Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Bleh, poziom beznadziei zaczyna wychodzić poza skalę...:(
''niech się cieszą ci, którzy żyją sobie normalnie, choć nawet o tym nie wiedzą''

Ciekawi mnie, czy fani tych wszystkich modnych ostatnio post-rocków, math rocków czy noise rocków wiedzą o czymś taki jak Slint: http://www.youtube.com/watch?v=xoH5MPIgM7c
Co ciekawe, to tylko jeden album taki świetny nagrali(do tego jeden słabszy) i split-up.:(

Edit - pora spać, wtedy przynajmniej nie jest beznadziejnie.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę znowu spać nie mogę. Na ósmą rano mam zajęcia do dwudziestej, a jakoś zasnąć nie mogę. Ma ktoś może jakiś dobry sposób na sen. Obrad sejmu niestety w TV nie ma więc brak mi najlepszej kołysanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 00:48, Shudo napisał:

Ma ktoś może jakiś dobry sposób na sen.


Muzyka :)

Ja za to na 8:45 do szkoly ide... bo swieto szkoly jest (90-lecie), wczoraj zreszta tez bylo obchodzone ;f
Ale lekcji przynajmniej nie ma :] i jest czas na odrobienie zaleglosci i prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 00:54, kuba9876543210 napisał:

Ja za to na 8:45 do szkoly ide... bo swieto szkoly jest (90-lecie), wczoraj zreszta tez
bylo obchodzone ;f
Ale lekcji przynajmniej nie ma :] i jest czas na odrobienie zaleglosci i prace.


Czytając Twojego posta i marząc o jakimś święcie sprawdziłem sobie stronę mojej uczelni i jakiś pozytywny aspekt wyborów się pojawił, gdyż dziekan ogłosił mi i moim współplemieńcom z wydziału godziny dziekańskie w niedziele od 17.

A teraz zapodam sobie muzyczkę i postaram się zasnąć. Pozdrawiam i dobranoc.

Ps. Fajny Avatar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Jak się wąpierze mają? :>

Właśnie skończyłem oglądać po raz kolejny Ghost in the Shell. Świetny film, jeśli ktoś jeszcze nie widział a interesują go klimaty cyberpunk / sci-fi to polecam. Nie zrażać się, że to anime, tylko oglądać. :)

W słuchaweczkach cały dzień soundtrack Evangelion, także majstersztyk. Przykład: http://www.youtube.com/watch?v=Fw5acgqIHQE :>

Do tego sobie szkicuję jakieś pierdołki w Gimpie z nudów i przeglądam zakątki internetu.

PS. Ciekawe czyj post zacznie tysięczną stronę tego tematu? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 01:48, Assassin93 napisał:

Właśnie skończyłem oglądać po raz kolejny Ghost in the Shell. Świetny film, jeśli ktoś
jeszcze nie widział a interesują go klimaty cyberpunk / sci-fi to polecam. Nie zrażać
się, że to anime, tylko oglądać. :)


Do teraz sie nie moge zabrac za SAC bo mam w paskudnej jakosci... Skonczylem jakos na 7 odcinku i poszlo w odstawke. Najgorsze jest to ze mam cholernie dluga liste do obejrzenia i nie wiem kiedy sie za to zabiore:|

Dnia 20.11.2010 o 01:48, Assassin93 napisał:

W słuchaweczkach cały dzień soundtrack Evangelion, także majstersztyk.


Heh, Zankoku jest epickie, uwielbiam ta piosenke. A co do calego soundtracku to te wszystkie wersje Fly me to the Moon po jakims czasie zaczely mnie meczyc. I OST z End chyba mi bardziej pasowal niz ten podstawowy.

Dnia 20.11.2010 o 01:48, Assassin93 napisał:

Do tego sobie szkicuję jakieś pierdołki w Gimpie z nudów i przeglądam zakątki internetu.


Chcialem sobie troche popykac w Baldurka ale nie wiem czy podolam. Zmeczon jakoby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosty sposób na poprawę nastroju z żałosnego na nieco mniej żałosny? Married With Children na DVD.:D Widziałem już to wszystko po kilkanaście razy, a bawi nadal.:>
Poza tym nic a nic się nie dzieje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 02:07, Noirr napisał:

Do teraz sie nie moge zabrac za SAC bo mam w paskudnej jakosci... Skonczylem jakos na
7 odcinku i poszlo w odstawke. Najgorsze jest to ze mam cholernie dluga liste do obejrzenia
i nie wiem kiedy sie za to zabiore:|


Heh, ja się zatrzymałem na 3 odcinku. Też mam długą listę i nie wiem za co się zabrać. :P

Dnia 20.11.2010 o 02:07, Noirr napisał:

Heh, Zankoku jest epickie, uwielbiam ta piosenke. A co do calego soundtracku to te wszystkie
wersje Fly me to the Moon po jakims czasie zaczely mnie meczyc. I OST z End chyba mi
bardziej pasowal niz ten podstawowy.


OST z EoE i Rebuildów według mnie najlepszy. Zankoku, Beautiful World, Tsubasa wo Kudasai, Komm Susser Tod, Kiss & Cry no i Fly Me to The Moon - chyba moje ulubione. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 02:25, Assassin93 napisał:

Heh, ja się zatrzymałem na 3 odcinku. Też mam długą listę i nie wiem za co się zabrać.
:P


Najgorsze jest to, ze jak juz zabieram sie za obejrzenie czegos, to zamiast wziac sie za cos nowego to ogladam to co juz widzialem:| Ostatnio Lucky Star (za drugim razem duzo bardziej mnie smieszyl, w koncu rozkminilem wiekszosc gagow), teraz ponownie Black Lagoon. No i Dead Leaves, chyba ze 30 raz. Klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Wam serial "Scrubs" znany jako "Hoży Doktorzy" ,super serial. Czasami przemyślenia bohaterów (morał) naprawdę skłaniają do refleksji ;P. No i oczywiście kupa zaje*istego humoru ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio właśnie zmaratonowałem sobie Neon Genesis Evangelion + EoE + Rebuildy. W dwa dni wszystko obejrzałem. :p Ogólnie to teraz oglądam tylko te serie, co lecą, i od czasu do czasu sobie coś obejrzę po raz drugi. Niektóre grupy subberskie się opierdzielają, na przykład z ostatnim epkiem Amagami, co jest dość denerwujące.

Podczas przerwy świątecznej pewnie obejrzę sobie kilka serii które mam w zapasie, jak Cowboy Bebop (tak, jeszcze tego nie widziałem) czy Azumanga Daioh i Bakemonogatari... A Lucky Star obejrzałem ze dwa razy już. :p I teraz sobie oglądam po odcinku czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 03:16, Assassin93 napisał:

Ja ostatnio właśnie zmaratonowałem sobie Neon Genesis Evangelion + EoE + Rebuildy. W
dwa dni wszystko obejrzałem. :p Ogólnie to teraz oglądam tylko te serie, co lecą, i od
czasu do czasu sobie coś obejrzę po raz drugi. Niektóre grupy subberskie się opierdzielają,
na przykład z ostatnim epkiem Amagami, co jest dość denerwujące.


Heh, ja na bierzaco nie lubie ogladac (ani czytac mangi, ale na to juz nie poradze, bo sie nie konczy:)), zazywaczaj jak juz seria wyjdzie w calosci to sie zabieram za ogladanie. Remastered Evangeliona calkiem niedawno widzialem + Rebuildy. Napewno jedno z moich ulubionych anime. Prawdopodobnie zabiore sie za Soul Eatera jak zalicze Black Lagoon:) Albo Excel Saga, juz po pierwszym odcinku wiem ze bedzie ekstraordynarne;)

Dnia 20.11.2010 o 03:16, Assassin93 napisał:

Podczas przerwy świątecznej pewnie obejrzę sobie kilka serii które mam w zapasie, jak
Cowboy Bebop (tak, jeszcze tego nie widziałem) czy Azumanga Daioh i Bakemonogatari...
A Lucky Star obejrzałem ze dwa razy już. :p I teraz sobie oglądam po odcinku czasem.


Sam obejrzalem moze z 10 odcinkow Bebopa, wiec tez fail jezeli o mnie chodzi. Ale jakos niedlugo sie zabiore jeszcze raz. Za Azumange nie chce sie ponownie zabierac bo sie wciagne znajac zycie, a chce w koncu cos nowego ogarnac.

Dobra, pora uderzyc w kimono bo juz oczy mgla zachodza. Pozdrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 04:58, Pablo1989 napisał:

Był ktoś w wieżycy, pytam bo nie wiem co tam jest ciekawego a mam wyjechać na tydzień
za miesiąc.

Wieża widokowa i wyciąg narciarski, chociaż kiepsko się tam zjeżdża.
----------------------------------------------------------------------------

Dzieńdobry wieczór wszystkim ;)
Zajadam sobie tosty, i się zastanawiam na co spożytkować dzisiejszą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Rozłożyłem się na biurku z laptopem i teraz sobie wygodnie czatuję na ircu z lapka i przeglądam internet na PC. Życie stało się łatwiejsze. :>

W słuchaweczkach... nic konkretnego. Nie wiem czego słuchać, wszystko mi się zaczyna powoli nudzić, a na dysku już ponad 50 giga muzyki jest. Cholerny flac, zżera dysk w mgnieniu oka. :p

Poza tym, to chyba za niedługo pójdę spać, bom zmęczon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować