Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2009 o 00:34, Lamcia napisał:

Masz ładnie napisane słowa najwyższego.


Niepotrzebnie szukasz głębszych ironii (tak po paru głębszych) tam, gdzie ich nie ma. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o świadomym śnie (LD) ?
Dzisiaj powinienem osiągnąć ten stan, i nie wiem czego się spodziewać...
Macie jakie pomysły co bym mógł porobić w własnym śnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię to bez komentarza. Na żartach już się nie znasz?

I tym optymistycznym akcentem mówię wam dobranoc ... a potem się dziwić że ludzie na moderatorów narzekają ... ech ... ręce opadają.

deusER4 - do zobaczenia w innym "normalniejszym" temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 01:36, Tyler_D napisał:

Pozostawię to bez komentarza. Na żartach już się nie znasz?


Wybacz, nie bawi mnie sytuacja, w ktorej banuje sie trolla, on zaklada nowe konto, a uzytkownicy go karmia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? To czemu idąc tym tropem nie zbanujesz każdego usera który odpowiada na posty takiego np: xD_ominika który ma już ente z kolei konto albo wielokrotnie banowanego Pawlo09 który spamuje na potęgę? Wiesz ... jak już masz się czepiać userów to rób to ale nie dowalaj się z łaski swojej do byle pierdoły ... bo to już zakrawa na kpinę. Jeszcze trochę to tu będzie strach się odezwać bo to SPAM. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 01:40, Tyler_D napisał:

Tak? To czemu idąc tym tropem nie zbanujesz każdego usera który odpowiada na posty takiego
np: xD_ominika który ma już ente z kolei konto albo wielokrotnie banowanego Pawlo09 który
spamuje na potęgę? Wiesz ... jak już masz się czepiać userów to rób to ale nie dowalaj
się z łaski swojej do byle pierdoły ... bo to już zakrawa na kpinę. Jeszcze trochę to
tu będzie strach się odezwać bo to SPAM. -.-


Stary nie masz chyba pojęcia jak potrafia być

Spoiler

wku*wiający

niektórzy userzy.
Powiem ci że po częsci rozumiem moderatorów którzy sie nie cykają z naprawde upierdliwymi trolami bo sam moderuje kilka wiekszych for internetowych [w tym dwa o tematyce stricte mmorpg gdzie rozrzut ludu jest straszny od zwariowanych spamujacych nastolatków z rakiem neostrady po pseudo domoroslych filozofów inteligentów którzy łapia bzdury wyrwane z kontekstu byle człowieka do
Spoiler

kur*icy

do prowadzić]
Nie mniej tez nie należy dawać się zwariować, bo rzucanie banów na prawo i lewo bez powodu to też nie metoda, a czasami daje to totalnie skutek odwrotny do zamierzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 01:36, Tyler_D napisał:

deusER4 - do zobaczenia w innym "normalniejszym" temacie.

tak Tyler, chodźmy po tłuszcz ]:>

BTW. widział ktoś Inland Empire? ..mocne kino! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 01:45, Pietro87 napisał:

Powiem ci że po częsci rozumiem moderatorów którzy sie nie cykają z naprawde upierdliwymi trolami


Yep. A my tu mamy naprawdę upierdliwego moderatora w rezerwie, bo widzisz, od czasu do czasu społeczności należy się rozrywka na zasadzie "o, fart, nie dostałem rykoszetem" jak Tyler powyżej (swoją drogą nie rozumiem, jak można było wziąć to za pseudomoderatorkę, już prędzej przyczepiłbym się do pewnego wielce niepoprawnego politycznie słowa w moim poprzednim poście - teoretycznie to forum przeglądają i przedszkolaki przeca). I żeby nikt się nie pluł - gdyby nie był to stan permanentny, darowałbym sobie. Bywa.

Całkiem fajna ta gierka w rzucanie do kosza, polecam ją i siebie na przyszłość. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 01:48, Tyler_D napisał:

To wszystko jest prawdą i ja o tym dobrze wiem ale zobacz ostatnie kilkanaście postów
i powiedz że to jest normalne i logiczne ...


Nie no pewnie wiadomo jak lać to wszystkich jedna miarą - nie ma trollów równych i równiejszych =P
Ale z drugiej strony moderator tez człowiek i tez ma prawo się wpienić czasem jak mu się ten wzbierający wrzód rozleje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 01:51, Pietro87 napisał:

Nie no pewnie wiadomo jak lać to wszystkich jedna miarą - nie ma trollów równych i >równiejszych
=P

Przepraszam bardzo ale kim jak kim ale trollem nie jestem. Nawet z wyglądu. ;-D

Dnia 20.11.2009 o 01:51, Pietro87 napisał:

Ale z drugiej strony moderator tez człowiek i tez ma prawo się wpienić czasem jak mu
się ten wzbierający wrzód rozleje ^^

Tyle że nie każdy ma na tyle odwagi by się do błędu przyznać i go naprawić. Ech ... to że Lamovitz tu trolluje to ma oznaczać że ja mam zbierać "nagrody" po drodze? No way, to już żenada się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować