Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2009 o 00:26, mr_chief napisał:

Jeśli chodzi Ci o Komisjie ds. nacisku to oglądałem. Ale jak to sie ma do apokalipsy?:)


Cóż, wystarczy, że coś się dzieje w sejmie i już o jeden krok bliżej do końca świata (czyt. Normalnej Polski)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 00:30, mr_chief napisał:

Bardzo dziękuję:] Tak... Ta bolerioza cholerna;[
( pierwsze rozbudowane zyczenia dzisiaj ).


Nie musisz dziękować. I chyba pisze się borelioza:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ciekawe, kiedy w końcu dostanę tego brygadzistę, w tym miesiącu już 176 postów(łącznie z tym), w karierze, żadnego ostrzeżenia, degradu ani niczego podobnego. Da ktoś linka do tematu z opisem statów? bo znaleźć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 00:46, Mithrandir napisał:

Kurde, ciekawe, kiedy w końcu dostanę tego brygadzistę, w tym miesiącu już 176 postów(łącznie
z tym), w karierze, żadnego ostrzeżenia, degradu ani niczego podobnego. Da ktoś linka
do tematu z opisem statów? bo znaleźć nie mogę...


Też czekam na brygadziste:]

EDIT: o ile dobrze patrzę, to ja mam w tym miesiącu 264 posty:]
Za miesiąc minie pól roku, od kiedy jestem przodownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 01:05, Rumcajsev napisał:

Brygadzista? He he he...

:D


Haha... Bardzo śmieszne:]

EDIT;
Ludzie, co jest z wami? Od wczoraj jakos tak was tu mało jest...:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 01:00, mr_chief napisał:

EDIT: o ile dobrze patrzę, to ja mam w tym miesiącu 264 posty:]
Za miesiąc minie pól roku, od kiedy jestem przodownikiem.


U mnie za 12 dni mija rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 01:14, Citkowsky napisał:

Wy tu o mało ważnych sprawach jak status na forum a ja sobie ,,czilałtuje" w BF Heroes;)
taka duchota na dworze, że spać nie daje.


O to, ja wczoraj przeszedłem po raz nie wiem juć który(3? 4? Może 5?) Powrót Króla. Fajna sieczka, ale za krótka(4 godzinki i po zabawie) i za trudna(na najniższymi poziomie trudności trzeba sporo czasu masterować, zanim się przejdzie niektóre misje). Chyba teraz zacznę ją przechodzić na średnim. Wcześniej mi się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko upały! U mnie żyć nie dają pylące trawy (mam alergię na pyłki) oraz te cholerne bąki, muchy i cała masa tego tałatajstwa. Same upały dałoby się jeszcze przeżyć.

Tak sobie przeglądałem dzisiaj mapki DOTA i wpadłem na pomysł stworzenia własnej na motywach Star Wars - nic nowego i generalnie mocno zainspirowane genialnym Battle Tanks, ale zadbałbym o rozbudowanie (i przejrzystość) i oprawę. O grywalności nie wspominając :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 01:17, Mithrandir napisał:

/.../ Powrót Króla. Fajna sieczka, ale za krótka(4 godzinki i po zabawie) i za trudna /.../


Z tym, za trudna, to oczywiście żartujesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 01:21, Grzech napisał:

> /.../ Powrót Króla. Fajna sieczka, ale za krótka(4 godzinki i po zabawie) i za
trudna
/.../

Z tym, za trudna, to oczywiście żartujesz, prawda?

Chodzi mi o to, że jak ktoś jest cienki w gry ogólnie, to załącza sobie "niski" i ma nadzieję na grę która będzie dla niego odrobinkę wymagająca i da sobie radę, czasami zginie. Natomiast tutaj słaby gracz(jakim byłem, gdy zaczynałem w to młócić) ginie bez ustanku, nie daje sobie rady z pierwszym bossem.
Teraz rzecz jasna ta gra nie jest dla mnie trudna. Jedynie tych zasranych Szczelin Zagłady nie lubię, reszta to dla mnie czysta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 01:19, Revanchist napisał:

Gdyby tylko upały! U mnie żyć nie dają pylące trawy (mam alergię na pyłki) oraz te cholerne
bąki, muchy i cała masa tego tałatajstwa. Same upały dałoby się jeszcze przeżyć.

Tak sobie przeglądałem dzisiaj mapki DOTA i wpadłem na pomysł stworzenia własnej na motywach
Star Wars - nic nowego i generalnie mocno zainspirowane genialnym Battle Tanks, ale zadbałbym
o rozbudowanie (i przejrzystość) i oprawę. O grywalności nie wspominając :D.



Fakt, komary i inny syf lata mi po pokoju mimo, że wszystko pogaszone, jedynie bije blask włączonego laptopa. Zero wiatru, zero przewiewu, zero życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, kilka etapów w Powrocie Króla potrafiło napsuć gry. Ale tak poza tym była to bardzo efektowna i przyjemna siekanka, taki hack''n''slashyk, który mnie wciągnął pomimo faktu iż Władcy Pierścieni raczej nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 01:29, Citkowsky napisał:

Fakt, komary i inny syf lata mi po pokoju mimo, że wszystko pogaszone, jedynie bije blask
włączonego laptopa. Zero wiatru, zero przewiewu, zero życia;)


Hah, ja mam lampę zapaloną i wszystko się tam zebrało, tylko rano muszę zamieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 01:32, Revanchist napisał:

Przyznam, kilka etapów w Powrocie Króla potrafiło napsuć gry. Ale tak poza tym była to
bardzo efektowna i przyjemna siekanka, taki hack''n''slashyk, który mnie wciągnął pomimo
faktu iż Władcy Pierścieni raczej nie trawię.


Dokładnie, na prawdę fajna sieczka, szczególnie, jak się wbije człowiek między trolle. Lubię do niego wracać, mimo, że mam go od 4 lat.

A Guns N''Roses średnio mi się podoba, wolę Judas Priest już(właśnie słucham Painkillera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie gram w Battle Tanks 8.60 przy dźwiękach "Echoes of War". Znakomita mapka do Frozen Throne''a będąca właściwie oddzielną grą. Rozbudowana i całkiem pomysłowa wersja DOTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedy nie mogę spać gram w Fable. Nie dla grafiki, muzyki itp... Ciągle powracam do tej gry, gdyż ma ona bardzo wciągającą fabułę i to coś, dzięki czemu od paru już tygodni nie mogę się od niej oderwać... Polecam tą grę każdemu, kto jeszcze nie przeżył tej bajkowej opowieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować