Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2010 o 00:22, mr_chief napisał:

> Rozgrywam właśnie demko Conviction na wszystkie możliwe sposoby - również te idiotyczne.

> I wiecie co? Jest dużo alternatyw ; ]

A dema na pc koniec końcowa nie będzie chyba... Trza do premiery czekać, to jest - początek
kwietnia chyba.

Ach wy bidy ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błah ja tam wolę w Torchlighta pograć gierka zacna i do tego za 4€ na steam ;)

Mr. Chief

A teraz dylemat wersja PC czy Ps2 :P Chyba wezmę na PS2 bo jakoś ostatnio wygodniej mi na padzie może to od tego Jaka and Daxtera ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2010 o 00:23, wsaadman napisał:

Ach wy bidy ; ]


Heh.:) Ale jak już nowego SC dorwe to granie będzie ostrzejsze niż w Assassini''e II.;)
BTW: Padne zaraz... Branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 00:16, mr_chief napisał:


> <stado mew> Daj. Daj. Daj.

Co mają mewy do Fahrenheita?:P

Pamiętasz te epickie mewy w "Gdzie jest nemo?" : >

Dnia 27.03.2010 o 00:16, mr_chief napisał:

> Muszę w końcu go zaliczyć ; d.
Apropo zaliczania, to skończyłem nowego Assassina.:)

gz gz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem masakrycznie męczący dzień. Najpierw szkoła do pierwszej, później był u mnie znajomy, następnie angielski, po nim spotkałem się z dziewczyną i od razu po, uderzyłem na siłownię. Po zrobieniu tego, co trzeba, uderzyłem ze znajomymi na miasto. Wszystko git, oprócz "zwiewania" przed policją. %)

Ze też nie miałem picia w planie, to już siedzę w domku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 00:31, Morris12 napisał:

Pamiętasz te epickie mewy w "Gdzie jest nemo?" : >


Jasne, ze pamietam.:)
Spać mi się odechcialo... Teraz Gorillaz słucham. Pierwszej płyty. Mam ich 4 płyty i i dwie płyty ReMixowe. Jest czego słuchać.:)

NdysH - ja zwolennikiem PC jestem ale i tak w lipcu xboxa dostanę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hell Yeah Gorillaz i jedziem dalej ;) U mnie w słuchawkach teraz White Stripes - Seven Nation Army ;) Oj to ma to coś w sobie co mnie kręci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 00:37, NdysH napisał:

Hell Yeah Gorillaz i jedziem dalej ;) U mnie w słuchawkach teraz White Stripes - Seven
Nation Army ;) Oj to ma to coś w sobie co mnie kręci :D


Gorillaz jest najlepsze, aczkolwiek ja zdecydowałem się teraz na Blura ( pierwszy zespół wokalisty Goryli ). Mam jeszcze The Good the Bad and the Queen - tez super, ale Blura dawno nie sluchalem.
Holender. Brakuje mi jednej płyty i całość tego artyste będę mieć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem , wiem. Ale nowa płyta Gorillaz jakoś mnie przyciąga, a samo Stylo rządzi nie mówiąc o teledysku do niego. Bruce Willis strzelający do chłopaków ? No nie można było lepiej wymyślić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 00:43, NdysH napisał:

Wiem , wiem. Ale nowa płyta Gorillaz jakoś mnie przyciąga, a samo Stylo rządzi nie mówiąc
o teledysku do niego. Bruce Willis strzelający do chłopaków ? No nie można było lepiej
wymyślić ;)


Gorillaz zawsze przyciąga.:)
BTW. Niezależnie czy to znacie czy nie, polecam.:)

http://www.youtube.com/watch?v=FhApwA_eJLQ&sns=em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ledwo sobotnia noc się zaczęła, a temat momentalnie powstał z martwych. ;P

Wczoraj w słońcu było chyba z 26 stopni, jak dotąd jest to najcieplejszy dzień w tym roku. Ledwo zima się skończyła, a już można zapierniczać w krótkich spodenkach i krótkim rękawku. ;]
Ech, to globalne ocieplenie. Aż strach pomyśleć co to będzie w lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja caly tydzien bylem na urlopie. Jeszcze tylko weekend i znow powrot do pracy. Dodac musze, ze to byl zalegly urlop jeszcze za 2009 rok. :) Swoja droga im dluzej pracuje na Macu tym bardziej system ten mnie zadziwia. Nie dosc, ze jest prosty i intuicyjny to na dodatek juz na starcie ma cala mase fajnych programow. iPhoto to cos niesamowitego jest po prostu. Ogolnie mimo, iz Mac Book pro troche mnie kosztowal to jestem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry! - dosłownie, na CDP conference musiałem już w srode w nocy pojechac i do powrotu dziś rano nie spałem ;D

Ale to co zobaczyłem, warto było oj warto i do tego dostąłem darmoe ogniem i mieczem, 3 gry z goga i skórzaną podkłądkę z logiem W2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, już z piątku się zrobiła niedziela :C
W pon. do szkoły znowu, od czwartku przerwa świąteczna, ale i tak wyjeżdżam. Nie mam w co grać, jak się położę to zasypiam ... w ogóle do dupy. Jest co prawda TDU, ale teraz mam ochotę na jakiegoś FPSa, mam nadzieję, że w środę przyjdą gierki z Gejmtrejda, to będzie fajnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FFFUUUU

Przez dwie godziny musiałem żyć bez neciqu i miałem zamiar już się ciąć z tego powodu. :3
Zgroza, jak człowiek uzależnił się od tego szajsu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować