Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 23:13, Coni-z napisał:

hyhyhy
prawda?:D
podryw na spam :)


Tak, i to wspólne spamowanie przy zachodzie słońca... romantic jak nic ^^

Pozdrawiam Kira (jeśli jeszcze pamiętasz) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna jakie znalazłem to takie, gdzie trzeba wykupić abonament albo założyć płatne konto na stronie. Mam miesięczny abonament na gry-online i tam jest poradnik. Muszę tylko poszukać starej Encyklopedii Gier z kodem aktywacyjnym a już dzisiaj nie mam na to sił.

Dzisiaj mnie pytałeś za co dostałem degrada a jak wróciłem do domu to już awansowałem z powrotem na Przodownika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do podrywów - najlepszy jest na obcokrajowca ;) Podchodzisz do dziewczyny, mówisz z innym akcentem, lekko kalecząc nasz język. Jeśli dobrze to rozegrasz dziewczyna jest Twoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:16, Klimos napisał:

Coraz lepsze metody widzę powstają. Ostatnio słyszałem o podrywie na jabłka :P


Jest jeszcze podryw na księżyc, na truskawkę, na ciasteczko i takie te :P Tylko dla hardkorowców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:06, Obi-wan Kenobii napisał:

A wyobraź sobie co by się z tobą działo jakbyś u innego usera(nie koniecznie płci źeńskiej)
zobaczył swój avek z serduszkiem :P


<spada czwarty raz z krzesła... i udaje, że nie żyje!> :P

Może lepiej zachowaj takie przemyślenia dla siebie, bo jeszcze ktoś podłapie i winą obarczę ciebie :)
A taki awatar juz mam na stanie, więc jakby ktoś był zainteresowany... to niech zrezygnuje!!! ;]

20070620231720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:18, marcincinek15 napisał:

Jedyna jakie znalazłem to takie, gdzie trzeba wykupić abonament albo założyć płatne konto na
stronie. Mam miesięczny abonament na gry-online i tam jest poradnik. Muszę tylko poszukać starej
Encyklopedii Gier z kodem aktywacyjnym a już dzisiaj nie mam na to sił.

Po prosto powiedz, jak ten boss wygląda, bo chyba wiem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:00, rob006 napisał:

No dobra, wiem że wyskoczę jak Filip z konopi, całkowicie nie w temacie, ale muszę ci to powiedzieć:
Gdy zobaczyłem twój awatar spadłem z krzesła... dwa razy... :D Co się do diabła dzieje na tym
forum?? Totalna demoralizacja! :P

<odświeża stronę, patrzy na post Budo, trzeci raz spada z krzesła>...

Chyba muszę sobie jakiś miękki dywan sprawić :]


:D
nie podobają Ci się nasze avatary?
:(
Budo wyjątkowo lubi czarne koty, a ja centaury
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:18, marcincinek15 napisał:

Dzisiaj mnie pytałeś za co dostałem degrada a jak wróciłem do domu to już awansowałem z powrotem
na Przodownika ;)


No wiesz, w końcu nie przewiniłeś tak bardzo. A z Robotnika na Przodownika to łatwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:19, Coni-z napisał:

:D
nie podobają Ci się nasze avatary?


Pozmieniajcie nicki na Miss Budo oraz Mister Coni to już całkiem ludziom się wszystko powali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:19, KubamiszczuJ napisał:

Jest jeszcze podryw na księżyc, na truskawkę, na ciasteczko i takie te :P Tylko dla hardkorowców
:P


Księżyc jest jednak dość problematyczny. Ciężko go dostać, nie mówiąc już o nabijaniu na haczyk. Podobno jest dwóch takich, co to mają księżyc w ofercie. Na jakieś specjalne "sztuki" może być warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno opisać stoi na takim podwyższeniu i zapala lampy. Jest otoczony kulą energii i strzały go nie ranią. Jest to boss z następnego poziomu po tym wieżowcu, w którym się zaczyna gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:18, Cmq napisał:

Oooo, Tykus :>. Pamiętasz jeszcze o Wiedźminie? :P


No, ale to ty chyba powinieneś pamiętać :P BTW właśnie patrzę i historię napisałeś :o Jutro albo pojutrze coś naskrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:22, Krozin napisał:

Księżyc jest jednak dość problematyczny. Ciężko go dostać, nie mówiąc już o nabijaniu na haczyk.
Podobno jest dwóch takich, co to mają księżyc w ofercie. Na jakieś specjalne "sztuki" może
być warto ;)


Widziałem tych kolesi u mnie przed blokiem. 2 złote za wisiorek, 3 za kolczyki i 5 za pierścionek z księżyca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:23, marcincinek15 napisał:

Trudno opisać stoi na takim podwyższeniu i zapala lampy. Jest otoczony kulą energii i strzały
go nie ranią. Jest to boss z następnego poziomu po tym wieżowcu, w którym się zaczyna gra ;)

To masz farta, był w demie :P.

Ciągle siedzisz za pudłami, kiedy on przestaje strzelać ty szybko zestrzeliwujesz te lampy z normalnego pistoletu. Kiedy wszystkie zgasną - SZYBKO, bo masz naprawdę mało czasu - ładujesz moc (PPM) i strzelasz do niego z piekielnie podkręconego pocisku. Po kilku razach koleś padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne... tylko u mnie chyba przycisk z ładowanie mocy nie działy bo zarówno PPM jak LPM odpowiadają za strzał. Muszę to poprzestawiać, nie dziwne, że nie mogłem przejść. Dzięki wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:19, Coni-z napisał:

:D
nie podobają Ci się nasze avatary?
:(


Nie mówię, że się nie podobają. Są takie... powalające :D.

BTW: Czy używanie awatara innego forumowicza nie łamie regulaminu? :>
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:24, KubamiszczuJ napisał:

Widziałem tych kolesi u mnie przed blokiem. 2 złote za wisiorek, 3 za kolczyki i 5 za pierścionek
z księżyca :P


No tak, sprzedaż księżyca byłaby trudna do ukrycia, więc sprzedają na części... Mam nadzieję, że ci dwaj państwa na części nie sprzedadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:30, Krozin napisał:

No tak, sprzedaż księżyca byłaby trudna do ukrycia, więc sprzedają na części... Mam nadzieję,
że ci dwaj państwa na części nie sprzedadzą ;)


Już chcieli mi sprzedać kawałek, ale ich wygoniłem z pod okna. Łachudry jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować