Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2009 o 01:56, Tyler_D napisał:

Tak? To czemu idąc tym tropem nie zbanujesz każdego usera który odpowiada na posty takiego
np: xD_ominika który ma już ente z kolei konto albo wielokrotnie banowanego Pawlo09 który
spamuje na potęgę? Wiesz ... jak już masz się czepiać userów to rób to ale nie dowalaj
się z łaski swojej do byle pierdoły ... bo to już zakrawa na kpinę. Jeszcze trochę to
tu będzie strach się odezwać bo to SPAM. -.-


To raczej do tego piłem z tym "wszystkie trolle jedną miarą", więc trochę mnie tu nie zrozumiałeś.
akurat twoich postów pod trolling nie podciągałem [bo aż tak sie nie zagłębiam w przeglądanie nastu stron w tył żeby zobaczyć kto i czym trollował =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 01:53, Tyler_D napisał:

Pamiętasz coś mi kiedyś mówił nt rangi? I żeś wykrakał ... ech ty. ;-P


Phi. Jasne. Z trzeciego konta też Cię wyprzedzę.
150 punktów dobiłem, jestem spełniony. Dzień zaliczony. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=45346

dostałem -1.

za spam i pseudomoderatorke

Niech mi mr Wojman pokaże gdzie tam spam [ może on nie zauważył ale poza wyboldowanym tekstem było zdanie do lamy - to NIE jest spam, a to że odpisałem na posta kogoś kto założył sobie 2 konto to taki "grzech" co już trzeba karać? No bądźmy poważni ... ] i pseudomoderke [ gdzie?! To był ŻART podsumowujący twoje przeboje z lamą Wojmanie z tematu o DA ... nie zauważyłeś tego prawda? ] to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 02:03, Pietro87 napisał:

akurat twoich postów pod trolling nie podciągałem


Ja tez nie. Z tego co pamietam to dalem degrada za spam i pseudmoderatorke. I niektorzy moga sobie uwazac, ze to "za nic", ale przy tym bardzo dobrze wiedza, ze od upominania uzytkownikow sa na forum Moderatorzy oraz, ze niejednemu uzytkownikowi sie juz za to oberwalo. Szczegolnie, tak jak w tym wypadku, bylo to robione z premedytacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale przy tym bardzo dobrze wiedza, ze od upominania

Dnia 20.11.2009 o 02:10, Wojman napisał:

uzytkownikow sa na forum Moderatorzy

Yay, naprawdę? A nie zauważyłeś że to był [ stosując się do twojej stylistyki ] ŻART? Naprawdę nie miałeś się do czego doczepić czy znowu chcesz (nie)chcący wywołać flame na forum jaki ty to niesprawiedliwy jesteś? Już ci napisałem wcześniej - jak chcesz żeby ludzie nie narzekali na moderacje to przyczepiaj się do naprawdę sensownych wontów - typu xD_ominik czy spamujący Pawlo, tudzież ten twój ulubiony spam szerzący się chociażby w newsach ... Poza tym na http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=45358 tego posta już nie odpowiesz prawda? A szkoda ...
>Szczegolnie, tak jak w tym wypadku, bylo to robione z premedytacja.
Jaką niby premedytacją? Naprawdę ... bajkopisarczyków nam dostatek, nie wymyślaj swoich teorii z księżyca wziętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to?
Wszyscy imprezują, że takie pustki w tę jakże mglistą, weekendową noc? ;]

Się wziąłem za przesłuchiwanie jakichś zaległych składanek...
Chyba mam nawet ochotę zmiksować jakiegoś czilałtowego seciora. Poszukamy nieco wałków, może w dzień chęć miksowania nie zniknie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 00:20, meryphillia napisał:

Co to?
Wszyscy imprezują, że takie pustki w tę jakże mglistą, weekendową noc? ;]


Gdzie tam imperezują...:)
Denerwuje się bo mam problem z mikrofonem. A noc zaiste mglista. Jak Silent Hill.:D

A teraz pytanie do wszystkich:
Zadam je tu, bo w temacie o MW2 nikogo nie ma.
Mianowicie, usiłuje grać z kolegą w special ops, i mamy problem z mikrofonami. Niedosc, ze na trzeszczy to ja go nie słyszę, ale on mnie tak... A dokładnie, to słyszę muzykę z jego gry, ale nie słyszę jego głosu. Czasem usłyszeć jak coś tam burczy. Może mi ktoś pomoc?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 00:54, Gumisiek2 napisał:

Muszę przyznać, że gra bardzo wciąga ;] Oto mój najlepszy wynik, który zdobyłem kilka
minut temu ^^


Ha, pewnie, że wciąga...:-) Takie małe, ale bazujące na pomysłowości(choćby Pontifex) zawsze mają wysoką grywalność - oczywiście do momentu aż nauczymy się wygrywać w 100%.

BTW - jakbyś miał ochotę pograć w ping-ponga to wystarczy ściągnąć sobie jakieś 240 kilobajtów:
http://www.mediafire.com/?5ynigycw1wz
Pochodzi z jakiejś starej płyty CDA, kiedy to jeszcze był tam dział z małymi gierkami freeware. O dziwo, na monitorze 22'' wcale nie wygląda źle, a miałem takie obawy w czasach posiadania 17''. Mówię od razu, że na początku nie jest łatwe, ale po kilku meczach można dość szybko zniszczyć kompa... Co ciekawe, ten gra zabójczo dobrze, kiedy mamy 1 punkt brakujący do wygrania meczu...:> Szkoda, że zabrakło wyboru poziomu trudności, dla zaawansowanych byłoby jak znalazł...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 00:20, meryphillia napisał:

Się wziąłem za przesłuchiwanie jakichś zaległych składanek...
Chyba mam nawet ochotę zmiksować jakiegoś czilałtowego seciora. Poszukamy nieco wałków,
może w dzień chęć miksowania nie zniknie. ;]


Zaproponuj coś ;]
Aktualnie męczę soundtracka z Fahrenheita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 01:11, Ichibanboshi-kun napisał:

Zaproponuj coś ;]
Aktualnie męczę soundtracka z Fahrenheita :)


Właśnie zapodaję fascynujące murzyńskie rytmy ze składanki: Think Global: Celebrate Africa!
:D

Czilałt pełną gębą! ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 01:38, Ambroo napisał:

Ale jestem na Ciebie zły, chciałem się wcześniej położyć a od 40 minut klepie w kosza
;p


Uważaj więc na w/w tenis stołowy, który potrafi wciągnąć równie mocno. Może brak rywalizacji z żywym przeciwnikiem(choćby w statystykach) to minus, ale nieźle neguje go komp, który nas na początku leje... A zemścić się na nim jest słodko...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność... ta wywołana nadmiernym spożyciem kawki i herbatki również się kwalifikuje? :)

Co porabiacie w tę piękną jesienną noc? Ja właśnie kończę pisać list do "największego czasopisma dla graczy w Polsce" :] Taka mała polemika z artykułem z numeru 11/2009 s. 94. A potem pasowałoby popisać trochę magisterki, bo ogromne tyły mam w tym temacie :/

Houk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji bezsenności po raz kolejny oglądam Władcę Pierścieni i jednocześnie czytam podręcznik do pierwszej edycji AD&D. ;]

Od tygodnia zwyczajnie nie mogę zasnąć przed 6-7 rano, więc o tej porze nie opłaca mi się nawet kłaść do wyra, by liczyć skaczące barany. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować