem właśnie oglądać Efekt Motyla 2. Jedyne co mogę powiedzieć o tym filmie, to że absolutnie
nie polecam. Lepiej jeszcze raz obejrzeć część pierwszą.

lol, popieram w 100%. Aczkolwiek pierwsza część tez jest... cóż za drugim razem ogląda się to jak komedie (po przemyśleniu wszystkich niespójności ;P). No i jeszcze boski fan-boy MTV -_-"""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tu zaraz popłacze jade do babci za okolo 1 godz i nie będzie mnie na gram a w nocy zawsze se szaleje na gram.pl ale wczoraj w przełomie na dziś moja mama siedział na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki!
Dawno mnie t nie było :P FERIE MAM !!!!!!!!!!!! <jupi>
Własnie dlatego mnie nie było :PP Spałem prawie przez całą sobote i niedziele, albo oglądałem filmy :D No w sobote miałem spraing, ale tak poza tym to siedze i bąki zbijam ;) A zaraz będę brykał grać w NWN 2 bo w końcu trzeba zniszczyć te całe zło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 03:40, Graffis napisał:

> Skończyłem właśnie oglądać Efekt Motyla 2. Jedyne co mogę powiedzieć o tym filmie, to
że absolutnie
> nie polecam. Lepiej jeszcze raz obejrzeć część pierwszą.
lol, popieram w 100%. Aczkolwiek pierwsza część tez jest... cóż za drugim razem ogląda się
to jak komedie (po przemyśleniu wszystkich niespójności ;P). No i jeszcze boski fan-boy MTV
-_-"""



Mi się Efekt Motyla 2 nawet podobał. Pierwsza część była o wiele lepsza, ale i tak, nie wydaje mi się, że druga cześć jest taka zła. Nie zachwyca, ale i nie przeraża ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, je lece pograć. =D Potem jeszcze będę jak już mnie bedzie muliło i zachce mi się spać :P
Unreal''a coś nie widze :P No zobaczymy później czy będzie, czy nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 23:35, bitelz90 napisał:

Mi się Efekt Motyla 2 nawet podobał. Pierwsza część była o wiele lepsza, ale i tak, nie wydaje
mi się, że druga cześć jest taka zła. Nie zachwyca, ale i nie przeraża ;) :P

Jedynka jest rzeczywiście lepsza. Ale i tak jest... no cóż, nielogiczna. Przez to całkiem ciekawy temat robi się banalny, przewidywalny i wreszcie okazuje się być nie do końca dobrze przemyślanym projektem. Przytoczyłbym argumenty, ale oglądałem bez mała kilka lat temu. Więc nie pamiętam dokładnie, które momenty mnie skłoniły do takich refleksji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki na zDolnym Śląsku kończą się ferie, a więc i plan mojego snu uległ lekkiej zmianie - z 3 na 23 sen i wczesne pobudki. Brrr No zobaczymy jak dojdę jutro do szkoły.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 23:40, bitelz90 napisał:

Dobra, je lece pograć. =D Potem jeszcze będę jak już mnie bedzie muliło i zachce mi się spać
:P


Tylko niech cie nie nosi do markow potem:) Bo ja co chce wejsc o 2 w nocy to nie moge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 23:50, Stwór napisał:

> Dobra, je lece pograć. =D Potem jeszcze będę jak już mnie bedzie muliło i zachce mi się
spać
> :P

Tylko niech cie nie nosi do markow potem:) Bo ja co chce wejsc o 2 w nocy to nie moge;)


Hehehehe :P No mi też się tak ostanio często zdarza, że nie mogę wejść, albo jak jestem to tak jakby mnie nie było bo nie mogę napisać posta, albo przejść do innego tematu itp.
Ale dzisiaj jakoś wszystko jest ok - narazie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się za to już drugi raz z rzędu zdaża , że nie mogłem w godzinach 22:00-23:45 wejść na forum ;). Trzeba był cierpliwe przeczekać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 02:33, deih napisał:

Mi się za to już drugi raz z rzędu zdaża , że nie mogłem w godzinach 22:00-23:45 wejść na
forum ;). Trzeba był cierpliwe przeczekać ;).



To Ty i tak masz dobrze. Ja nie licze ile to już razy, ale, jestem pewien, że ok. 15 razy tak miałem. :/ I nadal tak jest co jakiś czas ... :/ A też mam drugiego zonka bo nadal jak chcem przypiąć jakiś temat, to wyskakuje mi błąd i temat się nie przypina. Z tym to mam problem już od ponad miesiąca ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować