Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 01:41, mr chief napisał:

Taki nowy znowu to nie jestem... Tylko mało przebywałem na forum.


Donosić nie będę, ale proszę! Opanuj się trochę. Posyłasz post za postem, nie ucinasz cytatów, odpowiadasz na każde pytanie, które ciebie nie dotyczy, a człowiek dostaje oczopląsu z powodu zbyt dużej ilości spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 01:56, greg_f napisał:


Donosić nie będę, ale proszę! Opanuj się trochę. Posyłasz post za postem, nie ucinasz
cytatów, odpowiadasz na każde pytanie, które ciebie nie dotyczy, a człowiek dostaje oczopląsu
z powodu zbyt dużej ilości spamu.

Spróbuje:) W każdym razie dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki! Kto jeszcze nie śpi, przyznać się :P
Eh, życie to jednak jest piękne :) Miałem dziś ostatni egzamin w sesji, zdany na piątkę. Po powrocie do domu przyjechał pan transportowiec w furgonetce i przywiózł mi mój nowy nabytek - Kawasaki ER-6n, miodzio ^_^ Szkoda tylko, że pogoda tak się popsuła, nie mogłem nawet go przetestować :/ Za to wysiedziałem się z nim chyba ze 3 godziny w zimnym garażu, nie mogę od niego oczu oderwać :]
Może ktoś polecić jakiś dobry kask motocyklowy do 1500 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 02:56, Quatre napisał:

Po powrocie do domu przyjechał pan transportowiec w furgonetce


Był u ciebie Jason Statham? Łoł, nieźle. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 03:04, Jaracz napisał:

Był u ciebie Jason Statham? Łoł, nieźle. :o

Łysy by nie splamił honoru jeżdżąc takim wielkim grzmotem dostawczym :) A nawet jakby Statham przyjechał, to ja i tak zainteresowany byłbym jedynie przesyłką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No to gratuluję - i zdanego egzaminu, i końca sesji, i nowej motorynki. :D
Swoją drogą - House M.D. to bardzo wciągający serial - już 7 odcinek z kolei, a ja za nic nie mogę się oderwać, mimo tego że jest dość późno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh ja jutro ostatni egzamin i ciezko idzie ^^ wlasnie obmyslam czy nie isc spac ;p przykoazczyc i pozniej kimac 2 dni....choc nie wiem ile dam jeszcze rade...pozdrawiam innych ktorym sen w tych godzinach nie sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 03:54, Adrian657 napisał:

eh ja jutro ostatni egzamin i ciezko idzie ^^ wlasnie obmyslam czy nie isc spac ;p przykoazczyc
i pozniej kimac 2 dni....choc nie wiem ile dam jeszcze rade...pozdrawiam innych ktorym
sen w tych godzinach nie sprzyja

Żartujesz - ja przez motor zupełnie spać nie mogę, położyłem się około 21.30, a troszkę po północy już z powrotem na nogach byłem :/ Zaraz idę do garażu posiedzieć sobie na bajku ^_^ Może nawet odważę się wyjechać na podwórko na samym pierwszym biegu bez dodawania gazu :) Nigdy jeszcze wcześniej nie jeździłem na motorze, trochę bojno tak jeździć, bo jak upadnę, to koszty będą spore :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu, temat zamarł. A ja właśnie wróciłem z przejażdżki motocyklowej po podwórku na śniegu ^_^ To był mój pierwszy raz za kierownicą motoru, niezły chrzest bojowy, bo od razu w trudnych warunkach atmosferycznych :D I niech nikt nie mówi, że motocykl o pojemności 650 cm sześciennych jest jakiś specjalnie trudny do ujarzmienia (w sensie do ruszenia z miejsca :) Zabawa niesamowita. No i ustanowiłem mój nowy rekord prędkości na motocyklu - całe 8 kilometrów na godzinę :-D Aż mi włosy rozwiało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 01:24, radosiewka napisał:

My tej pierwszej próbnej z operonu nie robiliśmy - nauczycielka stwierdziła że zawsze
są za łatwe i na lekcjach to omawialiśmy i na zajęciach dodatkowych. Z kolei z tej z
CKE miałam 64% i jestem zła na siebie - muszę mieć około 80% dlatego wzięłam się do roboty.
Najgorsze jest to że traciłam punkty na drobiazgach, np. zamiast dwóch, tylko jeden bo
nie wymieniłam wszystkich rzeczy itd.


Bo to prawda były dużo łatwiejsze niż te z CKE, mi geografia bardzo wtedy podpasowała bo było dużo elementów w niej z wosu.
Ale to się nie tyczy wszystkich przedmiotów np. Angielski z operonu IMHO uważam że był wtedy dużo trudniejszy.

Dnia 11.02.2009 o 01:24, radosiewka napisał:

Co do horrorów - rzadko oglądam takie filmy, poza tym, one nie są dla mnie straszne;p


hehe ja też, filmy nie straszą. Ale gry mnie potrafią przestraszyć. Grając można bardziej się wciągnąć i wczuć w klimat. Jesteśmy jakby sami w to wszystko wciągnięciu a w filmie jakbyśmy byli tylko świadkami. Polecam grać w nocy z słuchawkami na uszach ;p

Sorry że tak późno odpisałem ale staram się ogólnie teraz chodzić jak najwcześniej spać, więc nie zaglądałem do nocnych marków. Tylko dzisiaj mnie wypracowanko z polskiego przytrzymało ;p Zaczołem pisać o 23.00 a skończyłem jakieś 15 min. temu. Często sobie mówie że zaraz jak przyjde ze szkoły to się poucze bo potem się nie chce i wogóle jest się zmęczonym. Ale ja jakoś tak nie potrafie, nie moge się przemóc by się wziąść. Zawsze znajdują się lepsze zajęcia do roboty a potem to już nauka zostaje na późne wieczory ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 00:00, Dariu1994 napisał:

Heh witam wszystkich a raczej dzieńdobry

Chyba dobry wieczór :P

Dnia 13.02.2009 o 00:00, Dariu1994 napisał:

co tam u was?

A w porządku, dzięki. Cieszę się feriami, bo niedługo potrwają - tak po prawdzie to całe dwa i pół dnia, z czego został mi już cały tylko piątek :/ Ale nic to, ja się nie zrażam i tym bardziej korzystam :) Dziś na ten przykład zostałem właścicielem kasku motocyklowego marki Shoei (znawcy docenią :)
U Was też tak śnieg wytrwale pada wtedy, kiedy go nikt nie chce? Akurat jak potrzebuję suchy asfalt, to musi walić śnieg :/ Szkoda tylko, że zaczęło sypać właśnie w dniu, kiedy mi zależało na ładnej pogodzie, a przynajmniej dobrej przyczepności na drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 00:55, Quatre napisał:

> Heh witam wszystkich a raczej dzieńdobry
Chyba dobry wieczór :P
> co tam u was?
A w porządku, dzięki. Cieszę się feriami, bo niedługo potrwają - tak po prawdzie to całe
dwa i pół dnia, z czego został mi już cały tylko piątek :/ Ale nic to, ja się nie zrażam
i tym bardziej korzystam :) Dziś na ten przykład zostałem właścicielem kasku motocyklowego
marki Shoei (znawcy docenią :)
U Was też tak śnieg wytrwale pada wtedy, kiedy go nikt nie chce? Akurat jak potrzebuję
suchy asfalt, to musi walić śnieg :/ Szkoda tylko, że zaczęło sypać właśnie w dniu, kiedy
mi zależało na ładnej pogodzie, a przynajmniej dobrej przyczepności na drogach.


Czyli jednak kupiłeś kask heh też mam crossa tylko słabszego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 01:08, Dariu1994 napisał:

też mam crossa tylko słabszego :]


Jakiego konkretnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 00:55, Quatre napisał:

> Heh witam wszystkich a raczej dzieńdobry
Chyba dobry wieczór :P
> co tam u was?
A w porządku, dzięki. Cieszę się feriami, bo niedługo potrwają - tak po prawdzie to całe
dwa i pół dnia, z czego został mi już cały tylko piątek :/ Ale nic to, ja się nie zrażam
i tym bardziej korzystam :) Dziś na ten przykład zostałem właścicielem kasku motocyklowego
marki Shoei (znawcy docenią :)
U Was też tak śnieg wytrwale pada wtedy, kiedy go nikt nie chce? Akurat jak potrzebuję
suchy asfalt, to musi walić śnieg :/ Szkoda tylko, że zaczęło sypać właśnie w dniu, kiedy
mi zależało na ładnej pogodzie, a przynajmniej dobrej przyczepności na drogach.


Gratuluję zakupu, też bym sobie pośmigał na takiej maszynce, szczególnie że w wawie zero śniegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 01:08, Dariu1994 napisał:

Czyli jednak kupiłeś kask heh też mam crossa tylko słabszego :]

Ano kupiłem :) W sumie to oglądałem kaski tylko w jednym sklepie (salon Yamahy w Katowicach), miałem jeszcze porównać z kasami Arai w salonie Kawasaki w tym samym mieście, ale oni się przenoszą w inne miejsce i cały czas nie mają ekspozycji z kaskami jeszcze - ich strata :) A na Shoei miałem chrapkę już od jakiegoś czasu, tata mnie zaraził tą marką :D
Jak to "też masz crossa"? :P Ja nie mam crossa, tylko nakeda szosowego ^_^ Swoją drogą - po śniegu nie pojeździ nim za cholerę, ślizga się przy nawet lekkim skręcie kierownicy :/ Dlatego czekam na odwilż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 01:13, kato86 napisał:

Gratuluję zakupu, też bym sobie pośmigał na takiej maszynce, szczególnie że w wawie
zero śniegu :(

No nie, nawet mnie nie dołuj... u nas w Sosnowcu niby powinno być ciepło przez te wszystkie zakłady przemysłowe (kochane zanieczyszczenie i efekt cieplarniany :), a tu lipa - śniegu tyle, że na nartach by można jeździć :/
Teraz jestem na etapie wyboru szkoły nauki jazdy, trzeba prawko zrobić, żeby jeździć na legalu na motorku ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 01:19, Quatre napisał:

> Gratuluję zakupu, też bym sobie pośmigał na takiej maszynce, szczególnie że w wawie

> zero śniegu :(
No nie, nawet mnie nie dołuj... u nas w Sosnowcu niby powinno być ciepło przez te wszystkie
zakłady przemysłowe (kochane zanieczyszczenie i efekt cieplarniany :), a tu lipa - śniegu
tyle, że na nartach by można jeździć :/
Teraz jestem na etapie wyboru szkoły nauki jazdy, trzeba prawko zrobić, żeby jeździć
na legalu na motorku ^_^



ja bym chętnie ten śnieg do siebie zaprosił, bo tak szaro, buro za oknem :(
ale mam nadzieję, że jeszcze dojdzie :)
A tak poza tym to ile teraz prawko na motor kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 01:21, kato86 napisał:

ja bym chętnie ten śnieg do siebie zaprosił, bo tak szaro, buro za oknem :(

Oj, a ja niezmiernie chętnie bym go do Ciebie wysłał :) Szkoda jedynie, że pogoda za nic sobie ma nasze prywatne targi :]

Dnia 13.02.2009 o 01:21, kato86 napisał:

A tak poza tym to ile teraz prawko na motor kosztuje ?

Pytałem w szkole, gdzie robiłem kilka lat temu prawko na auto - równiutki tysiąc złotych :/ Trochę drogo, a sekretarka powiedziała mi jeszcze, że MUSZĘ chodzić na wykłady. Niezła lipa, zważywszy że to będą zapewne wykłady dla kategorii B, z A będę pewnie albo sam, albo może z jeszcze jedna osoba, więc sobie posłucham o samochodach :/ Trzydzieści straconych godzin, ot co! Jutro zamierzam rozejrzeć się jeszcze za innym ośrodkiem, chciałbym trochę mniej kaski stracić na tą głupotę jawną. Żądam kategorii A do mojego kartoniku!!! Panie ministrze infrastruktury, kiedy mam się stawić po odpowiednią pieczątkę? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 01:13, LuQeMaStEr napisał:

Jakiego konkretnie ?

Szczerze ci muszę powiedzieć że nie pamiętam jaki to dokładny model ale wiem że motor jest firmy HONDY pojemność 80 30KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować