Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

IMO odcinek (o którym piszesz) jest dość słaby. Jego numer to 28.
O wiele lepsze są "Waldek w krainie czarów", "Właściciele", "Cegła Gutenberga", "Dejwid Koperfilc", "Bara bara", "Grzałka, "Fryzjer" i "Chatka Wielkiego Władka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 01:21, Procentowo napisał:

Matka wie, że ćpiesz?

Hahaha to żeś dał pytanie :D standej że nie wie.

Dnia 01.07.2011 o 01:21, Procentowo napisał:

Hahaha, weź jak ja jestem trzeźwy to Ty zaś jesteś na fazie? :(

Jakiej fazie. Trzeźwiutki jak bąk :D Wczoraj o 9 rano się spać położyłem o 13:00 przebudzony Czyli nie najgorzej :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 01:23, Harrolfo napisał:

IMO odcinek (o którym piszesz) jest dość słaby. Jego numer to 28.

Heh jużnawet nie pamiętam czy był słąby czy nie słay dzięki za podanie numerka ;)

Dnia 01.07.2011 o 01:23, Harrolfo napisał:

O wiele lepsze są "Waldek w krainie czarów", "Właściciele", "Cegła Gutenberga", "Dejwid
Koperfilc", "Bara bara", "Grzałka, "Fryzjer" i "Chatka Wielkiego Władka".


Haha grzałke znam :D. Tych innych to z nazw aż tak nie pamiętam. Musiałbym zobaczyć czy oglądałem :D Dobre też było jak dla mnie. "Flaszka Niedopitka", "Menda" Czekaj jak się nazwyał ten odcinek co na pocżatku ksiądz fajnie gadał że cały naród grzeszy degrengolada społeczna itp itd. Każdy mówił "Ty lepiej zmów rachunek sumienia. Bo nie znasz dnia ani godziny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 01:32, Harrolfo napisał:

Ten odcinek się nazywał chyba właśnie "Rachunek sumienia". A przemowa księdza wymiatała
:)

Taaak tak właśnie "Rachunek Sumienia" dobrze gadasz. Chłoopie ta przemowa była kozaaak miód, i Ci powiem szczerze. Ona nie tylko tam pasowała, ale i w naszym prawdziwym życiu pasuje. Niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli moja mama jest niestandardowa i wie, juhu. Jestem mocarzem w tym momencie. :D
Jasne, nie wierzę w to, że jesteś trzeźwy. masz być na fazie ziomuś, ostrzegam, mam na sobie dresy i nie wiem jak to zrobisz, ale masz być na fazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 01:40, Procentowo napisał:

Czyli moja mama jest niestandardowa i wie, juhu.

Hmm a to dobre :D
>Jestem mocarzem w tym momencie. :D
Może i tak ;)
>Jasne, nie wierzę w to, że jesteś trzeźwy
Trzeźwy K***a jak bąk! Mówię Ci serio. Za bardzo popłynąłem z pieniędzmi na browary i inne używki. Przeca ja dzień w dzień chlałem. Od rana do śniadania browar zamiast herbaty. Piłem go jak napój i w d**ie miałem to czy ktoś mi gadał "Ty znowu browary. Stary ogarnij się" PFFF. Jak mogłem to chlałem jak miałem za co też piłem. Bo jak to mówił Boguś Linda, tym też żyłem jak jestem trzeźwy to jestem negatywny do świata. Jak odurzony, to neutralny link:
http://www.youtube.com/watch?v=C-WgZ8mglKw
Ale teraz się detoxuje. 0 % 0 Tetrahydrocanabinollu i co najważniejsze co najgorzej rzucić 0 Fajek!!

Dnia 01.07.2011 o 01:40, Procentowo napisał:

mam na sobie dresy i nie wiem jak to zrobisz, ale masz być na fazie!

A ja mam na sobie też dresik Reeboka i co ;> . Na fazie jestem "Pijany powietrzem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 01:54, Harrolfo napisał:

Dobra, znów zaczynam ze śmiesznymi filmami :)
Niezły skecz o grach => http://www.youtube.com/watch?v=YSXeQxWxiNU&feature=feedf


Hmm ja to mam chyba jednak podziurawiony mózg. Szukam jednego z lepszych Polskich Stan-Uperów. Taki troszkę już starszy (nie Jeży Kryszak). Krótko przystrzyżony. No już siwe włosy w sumie ma. Kurde no, za chiny nie mogę sobie przypomnieć nazwiska. Kojarzysz może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:00, Harrolfo napisał:

Chodzi Ci może o Krzysztofa Piaseckiego?


Właaaaśnie!!! :D On PIASECKI! Tak on. Ku*** jak już się wie, to takie niby oczywiste się wydaje. Dzięki wielkie +1 ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah, wiesz co dobre stary, dresy reeboki i faza "Pijani Powietrzem". Akurat leci mi w głośnikach "porywacze zapalniczek". To jest faza dopiero. Nie no, wierzę Ci, nie dręczę Cię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ku*** jak już się wie, to takie niby oczywiste się wydaje.
Moje wrażenia po sprawdzeniu odpowiedzi po kolokwiach ;)
A kojarzysz może jego skecz, w którym porównał podejście kierowców do autostopowiczów w Stanach i w Polsce? Coś tam takiego było:

Spoiler

W Stanach stoi szczerzuja z wyciągniętą ręką przy drodze, podjeżdża sobie druga i jadą 2 szczerzuje. W Polsce kierowca się zatrzyma tylko jak będzie widział, że ten, co stoi ma gorzej niż on. Jak się będzie szczerzył - "Jak ci tak wesoło, to stój sobie dalej" i CHLAP w kałużę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja do Opery jest do rzyci, zresztą jak każda. Pasek adresu podczas uzupełniania go wygląda nieestetycznie, dopiero po załadowaniu stronki wygląda to normalnie. Coś mi się zdaje, że moje kolejne uaktualnienie tej przeglądarki będzie z wersji X do Y, a nie 11.X do 11.Y.

20110701020732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:07, Gumisiek2 napisał:

Nowa aktualizacja do Opery jest do rzyci, zresztą jak każda. Pasek adresu podczas uzupełniania
go wygląda nieestetycznie, dopiero po załadowaniu stronki wygląda to normalnie. Coś mi
się zdaje, że moje kolejne uaktualnienie tej przeglądarki będzie z wersji X do Y, a nie
11.X do 11.Y.


I dlatego firefox 4 ever <3 Opera jest za wolna, a chrome nie stabilny we flashu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:03, Procentowo napisał:

Hahah, wiesz co dobre stary, dresy reeboki i faza "Pijani Powietrzem". Akurat leci mi
w głośnikach "porywacze zapalniczek". To jest faza dopiero. Nie no, wierzę Ci, nie dręczę
Cię. :)

Ja nie latam w dresach tych typowych np: w kroku i innych co większość śmiga:D Anywawy. Chodziło mi tylko o spodnie ;). A co do fazy to idzie na serio dać sobie hamulec, tylko trzeba chcieć oraz umieć chcieć i olać całość. :D Mi w głośnikach leci 2Pac - "Under Pressure" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni gramowicze, ale ja jak widzę "Under Pressure", to kojarzy mi się to tylko z Queen :)
Mam Windowsa 7 Home Premium jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:07, Gumisiek2 napisał:

Nowa aktualizacja do Opery jest do rzyci, zresztą jak każda. Pasek adresu podczas uzupełniania
go wygląda nieestetycznie, dopiero po załadowaniu stronki wygląda to normalnie. Coś mi
się zdaje, że moje kolejne uaktualnienie tej przeglądarki będzie z wersji X do Y, a nie
11.X do 11.Y.

Lol jakoś dziwnie masz. Sam jestem Userem Opery. Wczoraj mi zaktualizowało automatycznie do wersji 11.50. I tylko delikatne zmiany mam jeśli chodzi o wygląd. Mało co rzucające się w oczy. Nie mam takiego dziwnego ładowania jak Ty na tym screenie :O. Tylko te normalne znane każdemu od początków Opery. Ja ofc Windows Xp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować