Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Geez.
widzę rozmowa o ''czasie''.
ja to już w ogóle się kurde zalamuje nad tym jak szybko te wakacje lecą :<
pierwszy miesiąc - turniej u Wlochów na dwa tygodnie, tydzień przerwy, teraz znowu tydzień treningów i za jakieś 6 dni obóz sportowy ...
a później mi zostanie AŻ 10 dni do roku szkolnego { "jupi." wyraz entuzjazmu i nieopanowanej radości :D }

dzisiaj to w ogóle myślalam, że zginę na tym treningu xD { trenuję p. ręczną dla informacji :P }
tak nam koleś - za przeproszeniem - dosral, że wlaśnie się zastanawiam jak ja jutro z lóżka wstanę ;D
{ nie pamiętam kiedy ostatnio mialam taki trening w sezonie z moją ''bylą'' trenerką, a ten mi z tym wyskakuje na samym początku ''wakacyjnych'' treningów o.O }
a to zaledwie początek ... { obóz - kaplica :D }

czasami aż zazdroszczę osobom, które jeżdżą na kolonie, później siedzą w domu, wynudzają się na maxa, lażą po mieście ze znajomymi, blablabla. - też bym tak chciala :D
tylko ciężko zrezygnować z czegoś na co sie tyle czasu wylożylo... no a tym bardziej, że dalej jest ta niepewność czy chcę powiązać z tym coś więcej w przyszlości... :< ;)
no i "kaplica" po raz drugi ;D
{ chociaż Wam powiem, po Polsce się już najeździlam sporo, dużo osób też się poznaje, i mimo wszystko to lubię ;D }
...
chociaż czasami lipnie z nauką :P

swoją drogą : ''Dzień'' dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:08, Magwisienka napisał:

> Magwisienka: Coś mnie ominęło? o0
Pewnie wiele rzeczy, zależy co masz akurat teraz na myśli :)

MatiStones--->
>To witam miejscową ;) No ale wiesz ja przez 14 lat mieszkałem tuż koło morza ;P
Morze jest zdecydowanie fajniejsze niż Bydgoszcz, to na pewno :P
>Ja w tym mieście nie widzę nic ciekawego poza graniem z kumplami w kosza... xD
No to całkiem podobnie jak ja, z tym, że nie gram w kosza :P Ale fakt faktem, w Bydgoszczy
nie ma prawie nic :) Dobrze, że chociaż w miarę porządne kino mamy :P


O tak CinemaCity xD Ja mam zamiar skorzystać z tego cudownego daru i iść z kumpelą na Transformers 2 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:09, lisek93 napisał:

Geez.

Lisek! :D Jak ja Cię tu dawno nie widziałam :)

Chciałam zapytać co u Cię, ale po przeczytaniu Twego posta sporo wiadomo :P Ach, też kiedyś miałam treningi wakacyjne, pamiętam, że strasznie mi się nie chciało na nie wstawać i jeździć 2 razy dziennie, ale jak już się tam dotarło, to dopiero było świetnie :) A teraz? Zwolnienie całkowite ze wszystkiego prócz szachów :(
>tylko ciężko zrezygnować z czegoś na co sie tyle czasu wylożylo..
Wiadomo :) Tyle pracy, pewnie znajomości na całe życie :) Swoją drogą ile już trenujesz? I z jakim natężeniem, że się tak wyrażę? :P
>no a tym bardziej, że dalej jest ta niepewność czy chcę powiązać z tym coś więcej w przyszlości... :< ;)
Będziesz grała zawodowo? :) Kibicuję :D

EDIT:

MatiStones--->
>O tak CinemaCity xD
Akurat chodziło mi o Multi... :P
>Ja mam zamiar skorzystać z tego cudownego daru i iść z kumpelą na Transformers 2 ;P
Byłam ze znajomymi jakiś czas temu, całkiem efektowne, nieźle się ogląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:02, Soresu napisał:

Nio podoba mi się. Rozumiesz, nie jestem zwolennikiem tej muzyki, wiem o niej dosłownie
tyle co nic. Jednak nie lubię też ignorancji więc próbuję się do niej przekonać. Ale
cóż, jeśli mówisz że ten utwór jest najlepszy a mnie nie zachwycił to raczej nie da się
mnie uratować ;-) W każdym razie dzięki.


Cóż...
Nie od dawna wiadomo, że Techno nie jest muzyką dla każdego, ale nie można ani jej mylić z dyskotekową sieczką dance pokroju Scootera czy Basshuntera, ani tym bardziej iz jest to bezsensowna, zdehumanizowana automatyczna muzyczka bez duszy.

Nie na darmo zresztą dawałem za przykład znakomitego Techno Jeffa Millsa, bo niejako jest on jednym z pionierów zarówno muzyki Techno, jak i przenoszenia jej na wyższy poziom poprzez owe właśnie "humanizowanie".
Jeff Mills nieformalnie jest czwartym "Ojcem Założycielem", bo jego wkład w popularyzacje techno, a dokładnie Minimalu (czyli wiodącego brzmienia w Techno), nie jest wcale mniejszy niż pozostałej trójki.

Jeśli myślisz, że Techno, to tylko takie miarowe "stuku=puku", jak w owym "The Bells", to się ogromnie mylisz, bo Techno jest cholernie bogatym w brzmienia gatunkiem, tak samo zresztą, jak każdy inny.
Przecież gdybyś nie znał Rocka i zapytał mnie o "najlepszy utwór", a ja w odpowiedzi dałbym Tobie linka do jakiegoś szlagiera Feel''a, to też spisałbyś cały gatunek na straty skoro usłyszałbyś jęk kastrata? ;D

Dnia 05.08.2009 o 01:02, Soresu napisał:

Ta wersja zrobiła na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie. To już nie są tylko martwe bity.
Domyślam się, że orkiestra to w tej muzyce rzadkość.


Wykorzystywanie sztafażu klasycznych brzmień, nie jest wcale w Techno rzadkością, samej orkiestry symfonicznej już tak.

Dnia 05.08.2009 o 01:02, Soresu napisał:

> System 7 - Alphawave (Plastikman Mix)
Rozumiem, że to nie do mnie ale i tak włączyłem. Jak na razie jestem w połowie utworu.


Ten utwór też był dla Ciebie, ale raczej też Ci się nie spodoba. ;]

To też jest Techno:

http://www.youtube.com/watch?v=zOc54XWSGGU
http://www.youtube.com/watch?v=T6kemMEyCH0
http://www.youtube.com/watch?v=j0J4I2BU8m4
http://www.youtube.com/watch?v=xG6TEIcMs7Q
http://www.youtube.com/watch?v=dCF2KhYP6ik

Widzisz jaka bogata muzyka? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:08, Magwisienka napisał:

Pewnie wiele rzeczy, zależy co masz akurat teraz na myśli :)

"Ojej, to ten wątek już aktywny?"
Mam rozumieć, że był zamknięty? Z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:19, Soresu napisał:

> Pewnie wiele rzeczy, zależy co masz akurat teraz na myśli :)
"Ojej, to ten wątek już aktywny?"
Mam rozumieć, że był zamknięty? Z jakiego powodu?


raczej chodziło tu, że już po godzinie 00:00 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:21, PawelSuzuki napisał:

Czołem Wodzowie
Szukam dobrej kapeli do przesłuchania na noc (ciężkie brzmienia mile widziane) Ktoś jest
w stanie coś polecić?


Może zespoły:

Dragon Force
Rammstein
Machine Supremacy
Arkaea
Sabaton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:17, Magwisienka napisał:

> Geez.
Lisek! :D Jak ja Cię tu dawno nie widziałam :)


Powrót "krUla" ;D
zaglądam tu od czasu do czasu, nawet coraz częściej ostatnio :]

Dnia 05.08.2009 o 01:17, Magwisienka napisał:

Wiadomo :) Tyle pracy, pewnie znajomości na całe życie :) Swoją drogą ile już trenujesz?
I z jakim natężeniem, że się tak wyrażę? :P


hm. trenuję 3 rok... 2 rok na bramce ;) { wcześniej byla jeszcze koszykówka, nożna i siatkówka ;D }
cóż.
w zeszlym sezonie mialam średnio 3-4 treningi w tygodniu, po lekcjach - wracalam ok. 17-18 do domu {zależnie od autobusów :P } do tego jeszcze mecze ligowe w weekendy, gdzie czasami jak pojechaliśmy do innego miasta to schodzilo z 7-8 godzin. Także weekendu "hardym" nazwać się nie dalo ;D

Do tego jeszcze mecze kwalifikacyjne do MP i udalo mi się dostać w tym roku do kadry Dolnego { tak się skromnie pochwalę ;) } więc jakoś dodatkowo 1 miesiąc uciekl z mojego drugiego semestru w szkole, co się wiąrze z ogromnymi zaleglościami, których mi się nadrabiać już nie chcialo ;D

Dnia 05.08.2009 o 01:17, Magwisienka napisał:

Będziesz grała zawodowo? :) Kibicuję :D


hm. chcialabym i nie :P ... tzn. fajnie by bylo :)
a jak na razie idzie dobrze w tym kierunku :)
Dzięki za poparcie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:19, Soresu napisał:

"Ojej, to ten wątek już aktywny?"
Mam rozumieć, że był zamknięty? Z jakiego powodu?

E, nie :) Chodziło mi o to, że nawet się nie spostrzegłam, a już jest po północy :)

PawelSuzuki---> Ze swojej strony mogę polecić Nightwish (z Tarją na wokalu!) i Within Temptation :) Może nie są to szczególnie ciężkie brzmienia (symfoniczny metal), jednak oba zespoły strasznie mi się podobają :)

No cóż, ja jednak jestem śpioch :P Wymiękam, dobranoc Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:17, Magwisienka napisał:

MatiStones--->
>O tak CinemaCity xD
Akurat chodziło mi o Multi... :P

hmmm.... Do CinemaCity mam bliżej ;P

Dnia 05.08.2009 o 01:17, Magwisienka napisał:

>Ja mam zamiar skorzystać z tego cudownego daru i iść z kumpelą na Transformers 2
;P
Byłam ze znajomymi jakiś czas temu, całkiem efektowne, nieźle się ogląda :)

No to widzę, że to będzie wspaniałe widowisko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2009 o 01:25, MatiStones napisał:

Dragon Force
Rammstein
Machine Supremacy
Arkaea
Sabaton

dragon zbyt liniowy,r+ znam od...,mach-trochę tak wszystkiego za dużo ale może jeszcze wrócę,Arkaea no trochę pomęczę,zobaczę po kilku nutach ale jest średnio ,Sabaton nudddaaa

Magwisienka
Dzięki,najtłisz się już przejadł trochę,within -nic ciekawego ;p

Mayhem,do dzieła....nie daj mi zasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:21, PawelSuzuki napisał:

Czołem Wodzowie
Szukam dobrej kapeli do przesłuchania na noc (ciężkie brzmienia mile widziane) Ktoś jest
w stanie coś polecić?


Meshuggah - "Catch Thirtythree" - przynajmniej mi świetnie słucha się tego w nicy - mała próbka: http://www.youtube.com/watch?v=sMmsVxn8d4k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:18, meryphillia napisał:

/.../

Nic mi nie przypadło do gustu.
Nie urażaj się. Z tekstem o "martwych bitach" chodziło mi o to, że ciekawiej się to ogląda, przez co i muzyka staje się ciekawsza. Niemniej nie podobało mi się. Sam słucham muzyki elektronicznej, skomponowanej przez Jeremy Soule''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Już prawie 3, a ja na 11 muszę się zebrać i przygotować z bratem urodziny dla jego żony. Jak ja tak wcześnie wstane? Wczoraj wstałem ok.14.30;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 02:39, mr_chief napisał:

Ech... Już prawie 3, a ja na 11 muszę się zebrać i przygotować z bratem urodziny dla
jego żony. Jak ja tak wcześnie wstane? Wczoraj wstałem ok.14.30;)

Ja właśnie przed chwilą wstałem zatem co do za problem o tej 11? :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 02:30, Soresu napisał:

Nic mi nie przypadło do gustu.
Nie urażaj się. Z tekstem o "martwych bitach" chodziło mi o to, że ciekawiej się to ogląda,
przez co i muzyka staje się ciekawsza. Niemniej nie podobało mi się. Sam słucham muzyki
elektronicznej, skomponowanej przez Jeremy Soule''a


Nie no bez przesady... Niby czym miałbym być urażony? ;]
Każdy słucha tego co lubi, proste. ;]

Natomiast nie zgodzę się z stwierdzeniem jakoby Jeremy Soule był producentem muzyki elektronicznej.
To że zadżyły mu się takie utwory, nie decyduje o tym że jest producentem "elektroniki", bo niemożliwym jest porównać jego twórczość do produkcji Klausa Schulze, Pete Namlook''a, Roberta Rich''a czy Briana Eno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Ja właśnie przed chwilą wstałem zatem co do za problem o tej 11? :D ."

Ja ogladalem wcześniej film. Tak więc pobudka ok.11 nędzę czymś koszmarnym:(
Trzeba zapakować prezenty i nakryć to stołu... Oj. Będzie ciężko.;]

EDIT:
Spróbuje zasnąć. Branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 02:51, meryphillia napisał:

Nie no bez przesady... /.../

W takim razie sry, takie odniosłem wrażenie.

Dnia 05.08.2009 o 02:51, meryphillia napisał:

Natomiast nie zgodzę się z stwierdzeniem jakoby Jeremy Soule był producentem muzyki elektronicznej.
To że zadżyły mu się takie utwory, nie decyduje o tym że jest producentem "elektroniki",

Nie powiedziałem, że jest producentem muzyki elektronicznej ale że słucham muzyki którą skomponował elektronicznie. Na ogół mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować