Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2011 o 02:15, Braveheart napisał:

Wszystko przymiera panie dzieju.

Wiesz, mimo wszystko myślę, że jak na te prawie 6 lat (chyba) + wcześniejsze forum CDPowe to i tak całość trzyma się długo. Żadne inne miejsce w sieci mnie na tyle u siebie nie przytrzymało. Nawet jeśli dłuższy czas tylko jako czytelnika - a i tak mam jeszcze średnią 2 posty na dzień. ;) Zresztą przed chwilą stuknęło mi 4000 postów. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 02:48, meryphillia napisał:

Się zastanawiam właśnie...
Maraton z X-Files, czy Władcą Pierścieni?

hmmm...

Siemanko
Zdecydowanie Władca Pierścieni!!. X-Files chodzi Ci o serial ? Czy te filmy pełnometrażowe? ;> Odcinków seriali przecież jest od groma nie dałbyś rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 04:01, meryphillia napisał:

Daję radę, daję. ;]
Wybrałem jednak odcinki z seksownym rudzielcem. :3

Jestem ciekaw
Który to już raz z rzędu ? =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 04:26, meryphillia napisał:

Trzeci, ale tylko raz w całości obejrzałem wszystkie 9 sezonów...

W całości czyli co ? :D na raz pod rząd od 1 sezonu do 9 po kolei ? maraton z przerwami na wydalanie kału i moczu oraz robienie jedzenia i jedzenia podczas oglądania ?. Ja tak robię jak zawsze walę jakiś maraton sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady...
Zresztą nawet fizycznie nie możliwe, bo w końcu to 200 odcinków jest.

Czasami żadnego w ciągu kilku dni nie łykam epizodu, a czasami, jak dzisiaj, trzeci zaraz będzie leciał z kolei. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 04:55, meryphillia napisał:

Bez przesady...

Hah wiedziałem, lecz musiałem się upewnić :P

Dnia 29.06.2011 o 04:55, meryphillia napisał:

Zresztą nawet fizycznie nie możliwe, bo w końcu to 200 odcinków jest.

Ile to w godzinach ? :D

Dnia 29.06.2011 o 04:55, meryphillia napisał:


Czasami żadnego w ciągu kilku dni nie łykam epizodu, a czasami, jak dzisiaj, trzeci zaraz
będzie leciał z kolei. ;]

Ja tak miałem z Heroesami i House''m ;)
Co tam żyjesz :D ?. Wąpirze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 05:35, Braveheart napisał:

Ile to w godzinach ? :D


Nie licząc ostatniego, podwójnego odcinka, większość ma 40+ minut, czyli 133 godzin to będzie minimum.
Jednym rzutem zwyczajnie nie do ogarnięcia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 05:50, meryphillia napisał:

> Ile to w godzinach ? :D

Nie licząc ostatniego, podwójnego odcinka, większość ma 40+ minut, czyli 133 godzin to
będzie minimum.
Jednym rzutem zwyczajnie nie do ogarnięcia. ;]


Hmmm trzeba by ostro się nastukać fetą żeby to znieść. Jakieś Po***y pewnie by się znalazły, ale to już jest skraj wyczerpania. BTW: Nasz czas jużi dobiegł końca na dziś w tym temacie ;/. Znów usuwamy się w cień do swoich trumien :D. Oczekując kolejnej nocy
EDIT: Znowu temat dożył do ostatniej godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co jest? Już od 5 minut możemy pisać, a nie ma żadnego posta? Przecież wszyscy powinni czekać do 0:00 z wypiekami na twarzach, gotowym postem i palcem zawieszonym nad LPM, żeby kliknąć "DODAJ POST" już przed 12, a odliczać czas, od którego można pisać jak Nowy Rok ;)

Ok, to o czym by tu dziś pogadać...
Może o filmach?
Polecacie jakieś dobre thrillery albo komedie? Jak ja coś będę znał z Waszego gatunku, to oczywiście napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 00:05, Harrolfo napisał:

No co jest?

Daj spokój, jutro wyniki matur :F Nawet się pisać nie chce...;p

Dnia 30.06.2011 o 00:05, Harrolfo napisał:

Polecacie jakieś dobre thrillery albo komedie?

Na filmach się nie znam, ale z komedii w kółko mogę oglądać te już dość stare - Hot Shots, Loaded Gun (Strzelając śmiechem u nas się to zwało), Naga Broń... Nie trafiają do mnie jakoś te nowe twory z poczuciem humoru na niewysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 00:10, Adjatha napisał:

Daj spokój, jutro wyniki matur :F Nawet się pisać nie chce...;p


Wyniki już chyba są, bo siostrzenica napisała mi, że zdała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 00:10, Adjatha napisał:

Daj spokój, jutro wyniki matur :F Nawet się pisać nie chce...;p

E tam, wolne na studiach już jest :D

Dnia 30.06.2011 o 00:10, Adjatha napisał:

Na filmach się nie znam, ale z komedii w kółko mogę oglądać te <ciached>

Widziałem. A z nowszych komedii, to się zgodzę, że większość jest słabiutka. A sumie z ostatnich podobały mi się "Kac Vegas" (ale do połowy, a już w żadnym wypadku dwójka - dno totalne), "Zanim odejdą wody" i "Jestem na Tak". Reszta co najwyżej przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 00:12, sirufok napisał:

Wyniki już chyba są, bo siostrzenica napisała mi, że zdała;)


To zależy. W szkołach wyniki są na bank. O 10 będę miał w szkole rozdanie świadectw. Ale np. kumpel w Łodzi mógł się zalogować na stronę swojej OKE już o północy... a w sumie i tak wyniki znał trochę szybciej.

Ja niestety poczekać muszę ^^ Niekoniecznie na to, czy zdałem, bo w sumie możliwości ''nie zdania'' jakoś nie widzę przy obecnym systemie (poziom trudności matur obowiązkowych + fakt, że nie można nie zdać przedmiotu dodatkowego - tzn po prostu z nich dostaje się wyniki), czekam raczej żeby zobaczyć, jakie mam szanse na swoje studia. Chociaż nie powinno być źle. :D

Edit
@Harrolfo

Dnia 30.06.2011 o 00:12, sirufok napisał:

E tam, wolne na studiach już jest :D

Jak Ty zapierniczałeś do sesji to ja się grzałem na słonku, więc to, że raz pójdę po wyniki to wiesz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 00:05, Harrolfo napisał:

No co jest? Już od 5 minut możemy pisać, a nie ma żadnego posta? Przecież wszyscy powinni
czekać do 0:00 z wypiekami na twarzach, gotowym postem i palcem zawieszonym nad LPM,
żeby kliknąć "DODAJ POST" już przed 12, a odliczać czas, od którego można pisać jak Nowy
Rok ;)


Witam Ciebie i wszystkich Nocnych Marków :D. Co się bulwersujesz ? :D ja już bym napisał minute po północy ale robiłem sobie kolację i teraz zażeram :D ilościowo tyle co na obiad ^^. Wczoraj do 5:59 siedziałem z userem meryphillia aż do wyczerpania czasu :P Jedyny wampir kategorii "A" co dotrzymuje tej godziny razem ze mną ;) :D
Filmy hmmmm :D nie wiem Polecam bardzo mocno film "Wyspa Tajemnic" Kolejny dobry film z udziałem Leonardo Di Caprio. Dobrze zapowiada się ten aktor. Może kiedyś będzie na poziomie Al Pachino czy też De Nira ;]
BTW" Matura to bzdura :D. Olać ją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 00:18, Mr_Terrorist napisał:

Mi możecie polecić jakiś film w realiach cesarstwa rzymskiego ewentualnie jakieś wojny
średniowieczne, święta inkwizycja itp. :D


"Upadek Cesarstwa Rzymskiego"

EDIT:
"Tytus Andronikus- wódz rzymskich legionów"
"Ostatni legion"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyspa była rzeczywiście dobra, choć w pewnym momencie robiła się tak ciężka i gęsta, że z trudem dotrwałem do końca. A Leo, to prawda, z każdym filmem udowadnia, że jednak ma talent, nie tylko buźkę.

A propos matur - aż mnie skręca, jak o tym pomyślę. Trzeba czekać do 12... Uuuuch. chyba dzisiaj nie zasnę przez to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować