Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2011 o 00:36, Braveheart napisał:

Ci ludzie mieli jakieś crapne połączenia :D. Ja pobieram przez Operę :P.


Nie wnikam, poza tym jutro może będzie troszkę więcej niż 70KB/s - przez 20 godzin to ja ściągałem betę HoMM5 na łączu 256kbps :| Z tym że wtedy nie było innej opcji :|

I w sumie nie wiem czemu nie można udostępnić takich rzeczy przez p2p...

Btw - to normalne, że beta jest ograniczona czasowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 01:42, Braveheart napisał:

Ej to ja stawiam Ci browca :D i pół litra flaszy. /ciach/


A widzisz, tu pojawia się problem, bo nie piję(i nigdy nie piłem).:P A to już czyni mnie strasznie mało rozrywkowym człowiekiem. Aż mi się przypomniał ostatni dialog z jedną znajomą: ''co ma zrobić człowiek, który ma ochotę się napić, a nie pije? zapalić!''. Szkoda tylko, że też nie palę.:P
Jednak ''jakieś tam'' pogaduszki z kilkoma znajomymi osobami nieco poprawiają nastrój(który dalej jest zły, ale lepiej zamaskowany).
Btw - fajne te Wasze porady tu, ale dajcie mi po prostu te cyfry, które będą wylosowane w Totku następnym razem, a dalej to sobie jakoś poradzę.:P
Spać pora, bo rano wstać trzeba.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 01:03, Harrolfo napisał:

To się z wami nie zrozumiałem, sorki.
No, ja wiem tylko o becie U3 i stąd pomyślałem, że o to pytacie.


Na stos z nim!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 01:04, Chaotizz napisał:

Same bety dzisiaj, aż człowiek się gubi. :P


Taaa żebyś wiedział. :D Idź pan w ch** z tymi BETAMI :D. Same ciśnienia przez nie są

@sirufok
>Na stos z nim!;P
Taaaaaaa na kamyki z nim. Albo wiem Na stryczek z nim jak Kapitana Jacka Sparrowa :D [Oczywiście to był żart] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 01:24, Harrolfo napisał:

W to nie wątpię. Lecz mi tu chodziło o scenę :D Z końcówki pierwszej części. Gdyby nie ''moralniak'' Willa :D to kto wie :P. Ogólnie śmieszne te sceny, aż mam chęć machnąć Znów sobie maraton :P
EDIT: To w jaki sposób on się w każdej z części wymykał był genialny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 01:28, Braveheart napisał:

Ogólnie śmieszne te sceny, aż mam chęć machnąć Znów sobie maraton :P

Ja w sumie chętnie obejrzałbym sobie najlepszą scenę ucieczki - z czwartej części, z pałacu - ale niestety nie mogę znaleźć jej w całości :/

@EDIT - No zgadza się :) A propos ucieczek i zachowania Jacka - w "At World's End" były na tej podstawie Jackanizmy, całkiem fajne sekwencje, polecam :)
Przykład => http://www.youtube.com/watch?v=HU0fQNGvidU&NR=1 (edytowany link)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 01:31, Harrolfo napisał:

@EDIT - No zgadza się :) A propos ucieczek i zachowania Jacka - w "At World''s End" były
na tej podstawie Jackanizmy, całkiem fajne sekwencje, polecam :)
Przykład => http://www.youtube.com/watch?v=HU0fQNGvidU&NR=1 (edytowany link)

Hahah dobre :D

@Mr_Terrorist
No bez kitu suchar po całości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ... wpadłem do tego tematu popatrzeć czy coś ciekawego się dzieje ... spojrzałem wyżej i ta "yntelygencja" mnie odrzuciła. Jak to szło? "Screw you guys I''m goin home" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 01:46, Tyler_D napisał:

Ech ... wpadłem do tego tematu popatrzeć czy coś ciekawego się dzieje ...


O, Ty żyjesz ^^ Widziałem, że konkurs dostał wsparcie ''z góry'', ciekawe na ile skutecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 01:46, Tyler_D napisał:

Ech ... wpadłem do tego tematu popatrzeć czy coś ciekawego się dzieje ... spojrzałem
wyżej i ta "yntelygencja" mnie odrzuciła. Jak to szło? "Screw you guys I''m goin home"
...

Eee tam. Bez przesady. Po całym dniu można tu trochę na "lajcie" sobie porozmawiać o czymkolwiek. [wystarczy zarzucić jakiś temacik, nie zawsze musi być to coś na rzeczy] To jest nic w porównaniu co się działo tutaj parę lat temu :). Spontan i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 01:48, Adjatha napisał:

O, Ty żyjesz ^^

No żyję żyję ... co prawda ostatnimi czasy [ circa 3 miechy mniej więcej ] nie byłem tak aktywny bo i co innego na głowie i jakoś pisać nie było o czym ani z kim ... ale owszem, kilka wątków mi jeszcze zostało w których da się normalnie pogadać. Ech "Film ..." miał kiedyś swoje złote czasy a teraz? :/
>Widziałem, że konkurs dostał wsparcie ''z góry'', ciekawe na ile skutecznie

Dnia 29.06.2011 o 01:48, Adjatha napisał:

:D

Jak już napisałem w wiadomym miejscu - nie będę chwalił dnia przed zachodem słońca. Najpierw niech coś zrobią, potem przyjdzie czas na ocenianie choć zastanawia mnie to czemu akurat teraz tak wsparto tę inicjatywę ... bo gramsajty odżyły [ ciekawe na jak długo ... ]? Oh come on ...

Braveheart => mam wrażenie że nie mówimy o tym samym ... luźne rozmówki - spoko Maroko ale taki poziom jak powyższy żart nawet jak na tak luźny temat jak NM to jakieś nieporozumienie. -.- Polecam się przejechać do Birkenau zamiast pieprzyć takie głupoty na publicznym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 01:57, Tyler_D napisał:

No żyję żyję ... co prawda ostatnimi czasy [ circa 3 miechy mniej więcej ] nie byłem
tak aktywny bo i co innego na głowie i jakoś pisać nie było o czym ani z kim ...

Spoko, bywa. ;) Ja się uaktywniłem niedawno, wakacje, siedzę sobie do późna to i czasem coś naskrobię. Tak jak raczej nie zrezygnuję z gry pod jej koniec, tak i tu fajnie byłoby dobić to WT. ;P Poza tym te 5-6 lat też swoje robi, przyzwyczajenie, nawet gdy nie pisałem, to czytałem w miarę na bieżąco kilka wątków - GW/GW2, muzyczne itp.

Dnia 29.06.2011 o 01:57, Tyler_D napisał:

miał kiedyś swoje złote czasy a teraz? :/

O czym tutaj tak nie powiesz? :D Nawet gry forumowe to nie to samo... :P FM praktycznie przymiera, Marki na jakiś czas się uaktywniły, na ile? Oto jest pytanie.

Dnia 29.06.2011 o 01:57, Tyler_D napisał:

Jak już napisałem w wiadomym miejscu - nie będę chwalił dnia przed zachodem słońca.

Wiesz, myślę, że to dobrze, że robi się cokolwiek w tym kierunku. Tak jak niedawno nagrody za najlepszy wpis tygodnia. Nawet jeśli nagrody po prostu zalegają w magazynach, ja bym fajną grową koszulką nie pogardził. ;)

Dnia 29.06.2011 o 01:57, Tyler_D napisał:

zastanawia mnie to czemu akurat teraz tak wsparto tę inicjatywę

Cóż, może jakieś nowe plany dotyczące community? Może trochę po czasie, ale zawsze miło by było. No nic, nam pozostaje obserwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 02:07, Adjatha napisał:

O czym tutaj tak nie powiesz? :D Nawet gry forumowe to nie to samo... :P FM praktycznie
przymiera, Marki na jakiś czas się uaktywniły, na ile? Oto jest pytanie.

Wszystko przymiera panie dzieju. Co do Marków, to na to jest prosta odpowiedź "Wakacje" i tyle. Z reszrą cytując Wyrocznię z Matrixa " Everything that has a beginning has an end" To forum też to czeka "Wszystko co na górze to musi kiedyś spaść"

@Tyler_D
Jednak chyba to było trafne wrażenie.
Więc o ten żarto chodziło. No suchar totalny. Do mnie pretensji nie miej że Mr_Terrorist go zapodał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować