Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

,,Nie lubię poniedziałków, nienawidzę. A zatem nakazuje aby od dziś nie było poniedziałków. Jasne? A wiec dziś mamy wtorek. Życzę miłego wtorku" - cytat klasyka ( Gardield ).
]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 01:14, Laid_back napisał:

Znowu poniedziałek... i ranna pobudka :/


Również widzę entuzjazm w Twojej wypowiedzi.:P
Musz wstać o 6.40... Masakra.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie marudzić!
Tutaj nie śpimy tylko zwiedzamy! ]:>

Cholerka... Próbuję sobie przypomnieć, który to ja ostatni odcinek X-Files oglądałem...
Dawno temu to było i już nie pamiętam czy był to 80 czy 84, a może inny...
Chyba zacznę oglądać od początku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 01:16, meryphillia napisał:

Nie marudzić!
Tutaj nie śpimy tylko zwiedzamy! ]:>

Cholerka... Próbuję sobie przypomnieć, który to ja ostatni odcinek X-Files oglądałem...
Dawno temu to było i już nie pamiętam czy był to 80 czy 84, a może inny...
Chyba zacznę oglądać od początku. :D


:]
Ja ostatni odcinek X-files to oglądałem z 3 lata temu.:)
BTW. Dokoncze piosenkę i lulu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 01:34, Redjevel napisał:

Ehh nie mogę spać a to wszystko przez to ze rano trzeba znowu iść do tego zas****** liceum
:-(

Ja w liceum wysypiałem się zawsze na lekcjach pokroju: j. polski, historia, nie wspominając o takich jak godzina wychowawcza, a w nocy przesiadywałem notorycznie do ~3. Fajnie było, bo mało trzeba było robić -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, kurcze, powinny być 2 cykle pracy wszystkiego (sklepów, kin itp), jeden dla skowronków a jeden dla sów... Bym sobie gdzieś poszła, ale o tej porze to za chorobę nie ma opcji, a spać mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam. Dobrze się dzień zaczyna. Z muzyka ,,Tenacious D". Kompletnie zapomniałem o tym wspaniałym zespole. Ech... Ostatni raz go sluchalem z 5,6 lat temu.:)
WIELKI POWRÓT, panowie i panie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba po raz pierwszy postanowiłem tutaj zawitać (akurat wpadłem na moment) i nie wiem w sumie, od czego by tu zacząć.

No to co robię? Hm, nic nie słucham, a tak w ogóle to Revanchist ostatnio dowalił niezłym quizem muzycznym. Odgadnąłem tylko jeden kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 01:34, Redjevel napisał:

Ehh nie mogę spać a to wszystko przez to ze rano trzeba znowu iść do tego zas****** liceum
:-(

Taaa wiem co czujesz ;] w poniedziałki mam na 11 a we wtorki na 8 ;/ makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam górę naczyń do pozmywania... :/
Nic mnie się nie chce... marazm, marazm i raz jeszcze marazm...

:F

Chyba się dzisiaj wyjątkowo wcześnie położę spać z tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 00:15, mr_chief napisał:

Witam, witam. Dobrze się dzień zaczyna. Z muzyka ,,Tenacious D". Kompletnie zapomniałem
o tym wspaniałym zespole. Ech... Ostatni raz go sluchalem z 5,6 lat temu.:)
WIELKI POWRÓT, panowie i panie.:D


To jako dobranockę polecam dziś "The Pick of Destiny" ;)
A fajne filmiki w tym temacie też aktualnie na moim GSie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2009 o 00:33, ostry3000 napisał:

To jako dobranockę polecam dziś "The Pick of Destiny" ;)
A fajne filmiki w tym temacie też aktualnie na moim GSie ;)


Film znam.:) Zabawny jest moim zdaniem. -
-,, You can take Kyle back to hell!"
-,, What the fuc.?!":D
Dialogi, jak i teksty piosenek mają epickie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 00:39, mr_chief napisał:

Film znam.:) Zabawny jest moim zdaniem. -
-,, You can take Kyle back to hell!"
-,, What the fuc.?!":D
Dialogi, jak i teksty piosenek mają epickie.


Ogólnie genialna kapela i wspaniali ludzie ;)
Właśnie zaczyna się nowy miesiąc, a ja w poprzednim "The Pick of Destiny" oglądałem chyba 4 razy :D
Ciekawe jak dobra okaże się gra Brütal Legend w której bohaterem jest J.B. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2009 o 00:47, ostry3000 napisał:

Ogólnie genialna kapela i wspaniali ludzie ;)
Właśnie zaczyna się nowy miesiąc, a ja w poprzednim "The Pick of Destiny" oglądałem chyba
4 razy :D
Ciekawe jak dobra okaże się gra Brütal Legend w której bohaterem jest J.B. :)


Co do filmów, to podobno jest jeszcze film z J.B i K.G o nazwie ,, School Rock", ale tego nie widziałem.
Mowisz, ze bochaterem Brütal Legend jest J.B? Szkoda, ze nie ma jej na pc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tenacious D ? Tak, pewnie - teksty piosenek, jak już mówiliście, świetnej, jednak film... Owszem, zabawny, ale moim zdaniem tylko "na raz" - albo jakaś głębsza idea tego filmu do mnie nie trafia, albo po prostu widzę w nim jedynie rozrywkę na jeden wieczór. Nie wiem, jak można się nim ekscytować w taki sposób, chociaż każdy ma inny gust - i wiadomo, że są różne rodzaje filmu, jedne ogląda się ze względu na przesłanie, a inne... Cóż, właśnie ze względu na rozrywkę. Mnie film nie przypadł do gustu, aczkolwiek lubię sobie od czasu do czasu puścić fragment z "Kickapoo" - genialne :D


Edit. @up Co do School of Rock to już inna bajka - film jest świetny, zarówno jak i dzięki aktorowi, jak i przesłaniu. Bez wątpienia polecam każdemu choć trochę związanemu z muzyką (nawet nie trzeba jej wykonywać, wystarczy po prostu uwielbiać... :] ).

Edit. 2 . Ech. Myślałem, że trochę jeszcze posiedzę, ale jednak pisanie w nocy wypracowań z polskiego trochę męczy, a za jakieś 5h muszę wstać, więc... Miłej nocy życzę, bywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 01:03, mr_chief napisał:

Co do filmów, to podobno jest jeszcze film z J.B i K.G o nazwie ,, School Rock", ale
tego nie widziałem.
Mowisz, ze bochaterem Brütal Legend jest J.B? Szkoda, ze nie ma jej na pc...


"School of Rock" to komedia muzyczna z J.B. w roli nauczyciela. Jest to raczej film familijny skierowany do młodszej widowni, by zainteresować dzieciaki muzyką rock''ową. Nie ma w sobie raczej nic z "Tenacious D" i ten właśnie można raz zobaczyć i zachować w pamięci.

@@@ Mohair

"The Pick of Destiny" oglądam właśnie gdy chcę sobie poprawić w prosty sposób humorek i troszkę się wyluzować ;) Na pewno nie jest to wielkie kino, jednak jak się coś lubi to się ogląda :)

Edit:
Tak jak napisałeś "School of Rock" ma przesłanie, jednak o ile "PoD" czasem śmieszy po kilka razy swoim debilizmem w niektórych miejscach i mocnymi momentami, o tyle 'kulturalniejszy' film z J.B. za drugim razem już nudzi mimo zrozumienia dla wartości jakie niesie i pracy włożonej w film.

Tak czy inaczej muszę popytać o "Świat Wayne'a", bo widziałem ostatnio kilka lat temu, a mało jest fajnych komedii muzycznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować