Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 02:05, greg_f napisał:

Witam. Czyli wszystko idzie jak należy ;)

Dokładnie ;] Zaraz z kompami i wlizami (kolejny raz) idziemy. Potem krótki wypad do Burger King''a i z powrotem do pracy. Meeeh...

Dnia 03.09.2007 o 02:05, greg_f napisał:

Nic tylko czekać efektów.

Jak pisałem wczoraj, w tym tygodniu będzie przygotowane całe forum, a pod jego koniec rozpocznie się upload artykułów i normalna praca.

Dnia 03.09.2007 o 02:05, greg_f napisał:

Mam takie pytanie... czy gry Honmaru typu Tekken3 on-line albo KwonHo są zaliczane do MMO?

Afaik nie.

Dnia 03.09.2007 o 02:05, greg_f napisał:

ps. Panom tym nade mną polecam lekturę przypiętego posta. W górnej części strony jest zakładka
GRAMIRC. Lepiej tam pójdźcie zanim was ochrzani jakiś modek ;] Widać, że Buda dawno nie było.
Nie macie jutro szkoły czy pracy?

Barxdziej by pasowali do tego tematu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3100&u=9497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle mam do powiedzenia: .....
A ich posty nie są takie? " Idę spać", "Dzięki" ... :/
Zobacz ich posty, a później zastanów się kogo bronisz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 02:14, greg_f napisał:

Zobacz ich posty, a później zastanów się kogo bronisz. Pozdrawiam.

Tu nie chodzi o bronienie lub atakowanie. Nocne Marki często działają na granicy spamu i chata. Mnie jedynie uderzyło to, że temat o relacjach damsko męskich istnieje i jest na tyle popularny, że można się spokojnie tam dopisać. A krótkość postów... cóż to jest argument, przyznaję bez bicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 02:14, greg_f napisał:

A ich posty nie są takie? " Idę spać", "Dzięki" ... :/

A i owszem, są. Ale jeszcze wcześniej toczona była dyskusja o kwestiach miłości, do niej akurat bym się nie przyczepił. A myślałem że to o nią ci chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze rzadko tu zagladam. Nie codziennie mam czas. Widze, ze niektorym zytkownikom nie chcialo sie przeczytac tego co jest napisane w przypietym poscie. I jesli myslicie, ze moderatorzy w nocy na forum nie zagladaja... coz czasem zagladaja. :) Dlatego tez:

szopmajster - ostrzeznie za spam
Memorr - ostrzezen na koncie masz sporo, tym razem degrad -1 za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 02:10, Cmq napisał:

Bo rozmowy o miłości to już tu często były, ba -
nawet czasami dyskutowali także moderatorzy. ;)


W tym watku panuje nieco wiekszy luz niz w pozostalych. Jest to jeden z niewielu watkow, w ktorym mozna naprawde dyskutowac o wszystkim. Ja tam nie widze zadnego problemu, zeby poruszczac takich tematow jak milosc, ba nawet seks, bo to dotyczy nas wszystkich. Wazne, zeby umiec zachowac umiar i dobry smak. A jak widzimy, ze ktos jednak przekracza obowiazujace zasady - wtedy wkraczamy do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to jest mój rekord od ładnych paru lat (chyba jeszcze od czasów gdy potrafiłem przebębnić całą noc w Civ lub w master of Orion), to chcę to odnotować. Położę się za ok. 10 min po graniu całą noc w BattleKnigta.
Cóż za głupota. Sam w to nie wierzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 02:55, Wojman napisał:

Widac, ze rzadko tu zagladam. Nie codziennie mam czas. Widze, ze niektorym zytkownikom nie
chcialo sie przeczytac tego co jest napisane w przypietym poscie. I jesli myslicie, ze moderatorzy
w nocy na forum nie zagladaja... coz czasem zagladaja. :)

Widać, że podziałało - jak wychodziłem to w najlepsze trwały (nie zawsze dobre) harce, a wracam i widzę cisze i spokój - wszystkie Marki pouciekały i się pod kołderkami pochowały. Oj, albo macie brudne sumienia, albo naprawdę moderatorzy za rzadko tu zaglądają, że tak nieprzyzwyczajeni jesteście do widoku czerwonych literek pod xywką ;)
No cóż wracam do przeprowadzki... o mój biedny zbolały kręgosłup ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 05:36, Graffis napisał:

Widać, że podziałało - jak wychodziłem to w najlepsze trwały (nie zawsze dobre) harce,

Mnie wczoraj nie było, a właściwie dzisiaj w nocy xD czytałam, że ktoś porad szukał :D

Dnia 03.09.2007 o 05:36, Graffis napisał:

a wracam
i widzę cisze i spokój - wszystkie Marki pouciekały i się pod kołderkami pochowały.

Albo dopiero powstawały :P no ale za 10 minut zamknięcie tematu i do zobaczenia o 24 :P

Dnia 03.09.2007 o 05:36, Graffis napisał:

Oj, albo
macie brudne sumienia, albo naprawdę moderatorzy za rzadko tu zaglądają, że tak nieprzyzwyczajeni
jesteście do widoku czerwonych literek pod xywką ;)

Ja tu Wojmana często widywałam jak siedziałam przez wakacje ;) Innych Moderatorów mniej xD

Dnia 03.09.2007 o 05:36, Graffis napisał:

No cóż wracam do przeprowadzki... o mój biedny zbolały kręgosłup ;P

Powodzenia. A na kręgosłup... a na kręgosłup to każdy ma swoje sposoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 05:51, mała16 napisał:

Mnie wczoraj nie było, a właściwie dzisiaj w nocy xD czytałam, że ktoś porad szukał :D

No ja dziś jak widać całonocnie. Jutro pewnie też, jak się w dzień wyśpię ;P A porady... cóż z niekoniecznie odpowiedniego źródła imho ;P

Dnia 03.09.2007 o 05:51, mała16 napisał:

Albo dopiero powstawały :P no ale za 10 minut zamknięcie tematu i do zobaczenia o 24 :P

Czyżby szkółka zapanowała?

Dnia 03.09.2007 o 05:51, mała16 napisał:

Powodzenia. A na kręgosłup... a na kręgosłup to każdy ma swoje sposoby ;)

Hmmm.... rly? Brzmi ciekawie, bardzo ciekawie... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki. No i jak tam początek roku szkolnego? U mnie w sumie OK, chociaż poszedłem do dość odległego liceum i nie mam dosłownie żadnego znajomego w całej szkole, ale może niedługo to się zmieni. Jak nie, to przeniosę się do szkół gdzie poszli koledzy i tyle. Trochę żal, że każdy z naszej klasy poszedł w swoją stronę, dzisiaj wracając nawet spotkałem jednego, też był po rozpoczęciu. A jak Wasze wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 klasa gimnazjum...i na 99% rozpoczynam ostatni rok znajomości z większością osób. Bowiem po zakończeniu gimnazjum albo wyjadę do Hiszpanii (niee!), albo przeprowadzę się do Rzeszowa gdzie mieszka prawie cała rodzina by tam chodzić do liceum- u nas w miasteczku jest tylko jedno LO, które było...5 od końca pod względem matur w województwie mazowieckim co mówi wiele. Tak więc chcę godnie pożegnać się ze szkołą, miastem i Mazowszem ; P

A wrażenia? Dzisiaj pierwszy raz do szkoły poszła moja młodsza siostra. Tak się złożyło, że chodzę do zespołu szkół podstawówka + gimnazjum więc przez jeden rok będziemy razem chodzić do szkoły. Hehe ogólnie nie było źle, nie zasnęła na rozpoczęciu : D A ja się bardzo cieszę ze swojego planu lekcji-trzy razy w tygodniu na 8,00, raz na 12,45 i raz na 11,50...czyli i wyspać się można i wcześniej wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 00:03, reykan napisał:

Witam Nocne Marki. No i jak tam początek roku szkolnego? U mnie w sumie OK, chociaż poszedłem
do dość odległego liceum i nie mam dosłownie żadnego znajomego w całej szkole, ale może niedługo
to się zmieni. Jak nie, to przeniosę się do szkół gdzie poszli koledzy i tyle. Trochę żal,
że każdy z naszej klasy poszedł w swoją stronę, dzisiaj wracając nawet spotkałem jednego, też
był po rozpoczęciu. A jak Wasze wrażenia?

No, pierwszy dzień w nowej szkole zawsze jest najgorszy. Ale nasza klasa na przykład już po rozpoczęciu się ustawiła na piweczko co by to przełamać pierwsze lody ;)

Z kolei moje rozpoczęcie - ostatnie w moim życiu już - nastawia w miarę pozytywnie :) Co prawda nam dowalili bonusową fizykę, ale za to w poniedziałek tylko pięć lekcji a w piątek 2x WF, 2x informatyka, 2x angielski. Chce się żyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich moge być zwami dzisiaj iutkę dużej bo jutro na 12.00 do szkoły dopiero idę.
Rozpoczęcie u mnie byo spokojne aczkolwiek przyjemne ze względu że wśród nieznajomych znaleźli się znajomi:)
Już dowiedziałem się jakie języki programowania będę kuł w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po małej przerwie ;]
Nie chce mi się rozpisywać więc powiem krótko: film Rocky Balboa to jest coś! Zresztą cała seria, gdy miałem 6 lat bodajże oglądałem już którąś z części... Żec można że na tym filmie dorastałem.
Tym, hym.. akcentem życze dobrej nocy. Niech moc będzie z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak widzę te wasze posty typu "jutro szkoła, szkoda że to już koniec wakacji" to mi się śmiać chce. No, ale nie będę chamem - powiem że Wam współczuję. :>

Tak to jest, jak ktoś żyje w kraju, gdzie rok szkolny zaczyna się tydzień później. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy chodzicie wcześnie spać bo rano trzeba wstać a ja kuje te piiiip programowanie objektowe na zaliczenie po nocach:P Projekt skończyłem profesorowi dałem a ten do mnie że mam jeszcze odpowiadać z całego roku w czwartek .... No po prostu pięknie ! do tego dochodzi egzamin z algebry liniowej (naleciałości z I roku studiów) i to w poniedziałek ! JA chce do liceum !!! mam dość studiów! Jeszcze mnie praca licencjacka czeka w tym roku :/


P.S. Rocky 6 cienki jest. Ledwo co w kinie wytrzymałem. Myślałem, że poczuje tą samą magie jak przy Rocky czy Rocky 2 kiedy miałem 10 lat. Przeliczyłem się... Za to Live Free or Die Hard polecam jeżeli już ktoś gustuje w kontynuacjach Johny znów dał rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 02:34, Blantman napisał:

P.S. Rocky 6 cienki jest. Ledwo co w kinie wytrzymałem. Myślałem, że poczuje tą samą magie
jak przy Rocky czy Rocky 2 kiedy miałem 10 lat. Przeliczyłem się... Za to Live Free or Die
Hard polecam jeżeli już ktoś gustuje w kontynuacjach Johny znów dał rade!

Zgadzam się z każdym zdaniem. A Die Hard 4.0 mnie rozbawił do rozpuku, bardziej niż kilka filmów określanych jako "komedie". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut po północy, pora wznowić temat. ;)

Jak u was w szkole, po wakacjach? :P Ja mam te szczęście, że u mnie, w UK rok szkolny zaczyna się tydzień później. Ale z tego co wiem, u Was standardowo. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować