Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2007 o 00:43, Długi18 napisał:

Kryhuu mam pytanie o forumową gre rpg - star wars,, mozna sie jeszcze dołaczyc, czy temat juz
jest zamkniety??

Spokojnie daj mi czas na zastanowienie. Jeszcze nawet nie miałem kiedy przeczytać twojego maila ;) Przeczytam, przyjrzę się fabule dokładie i dam ci znać, k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 00:42, Graffis napisał:

A skoro obaj jesteśmy zmęczeni, to może GW panie Klimos? ;)


Nie kuś, bo jeszcze skorzystam, a magisterka powinna być wysłana w formie papierowej i dotrzeć na uniwerek najpóźniej 14 września. Zostały mi jeszcze ze dwa rozdziały z ośmiu, na szczęście te krótsze. Oprócz tego porobienie obrazków, referencji i co gorsza wysłanie do promotora aby zaakceptował. Na razie widział tylko "Literature Review", czyli część teoretyczną stanowiącą jakąś 1/4 całości.

A propos, szukam kogoś wprawnego w wyłapywaniu literówek aby z dobrej woli zrobił korektę. Zazwyczaj to ja ludziom takie rzeczy robię, bo mam dość wprawne oko do wyłapywania błędów, ale swoja praca to niestety co innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 00:47, Klimos napisał:

Nie kuś, bo jeszcze skorzystam, a magisterka powinna być wysłana w formie papierowej i dotrzeć
na uniwerek najpóźniej 14 września.

No to poważna sprawa, cofam propozycję, a sam się wylogowuję z GW :)

Dnia 09.09.2007 o 00:47, Klimos napisał:

A propos, szukam kogoś wprawnego w wyłapywaniu literówek aby z dobrej woli zrobił korektę.
Zazwyczaj to ja ludziom takie rzeczy robię, bo mam dość wprawne oko do wyłapywania błędów,
ale swoja praca to niestety co innego :/

Teoretycznie mógłbym, ale nie daję gwarancji. Jestem po prostu zawalony artykułami i opowiadaniami do napisania. Nie myślałem, że bycie redaktorem Kolektywu będzie aż tak męczące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 00:46, Graffis napisał:

> Kryhuu mam pytanie o forumową gre rpg - star wars,, mozna sie jeszcze dołaczyc, czy temat
juz
> jest zamkniety??
Spokojnie daj mi czas na zastanowienie. Jeszcze nawet nie miałem kiedy przeczytać twojego maila
;) Przeczytam, przyjrzę się fabule dokładie i dam ci znać, k?



no oki, tylko ja bardzo chciałbym grać;) ale poczekam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z melanzu ....w zwiazku z tym ze nie chce mi sie jeszcze spac to odpalam Battlefielda 2 i zaczynam pykac po sieci :) teraz dopiero zaczyna sie zycie na serwerach ....Czy wy tez macie tak ze po % macie jeszcze ochote grac zamiast isc spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile to jest %:)
Jeśli wystarczająco wiele to nie ma mowy o graniu - po prostu znajduje się jakiś bardziej wygodny kawałek chodnika obok baru i się kima:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 01:29, Karharot napisał:

To zależy ile to jest %:)
Jeśli wystarczająco wiele to nie ma mowy o graniu - po prostu znajduje się jakiś bardziej wygodny
kawałek chodnika obok baru i się kima:D

Oj te wszystkie wspaniałe EVE-dialogi na vencie, gdy szef korporacji przychodzi na % i zaczynał gadać od rzeczy. Jeszcze zabawniej to wyglądało jak sie logował i ruszał polować na nowych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam procenty, ale nie lubię grać, chyba że w KwonHo ;]
No właśnie... moje małe, kochane, zalagowane KwonHo... :)
Cieszmy się z awansu Polaków da Mistrzostw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 01:42, Graffis napisał:

Oj te wszystkie wspaniałe EVE-dialogi na vencie, gdy szef korporacji przychodzi na % i zaczynał
gadać od rzeczy. Jeszcze zabawniej to wyglądało jak sie logował i ruszał polować na nowych
graczy.


No cóz, mozna i wskoczyc na forum w przyplywie euforii ;-) ... skrobnac to i owo nie myslac zupelnie o knosekwencjach. Choc - bedac zupelnie szczerym - do tego s t e j d z u jeszcze mi troche brakuje ;-). BTW pozdrowionka Graff ... sporo wody uplynelo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 01:48, Mudra napisał:

No cóz, mozna i wskoczyc na forum w przyplywie euforii ;-) ... skrobnac to i owo nie myslac
zupelnie o knosekwencjach. Choc - bedac zupelnie szczerym - do tego s t e j d z u jeszcze mi
troche brakuje ;-).

A potem rano podziwiać informacje, że nie możesz się na forum zalogować? ;P

Dnia 09.09.2007 o 01:48, Mudra napisał:

BTW pozdrowionka Graff ... sporo wody uplynelo ;-)

Nie btw, tylko foremost i upfront! ;D
Witam drogiego przyjaciela. Co tam słychać? Ja właśnie nad artykułami o EVE siedzę, analizuję build-makery do GW, pisze opowiadanie, odpowiadam na dwa maile, ustawiam drukarkę, czytam cztery fora dyskusyjne...
No i udało mi się przeprowadzić w końcu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 01:46, greg_f napisał:

Cieszmy się z awansu Polaków da Mistrzostw ;)


Już tak od razu? Chyba mają jeszcze parę meczów przed sobą i awans wcale taki pewien jeszcze nie jest.

Co do procentów, to fajnie się popija podczas grania, ale gorzej jest przynajmniej w moim przypadku z graniem po popijaniu. Jak idę gdzieś na imprezę w celu wiadomym, to zazwyczaj, o ile uda mi się wrócić do domu, biorę azymut na łóżko i nic innego nie ma znaczenia.

Natomiast ostatnimi czasy już w ogóle siebie nie poznaję. W ciągu trzech tygodni, wypiłem może ze sześć piw (małych 0.33l, czyli tak naprawdę cztery normalne) i to wszystkie w pracy w piątkowe popołudnie. Nic poza tym. Ach, co ta nauka z człowiekiem robi. Na szczęście powoli zbliżam się do końca ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 01:53, Graffis napisał:

Nie btw, tylko foremost i upfront! ;D
Witam drogiego przyjaciela. Co tam słychać?


Ano slychac odglosy przeklinajacego barta, który postanowil odtworzyc przebieg spotkania POR-POL na Pro Evolution Soccer ;-)

Dnia 09.09.2007 o 01:53, Graffis napisał:

Ja właśnie nad artykułami o EVE siedzę, analizuję
build-makery do GW, pisze opowiadanie, odpowiadam na dwa maile, ustawiam drukarkę, czytam cztery
fora dyskusyjne...
No i udało mi się przeprowadzić w końcu :]


Yyyy ... no nie powiem zebym mógl sie pochwalic podobna lista aktualnie podejmowanych zajec ... przyznam sie szczerze, ze klikam od czasu do czasu w klawiature i siegam po piwko celebrujac moj pierwszy od kilku miesiecy wolny weekend ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 01:55, TYHE napisał:

O. Jaka tematyka? :)

Cyberpunk. Rozważania nad genezą i powstawaniem świadomości, indywidualności, duszy i osobowości jako czynnika nadającego cel, ograniczenia i rzeczywiste narzędzia wolności - komentarz jaki otrzymałem po przedstawieniu pierwszego szkicu. Trochę uległ zmianie (łącznie ze zmianą języka na angielski za namową ''housemate''a'' :P), ale przynajmniej sprawa jest rozwojowa.

@ Klimos
A żebyś ty widział jak pewien oficer naszej gildii w GW (ten który nas przyjął ;) ) umierał 7 razy w The Falls, bo mu się kursor niespokojnie przemieszczał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 02:04, Graffis napisał:

@ Klimos
A żebyś ty widział jak pewien oficer naszej gildii w GW (ten który nas przyjął ;) ) umierał
7 razy w The Falls, bo mu się kursor niespokojnie przemieszczał ;P


Az lezka w oku sie kreci ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 02:06, Mudra napisał:

Az lezka w oku sie kreci ;-) ...

Ano tak, nie inaczej. Moje GWEN za to na poczcie utknęło. Cały tydzień walczyłem z przeprowadzką, a teraz jak do kraju wróciłem, to okazało się, ze sąsiad odebrał wszystkie paczki, ale nie tą. No i muszę do poniedziałku czekać :/
Za to jak dzisiaj się na GW zalogowałem, to tak mi sie błogo zrobiło :)

Dnia 09.09.2007 o 02:06, Mudra napisał:

Ano slychac odglosy przeklinajacego barta, który postanowil odtworzyc przebieg spotkania POR-POL na Pro
Evolution Soccer ;-)

Jeśli gra na to nie pozwoli, to znaczy, że jest bliższa prawdy o świecie niż... rzeczywistość??? Oj, nie jest dobrze ;)

Dnia 09.09.2007 o 02:06, Mudra napisał:

Yyyy ... no nie powiem zebym mógl sie pochwalic podobna lista aktualnie podejmowanych zajec

Training of ''Multitasking'' skill to level 5 completed ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 02:11, Graffis napisał:

Ano tak, nie inaczej. Moje GWEN za to na poczcie utknęło. Cały tydzień walczyłem z przeprowadzką,
a teraz jak do kraju wróciłem, to okazało się, ze sąsiad odebrał wszystkie paczki, ale nie
tą. No i muszę do poniedziałku czekać :/
Za to jak dzisiaj się na GW zalogowałem, to tak mi sie błogo zrobiło :)


Ja z jakis tydzien temu obchodzilem urdziny, i moi wspaniali wspollokatorzy postanowili sprawic mi prezent w postaci Factions + Eye of The North jako combo-pack dla jedynej znanej im osoby, która nie miala nic przeciwko ograniczeniu rozwoju postaci do 20-stego poziomu ;-)

Dnia 09.09.2007 o 02:11, Graffis napisał:

Jeśli gra na to nie pozwoli, to znaczy, że jest bliższa prawdy o świecie niż... rzeczywistość???


Matko ... o tej porze moja swiadomosc ograniczaja sie tylko do pojmowania gdzie stoi butelka z piwem i popielniczka ... koniec analizy ;-)

Dnia 09.09.2007 o 02:11, Graffis napisał:

Training of ''Multitasking'' skill to level 5 completed ;]


Jak wyzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 02:22, Mudra napisał:

Ja z jakis tydzien temu obchodzilem urdziny, i moi wspaniali wspollokatorzy postanowili sprawic
mi prezent w postaci Factions + Eye of The North jako combo-pack dla jedynej znanej im osoby,
która nie miala nic przeciwko ograniczeniu rozwoju postaci do 20-stego poziomu ;-)

Nice!!! \o/ \o/ \o/ Gratuluję właściwego doboru współlokatorów ;) A co do 20lvl... to jednak jest to trochę zepsucie zabawy. No a przynajmniej dla miłośników grindu ;)

Dnia 09.09.2007 o 02:22, Mudra napisał:

Matko ... o tej porze moja swiadomosc ograniczaja sie tylko do pojmowania gdzie stoi butelka
z piwem i popielniczka ... koniec analizy ;-)

Mudra finished training ''absent-minded drinking'' skill to level 999 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 02:33, Graffis napisał:

Mudra finished training ''absent-minded drinking'' skill to level 999 ;P


Statement - responsibility proof your sincerely Mudra ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować