Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2009 o 01:47, Lfdracon napisał:

Apostazja.

A jo! Już nawet pytałem się osób, czy by ze mną nie poszli bo kumpel coś mówił, że trzeba mieć dwóch świadków ^^
I w sumie miałem iść się popytać w samym kościele, ale no cóż... Bywa ^^

Dnia 03.08.2009 o 01:47, Lfdracon napisał:

Niech ktoś idzie za mnie na 7:30 do roboty :(

A robisz coś przyjemnego? No i kwestia czy daleko mieszkasz od Słupska ;P To z chęcią pójdę, ale dniówka dla mnie ^^

(at)Rumcajsev
Już mam, mam, ale dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 01:47, Lfdracon napisał:

Apostazja. Ale na dobrą sprawę, po co Ci to?


Dla czystego sumienia zapewne. Przynajmniej tak jest w moim przypadku.

Madoxx: Nie trzeba Ci żadnych świadków. Taki wymóg jest niezgodny z polskim prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 01:43, Madoxx napisał:

Od razu fanatyk. Złe zdecydowanie podejście. Są też normalni ludzie, którzy są wierzącymi.
Znam takich.


Właściwie wcale tak nie myśle, potroszku jestem zmęczony i pisze głupoty ;P . Jeśli miałbym to sprostować, powiedziałbym że jest dużo takich ludzi i są wporzo, ale fanatyków też nie brakuje : >

Dnia 03.08.2009 o 01:43, Madoxx napisał:

Taa... Leniwy chrześcijanin? ^^ Albo inaczej. Wygodny ateista. Niby nie wierzy, ale w
kościele jest zapisany.


Dokładnie tak :D . Trafiłeś w setke, sam bym tego lepiej nie ujął :P. Ale bardziej wierze niż nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 01:59, Dartitwo napisał:

Dokładnie tak :D . Trafiłeś w setke, sam bym tego lepiej nie ujął :P. Ale bardziej wierze
niż nie wierze.


Mógłbyś się trochę bardziej rozpisać? (Coś czuję, że to może być zabawne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 01:56, Soresu napisał:

Dla czystego sumienia zapewne. Przynajmniej tak jest w moim przypadku.

Dokładnie. Nie chciałem już słuchać też tekstów, że skoro uważam się za ateistę to czemu przynależę do parafii?

Dnia 03.08.2009 o 01:56, Soresu napisał:

Nie trzeba Ci żadnych świadków. Taki wymóg jest niezgodny z polskim prawem.

Teraz to już nie istotne. Życie po raz kolejny dało mi do zrozumienia, że ma moje plany w dupie i znajdzie jakiś pretekst by je zmienić. Jednak tym razem daje mi to już odpowiedź, no i mając lewe acz prawdziwe bierzmowanie nie będzie już trzeba martwić się ewentualnym ślubem kościelnym ^^
Więc w sumie na dobre wyszło ^^ Coś może nade mną czuwa? ^^
Hehe... Albo jeśli ktoś wierzy w horoskopy to jestem rakiem ;) ^^ a i byłem urodzony w "czepku" ;)

>> Dokładnie tak :D . Trafiłeś w setke, sam bym tego lepiej nie ujął :P. Ale bardziej wierze niż nie wierze.

Dnia 03.08.2009 o 01:56, Soresu napisał:

Mógłbyś się trochę bardziej rozpisać? (Coś czuję, że to może być zabawne)

Zabawne bo chcesz się pośmiać z niego, czy naprawdę wierzysz, że to będzie śmieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 02:01, Soresu napisał:

Mógłbyś się trochę bardziej rozpisać? (Coś czuję, że to może być zabawne)


Właściwie dużo do pisania nie jest, jestem po prostu mały wyzyskiwacz który dużo chce a nić nie daje w zamian :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 02:09, Dartitwo napisał:

Właściwie dużo do pisania nie jest, jestem po prostu mały wyzyskiwacz który dużo chce
a nić nie daje w zamian :>

Eee... To się egoizm nazywa? No to jest nas dwóch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że to w Braintree, w Anglii :( robota nawet dobra, mało męcząca, ale 9 godzin non-stop na nogach ;/ zbieram się, żeby tam nie zemdleć z niedospania i żeby szef nie musiał się wstydzić. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 02:11, Lfdracon napisał:

Zapomniałem dodać że to w Braintree, w Anglii :( robota nawet dobra, mało męcząca, ale
9 godzin non-stop na nogach ;/ zbieram się, żeby tam nie zemdleć z niedospania i żeby
szef nie musiał się wstydzić. Pa.

Wooo... No to z Anglii na 16 do swojej pracy raczej nie wrócę ^^ Więc ja się jednak nie zabiorę ;P
Papa. Miłych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 02:06, Madoxx napisał:

no i mając lewe acz prawdziwe bierzmowanie nie będzie już trzeba martwić się ewentualnym
ślubem kościelnym ^^

Zastanawiam się jak posiadanie fałszywego bierzmowania wpłynie na twoje sumienie, nie wspominając o ślubie ;]

Dnia 03.08.2009 o 02:06, Madoxx napisał:

Zabawne bo chcesz się pośmiać z niego, czy naprawdę wierzysz, że to będzie śmieszne?

Jeśli mam być szczery, to sobie kpiłem.

BTW: Trochę mnie w tym temacie nie było i czuję, że sporo się pozmieniało. A może to po prostu wakacje. Jednak cofam strony wstecz i widzę, że to jednak już trochę trwa. Rzadko kiedy widać ludzi których tu na ogól spotykałem. Szkoda.
W takim razie ja póki co też się zbieram, bynajmniej nie do łóżka bo jeszcze cała noc przede mną. Dla ciekawskich wiersz pani Danuty Wawiłow ^_^''

Po mieście, po mieście,
o późnej godzinie,
chodzi Nocny Marek
w nocnej koszulinie.

Idzie Nocny Marek
przez ciemne ulice
zagląda przez szpary,
puka w okiennice.

W ręku trzyma świeczkę,
stąpa na paluszkach...
dzieciaki, dzieciaki,
Uciekać do łóżka!


Dobrej nocy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 02:35, Soresu napisał:

Jeśli mam być szczery, to sobie kpiłem.


Nie sądziłem inaczej, dzisiaj coś nie idzie mi bycie poważnym więc inni w taki sposób mnie odbierają. Ale żaden problem, dzisiaj mam dobry humor to przymykam oko na wszystko. Mimo wszystko sory za mój debilizm :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 02:35, Soresu napisał:

Zastanawiam się jak posiadanie fałszywego bierzmowania wpłynie na twoje sumienie, nie
wspominając o ślubie ;]

Widzisz moje sumienie to taka dość umowna rzecz. Szczególnie w tych sprawach. Wręcz poczułem pewną ulgę bo jak baba będzie mi zrzędzić - no chyba, że to by był mój Kotek, to w tedy bym zrobił od razu ^^ - o tym ślubie kościelnym to teraz nie będzie miała na co ^^
No trochę to chaotycznie wyszło, ale chyba jasne o co chodzi? Wcale na mnie nie wpłynie ;) nawet powiem, że lepiej wyszło ;p

Dnia 03.08.2009 o 02:35, Soresu napisał:

Jeśli mam być szczery, to sobie kpiłem.

Tak też myślałem ;p

Dnia 03.08.2009 o 02:35, Soresu napisał:

BTW: Trochę mnie w tym temacie nie było i czuję, że sporo się pozmieniało. A może to
po prostu wakacje. Jednak cofam strony wstecz i widzę, że to jednak już trochę trwa.
Rzadko kiedy widać ludzi których tu na ogól spotykałem. Szkoda.
W takim razie ja póki co też się zbieram, bynajmniej nie do łóżka bo jeszcze cała noc
przede mną. Dla ciekawskich wiersz pani Danuty Wawiłow ^_^''

Rozmawiałem z meryphillia-em to pisał, że teraz i tak jest dużo ludzi. Może jest tak, że teraz wakacje więc stara kadra wyjechała na wakacje ;P A skoro jest wolny czas to tymczasowo wprowadziła się młoda kadra. Jak np. ja ^^

Dnia 03.08.2009 o 02:35, Soresu napisał:

/.../ E nie zrozumiałem tego wiersza, ale ok ;)

Dnia 03.08.2009 o 02:35, Soresu napisał:

Dobrej nocy.

I Tobie na wzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 02:44, meryphillia napisał:

> Dobry. Jest tu kto?;)

Ktoś tam zawsze tutaj jest... ;]

A co się dzieje?
Wojna jakaś wybuchła? ;]


:)
Heh... Zaliczyłem dzis kilka sympatycznych filmów: m.in. ,, Brainscan", ,, Three blind mice" i ,, American history X". Ten ostatni, to naprawdę niezły film. Zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie... A teraz siedzę i słucham Kiss''u.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 02:44, meryphillia napisał:

Ktoś tam zawsze tutaj jest... ;]

A co się dzieje?
Wojna jakaś wybuchła? ;]


Wybuchła wybuchła, kaboom, przecież Las_Rozpierdalaczowa rewolucja wciąż trwa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 02:48, mr_chief napisał:

Heh... Zaliczyłem dzis kilka sympatycznych filmów: m.in. ,, Brainscan", ,, Three blind
mice" i ,, American history X". Ten ostatni, to naprawdę niezły film. Zrobił na mnie
naprawdę duże wrażenie... A teraz siedzę i słucham Kiss''u.;]


No ba!
Bardzo dobry film, to co spotkało w więzieniu postać garna przez Norton''a, powinno spotykać każdego Neonazistę. ]:>

Ichibanboshi-kun >>> Nie o takiej wojnie myślałem. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 02:40, mr_chief napisał:

Dobry. Jest tu kto?;)

Nie ma nikogo, same duchy i zjawy ;P

(at)Ichibanboshi-kun

Dnia 03.08.2009 o 02:40, mr_chief napisał:

Wybuchła wybuchła, kaboom, przecież Las_Rozpierdalaczowa rewolucja wciąż trwa :>

e~... Ja nawet nie wiem co to za rewolujca ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować