Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 23:52, Oskar24 napisał:

Ja nie, ponieważ uważam, że Orange jest najlepszy :D Skoro Play tak reklamują, to znaczy, że
wszystyko chcą pieniędzmi załatwić :P (kamoania reklamową)

Ja w Polsce mam Plusa i to od dawna. Z długim stażem w ogóle nie opłaca sie zmieniać. W każdym razie same reklamy Playa jak na razie tylko mnie drażniły, więc zdecydowanie nie zamierzam się do nich zapisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brykam lulu. To dobrej nocy życzę :]

A co do sieci komórkowych to ja nie słyszałem, w ogole, o tej nowej Play ... Ja mam z Plusa i nie narzekam ;))
Dobranoc, baj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 00:16, Kromster napisał:

a ja wszystkim polecam ere jak dla mnie jest najlepsza

Mi by się nie opłacało bo mam już promocje i znajomych Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 00:12, buraczek18 napisał:

U mnie cała rodzina ma plusa i rezygnuje z orange.A ja sam ma plusa od pół roku i polecam:)


U mnie za to cała rodzina ma z Orange :D:D Najlepsze są pakiety 600 sms-ów :P zawsze kupuje dwie karty za piątke i wydaje 6 zeta na pakiet i mam na cały miesiąc 600 esów (i tak 300 wykorzystuje maksymalnie, ale oszczędzam gdzieś na tym z 20 zeta :P) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę powoli mykał.
Jeszcze mam pytanie:czy macie jakieś propozycje/uwagi na temat strony "Nocnych Marków..." (adres w moim podpisie)? Jeśli chcecie żeby Wasz opis/życiorys znalazł się w dziale Społeczność "Nocnych Marków" piszcie do mnie, ale najpierw zajrzycie do tego działu żeby wiedzieć co do mnie napisać.
I jeszcze jedno: nie wiem czy wszyscy wiedzą o "akcji" taga: nocne marki - a jeśli nie wiecie, to już wiecie ;P
Branoc i miłych snów życzę, jeśli w ogóle pójdziecie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 00:27, balduran2 napisał:

Jeszcze mam pytanie:czy macie jakieś propozycje/uwagi na temat strony "Nocnych Marków..." (adres
w moim podpisie)? Jeśli chcecie żeby Wasz opis/życiorys znalazł się w dziale Społeczność "Nocnych
Marków" piszcie do mnie, ale najpierw zajrzycie do tego działu żeby wiedzieć co do mnie napisać.

Hehej! Cudna inicjatywa! :D:D:D
Ja bym proponował jakieś rejestracje, wskaźnik kto jest online, jaką miał aktywność te sprawy :) No i wkrótce coś naskrobię do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 00:30, Deathblade napisał:

Dobranoc 2 raz :D

Branoc.
Pusto się tu robi. Ja też niedługo idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hehej! Cudna inicjatywa! :D:D:D

Dnia 10.04.2007 o 00:32, Graffis napisał:

Ja bym proponował jakieś rejestracje, wskaźnik kto jest online, jaką miał aktywność te sprawy
:) No i wkrótce coś naskrobię do ciebie :)



To dla mnie komplement, dzięki.
Ale aż tak się nie rozpędzaj, ta strona jest pierwszą jaką robię. I mało na razie wiem co i jak, co prawda pomaga mi tykus - więc może on coś pomoże. Na razie jest to strona na bezpłatnym serwerze (republika) z reklamami i małą pojemnością ale może niedługo to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 00:38, balduran2 napisał:

To dla mnie komplement, dzięki.
Ale aż tak się nie rozpędzaj, ta strona jest pierwszą jaką robię. I mało na razie wiem co i
jak, co prawda pomaga mi tykus - więc może on coś pomoże. Na razie jest to strona na bezpłatnym
serwerze (republika) z reklamami i małą pojemnością ale może niedługo to się zmieni.

Powodzenia z tą stronką. Zobaczymy jak sie rozwinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 00:32, Graffis napisał:

Ja bym proponował jakieś rejestracje, wskaźnik kto jest online, jaką miał aktywność te sprawy
:) No i wkrótce coś naskrobię do ciebie :)

Dla mnie to poroniony pomysł. Niedługo to jak ktoś tu wejdzie to tzw. "społeczność" powie mu spadaj bo nie pisałeś ileś dni pod rząd i nie jesteś godzien przebywania w tak wyśmienitym towarzystwie jakim jest "społeczność" kilku gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 00:40, Vormulac napisał:

Dla mnie to poroniony pomysł. Niedługo to jak ktoś tu wejdzie to tzw. "społeczność" powie mu
spadaj bo nie pisałeś ileś dni pod rząd i nie jesteś godzien przebywania w tak wyśmienitym
towarzystwie jakim jest "społeczność" kilku gości?

Dlaczego miałoby tak być? To są oddzielne sprawy sam topic i strona dla tych, którzy czują sie społecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować