Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2011 o 01:29, Procentowo napisał:

Kocham takie bity. Uwielbiam po prostu, nawet nie trzeba nic pisać pod nie. Same tworzą
rozkminę. :)

Eleganckie są. Znasz coś typu Arts of The Beatdoctor ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 01:31, Braveheart napisał:

> Kocham takie bity. Uwielbiam po prostu, nawet nie trzeba nic pisać pod nie. Same
tworzą
> rozkminę. :)
>
Eleganckie są. Znasz coś typu Arts of The Beatdoctor ? ;>


Jest tego pełno, ale nie mam do tego głowy od wczoraj, nie poszukam Ci kawałków z mojej tracklisty, bo...nie mam głowy...jestem bekonem. ;G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 01:33, Procentowo napisał:

Jest tego pełno, ale nie mam do tego głowy od wczoraj, nie poszukam Ci kawałków z mojej
tracklisty, bo...nie mam głowy...jestem bekonem. ;G


Może i pełno lecz one mi przypadły do gustu. Ostatnio zacieram :) Bekon mówisz ?

@Zajcisko
O chłoopie same kobiety :D. Popieram to co powiedziałem Harrolfo. Jak by było na kim oko zawiesić to jeszcze byłoby warto. Ale jakby były same monstersy (w co wątpie) to aż Ciężko byłoby patrzyć. Ja w swojej informatycznej klasie miałem tylko 5 dziewczyn z czego 2 były wypas jedna średniawka lecz potem się wyrobiła no i 2 monstery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 01:36, Harrolfo napisał:

Żadne fap fap, tylko po prostu lepiej się chyba przebywa w pomieszczeniu, gdzie są osoby
ładne niż w takim z brzydalami, no nie?


Jak to by Kamil Steinbach ładnie ujął ... "Nie lubię chamstwa" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 01:39, Braveheart napisał:

> Jest tego pełno, ale nie mam do tego głowy od wczoraj, nie poszukam Ci kawałków
z mojej
> tracklisty, bo...nie mam głowy...jestem bekonem. ;G

Może i pełno lecz one mi przypadły do gustu. Ostatnio zacieram :) Bekon mówisz ?


Tak, spalonym bekonem. Jest ostro. Haha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 01:41, Procentowo napisał:

Tak, spalonym bekonem. Jest ostro. Haha ;D


Spalony słońcem :D (Co pasuje do bekonu) czy tym co mam na myśli :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 01:43, Braveheart napisał:

> Tak, spalonym bekonem. Jest ostro. Haha ;D

Spalony słońcem :D (Co pasuje do bekonu) czy tym co mam na myśli :P?


Dzisiaj nie było jak się opalać, więc chyba to o czym myślisz. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 01:55, Braveheart napisał:

> Dzisiaj nie było jak się opalać, więc chyba to o czym myślisz. : D

Ha ile ? :D przez co aplikowane ?


Klasycznie, OCB i jazda. No jak zwykle, 3 duże opakowania na 4 osoby + 1 opakowanie dla mnie na później, ale później już minęło, zostało tylko na strzał z lufy na rano. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 01:59, Procentowo napisał:

Klasycznie, OCB i jazda. No jak zwykle, 3 duże opakowania na 4 osoby + 1 opakowanie dla
mnie na później, ale później już minęło, zostało tylko na strzał z lufy na rano. : D


Rano tylko na 1 ? :D trzeba było se na 2 chociaż zostawić. Ja preferuje Bonio. strzał w płuca i to momentalne uderzenie ;] i na orbicie około mózgowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 02:04, Braveheart napisał:

> Klasycznie, OCB i jazda. No jak zwykle, 3 duże opakowania na 4 osoby + 1 opakowanie
dla
> mnie na później, ale później już minęło, zostało tylko na strzał z lufy na rano.
: D

Rano tylko na 1 ? :D trzeba było se na 2 chociaż zostawić. Ja preferuje Bonio. strzał
w płuca i to momentalne uderzenie ;] i na orbicie około mózgowej ;)


Ja ostatnio mało co jestem HIGHMANEM i wolę sobie pociągnąć blanciora niż wiadro, butelkę, bonio. Shot też jest dobry, więc nadrabiam shotami. :D
Ja zawsze jestem pazerny, potem albo w ogóle nie mam, albo tylko na 1-2 mam ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 02:05, Mr_Terrorist napisał:

a ja wolę się napić. Po smażeniu raz wesoło, a raz okropny stan zamułka i spanie.


A po picu tak nie ma ? też zamulić potrafi no i alko to agresor. Ja już nie pije od 12 maja. Ani grama alkoholu w paszczy nawet łyka browca, choć ostatnio mnie znajomy szczuł Czeskim Złotym Bażantem 10% koni. Kiedyś piłem jak byłem tam Wyśmienite. Po jednym piwie już czuć lekkie uderzeni na głowie. Nie to co te karpaty i inne szajsy na spirycie i innej chemii ;/. Pożadne w smaku piwo. Nie ma co się dziwić Czesi mają jedne z najlepszych browaró na świecie :), jak i nie najlepsze
To zależy od fazy i klimatu oraz kto co lubi. :D. Zamułka też jest fajna, zależy oczywiście jaka. Do filmu jest fajnie zapalić bo czasem się można trochę poryć. Choć ostatnio mniej pale. Ograniczam :) Za bardzo popłynąłem z pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 02:05, Mr_Terrorist napisał:

a ja wolę się napić. Po smażeniu raz wesoło, a raz okropny stan zamułka i spanie.


A ja tam wolę to i to. Nie jestem wybredny i nie przebieram w środkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować