Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2009 o 01:18, Kuboo PL napisał:

Ja mam na to wiele czasu. Od poniedziałku (a właściwie to już od wczoraj) rozpoczęły
mi się ferie. Nic tylko spać, grać, czytać i robić co się chce :)
Btw. Zastanawiam się nad kupnem World of Goo. Dzisiaj pobrałem demo i bardzo mi (i nie
tylko mi) się podoba.


Ja już tydzień po feriach ale szkoła jakoś nie uderzyła we mnie mocno.

A WoG bierz, nie zastanawiaj się. 20zł to grzech nie kupić takiej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 01:15, Davw napisał:

No i po sobocie. Teraz trzeba dobrze zagospodarować niedzielę. Najlepiej cały dzień "na
śpiocha".


Weź mi nawet nie przypominaj, że jutro niedziela.
Wracając tydzień temu z nart przyrzekłem sobie, że od razu zabieram się do przygotowywania do sprawdzianu ( fizyka ), który jest prawdopodobnie w następnym tygodniu. Jak wyszło ? Ano tak, że spotkałem się 3 razy z kolegą, każdego dnia machnęliśmy 15 zadań, z czego 1/4, jak nie lepiej, była przepisana z odpowiedzi ( musimy przed każdym sprawdzianem oddawać rozwiązane wszystkie zadania z danego działu. Na ocenę. ) To, że większość osób nie rozumie materiału, to malutki szczegół. Ja jestem jedną z nich.
Ale co tam, nie można być dobrym ze wszystkiego. Płakał nie będę :P
A tymczasem będę się zbierał, bo za 30 min. leci Bloodrayne ( wiem, kicz jakich mało, ale nie ma nic ciekawszego, a spać mi się wybitnie nie chce ). Dobrej nocy zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 02:03, Davw napisał:

Zagrał byś lepiej miast oglądać TV. Ja teraz się modlę żeby serwery w TDU działały.

A co masz innego? To może razem zagramy. Polecam UT2004, UT, Vietcong, Age of Empires, Colin 04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 02:16, Kuboo PL napisał:

A co masz innego? To może razem zagramy. Polecam UT2004, UT, Vietcong, Age of Empires,
Colin 04.


Nic z tego nie posiadam :P. Teraz na hdd mam F3, Dead Space, GW, TDU, FM 2008. Na poczekalni GTA IV, bo będę grał po formacie i powrót do CoD''a 4 mp ale dopiero jak namówię starszego na neta szybszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same nowości. Niestety tym razem ja takich nie posiadam. Rzadko kupuję nowe gry: raz, że cena, dwa, że nic specjalnego. Ja lubię starsze produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 02:16, Kuboo PL napisał:

Colin 04.


Cudownie gra się w to po sieci, fakt, ale mam pytanie: jeszcze ludzie się w to bawią? :- ) Pamiętam, że zaraz po premierze wielu chętnych nie było, oj nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 02:21, Kuboo PL napisał:

Same nowości. Niestety tym razem ja takich nie posiadam. Rzadko kupuję nowe gry: raz,
że cena, dwa, że nic specjalnego. Ja lubię starsze produkcje.


W multi zawsze można mnie spotkać w TDU i CoD 4 (tymczasowo nie) więc jak kiedyś dopadniesz to kontakt mój masz na gs''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dawno już w to nie grałem, ale zawsze jest dobry czas, by powrócić. Tym bardziej, że mam ją obecnie zainstalowaną. Czyli jak widać: tak, bawią się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie. Wreszcie się Delegata dorobiłem. Generalnie ja na rangi nie zwracam dużej uwagi ale palce mnie już świerzbią, żeby wklikać "własny tytuł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 02:36, Kuboo PL napisał:

Dzisiaj się dorobiłeś? Bo jak widzę, to już kilka postów masz z tą rangą.


Teoretycznie to kilka minut przed 00:00 ale zauważyłem 20 min temu.

Chyba zaraz się biorę spać, bo wpadłem na genialny pomysł zakupu Xbox''a 360 Arcade ale muszę się z tym właśnie przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także się zabiorę, bo brak mi jakiegoś twórczego zajęcia. Poukładałbym sobie te glutki w WoG, ale jeszcze nie kupiłem. Tak więc żegnam i życzę miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 02:45, Kuboo PL napisał:

Ja także się zabiorę, bo brak mi jakiegoś twórczego zajęcia. Poukładałbym sobie te glutki
w WoG, ale jeszcze nie kupiłem. Tak więc żegnam i życzę miłej nocy.


No ja też idę spać. Miłej nocy życzę. Chętnie zrobił bym wpis na gs''ie ale nie mam aparatu pod ręką a wpis bez zdjęć to dla mnie nie wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc xD

A mi sie nie chce narazie spac...

moze ktos wie ile trza godzin spac w wiekowych przedzialach

8-12 12h
13-18 20h

o to mi chodzi wie ktos? :Q w przedzialach od 7 roku zycia -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakich, kurczę, przedziałach? :d Ja jedynie słyszałem, że zalecana ilość snu dla dorosłego człowieka to 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobotnia noc, a tu już pusto...
Ale z Was kiepscy bezsenni. ]:>

Nazabijałem się parszywych nazistów, więc mogę się zająć przed snem czymś pożyteczniejszym, czyli... graniem w Knights Of Honor. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to pusto!
Ja tu bronię ojczyzny strzelając do okrutnych terrorystów w CS a ty mnie o takie coś posądzasz :P
Ale fakt faktem, zmęczony jestem i spać idę, więc dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od człowieka i nie da się tego ot tak wyliczyć.
Średnio człowiek by w pełni zregenerować siły musi przespać 8 godzin.
Przykładowo mi wystarczą nawet i cztery.

Śpij tyle ile chcesz, ale i zarazem tyle ile możesz.
Leżenie powyżej 12 godzin, to już katorga bez względu na wiek, bo po takim okresie jesteś bardziej "wymęczony" niż wypoczęty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować