Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2011 o 03:29, Braveheart napisał:

hah i tak nieźle wytrzymałeś 3:30 powoli dochodzi nie najgorzej z Tobą ;) panie :P

Zobaczymy rano jak będę wstawał ;)

No, teraz słucham sobie tylko i oglądam "Enter Sandman" i sajonara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 03:31, Harrolfo napisał:

Zobaczymy rano jak będę wstawał ;)

Jak masz wolne/wakacje nie pracujesz to olej :P. tak 10:00 myślę powinieneś wstać

Dnia 01.07.2011 o 03:31, Harrolfo napisał:


No, teraz słucham sobie tylko i oglądam "Enter Sandman" i sajonara.

No to w takim razie dobranoc :)
Do zobaczenia za kilkanaście godzin tutaj. Wąpierzu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 03:34, Braveheart napisał:

Jak masz wolne/wakacje nie pracujesz to olej :P. tak 10:00 myślę powinieneś wstać

Ja tak samo, albo nawet później ;)

Dnia 01.07.2011 o 03:34, Braveheart napisał:

No to w takim razie dobranoc :)
Do zobaczenia za kilkanaście godzin tutaj. Wąpierzu :p

Wzajemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 03:37, Harrolfo napisał:

Ja tak samo, albo nawet później ;)

Ja to Tobie mówiłem że wstaniesz może o 10:00 ja to spać nie idę :P co najwyżej to do swojej trumny to o 9:00 się pacnę :)

Dnia 01.07.2011 o 03:37, Harrolfo napisał:

Wzajemnie :D

JA tu sobie i tak jeszcze trochę posiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 03:50, Mr_Terrorist napisał:

ale mnie poduszka woła ;p dobranoc wam ;)

Pojawiają się i znikają :D
Hehe dobry avatarek masz :P Lego Ninja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 03:52, Braveheart napisał:

> ale mnie poduszka woła ;p dobranoc wam ;)
Pojawiają się i znikają :D
Hehe dobry avatarek masz :P Lego Ninja :D


Bardziej Lego terrorysta pod nick :D

20110701035318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, instalowanie BG2 było chyba złym pomysłem. 4 godziny wycięte z życia... chciałoby się powiedzieć ''znowu?'' ^^
Ale drużyna skompletowana, będzie fun, jak zwykle.

Poza tym trochę kosza z rana, trochę uciekania przed deszczem, a teraz gitara w łapach. ''PoMarkuje'' sobie z godzinkę - dwie, może za książkę się wezmę też. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 00:16, Adjatha napisał:

Poza tym trochę kosza z rana, trochę uciekania przed deszczem, a teraz gitara w łapach.

Jaka? Klasyczna, akustyczna,basowa, elektryk?

Dnia 02.07.2011 o 00:16, Adjatha napisał:

''PoMarkuje'' sobie z godzinkę - dwie, może za książkę się wezmę też. ^^

Ja też chciałem wczoraj godzinę markować - skończyłem po 3:30 ;)

Coś ciekawego wyłowiliście na Steamie? Ja kupiłem Borderlands za 15 zł, a teraz szukam sponsora (wpłata na moim koncie będzie zaksięgowana w poniedziałek, a do tego dnia nie będzie już tej gry, którą chcę) na Just Cause 2 za 5 ojro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 00:16, Adjatha napisał:

Okej, instalowanie BG2 było chyba złym pomysłem. 4 godziny wycięte z życia... chciałoby
się powiedzieć ''znowu?'' ^^
Ale drużyna skompletowana, będzie fun, jak zwykle.
Poza tym trochę kosza z rana, trochę uciekania przed deszczem, a teraz gitara w łapach.
''PoMarkuje'' sobie z godzinkę - dwie, może za książkę się wezmę też. ^^


Witam Ciebie i Wszystkich innych Nocnych Marków. W końcu można wyłonić się z Trumny!. Ej ej a co się stało że instalacja Ci przebiegła tego wspaniałego klasyka tak długo. Teeej. Masz może ochotę poszponcić Multi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 00:22, Braveheart napisał:

Ej ej a co się stało że instalacja Ci przebiegła tego wspaniałego klasyka tak długo.

Ni, instalacja sama w normie, pierwszy rozdział i kompletowanie zaprojektowanego składu ;P

Dnia 02.07.2011 o 00:22, Braveheart napisał:

Teeej. Masz może ochotę poszponcić Multi ;>

Nie bałdzo, mam zamiar się skupić na tym, co w Baldurze najpiękniejsze, czyli kontakty z npcami i relacje drużynowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 00:25, Adjatha napisał:

> Teeej. Masz może ochotę poszponcić Multi ;>
Nie bałdzo, mam zamiar się skupić na tym, co w Baldurze najpiękniejsze, czyli kontakty
z npcami i relacje drużynowe ;]

Aaaa :D
Więc to tak. Więc giń i przepadnij :P [żart ofc] Swoją drogą. Mało już takich gier jak seria BG czy troszkę gorsza ID eh ;/ :(
Kontakty drużynowe coś pięknego a przede wszystkim romanse :) CUDO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie deszczowo. Cieszę się ja, cieszy się również PC który nie lubi upałów.
Moje pierwsze promocje na Steam. Co wyłowiłem? Garry''s Mod, SW: Knights of the Old Republic (przeboleję chyba brak polskiego języka) oraz Just Cause 2. Razem 37zł. Wow.
Czwartego lipca promocja od EA, muszę zdobyć tego BC2 Vietnam. Może też Crysisa.

@Adjehta
u mnie BG2 leży, straciłem impet. BG1 i dodatek ukończyłem. Oba Icewind Dale''y też. BG2 nie mogłem potem zdzierżyć.
Zamiast niego drugi raz pod rząd przechodzą System Shock 2 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 00:30, SpecShadow napisał:

@Adjehta

Te, bo jak ja Ci przekręcę nick... ;P

Dnia 02.07.2011 o 00:30, SpecShadow napisał:

u mnie BG2 leży, straciłem impet. BG1 i dodatek ukończyłem. Oba Icewind Dale''y też.

Huh, co kto woli, mój brat np zdecydowanie BG2, a w ID2 graliśmy obaj i tak... no, bez jakiegoś szału. W sumie największa moc Baldura leży dla mnie w tej drużynie i charakterach, w ID2 z tego co pamiętam wszystko tworzy się samemu, a i do tego nie przypominam sobie, żeby fabuła mnie jakoś porwała. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 00:33, Adjatha napisał:

Te, bo jak ja Ci przekręcę nick... ;P

Spójrz na to inaczej - nie skopiował go i wkleił, wpisał sam, bardziej osobisty charakter ma teraz ten nick ;)

Coś ze skeczy polecicie do obejrzenia? Albo jakieś linki z obejrzeniem wszystkich "Rozmów w Tłoku" online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Icewind Dale... Ta gra kojarzy mi się z zeszłorocznym wakacyjnym LANem z bratem. Dość śmiesznie to wyglądało, gdy przez jakieś bite 8 godzin non stop krzyczeliśmy na siebie przez 2 pokoje tekstami rodem z WoWa D:.
A jako magię ID zapamiętam sobie to, że każde lochy musiały mieć minimum 6 poziomów. Na końcu każdego modliłem się by to był koniec. Ale nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 00:33, Adjatha napisał:

Huh, co kto woli, mój brat np zdecydowanie BG2, a w ID2 graliśmy obaj i tak... no, bez
jakiegoś szału. W sumie największa moc Baldura leży dla mnie w tej drużynie i charakterach,
w ID2 z tego co pamiętam wszystko tworzy się samemu, a i do tego nie przypominam sobie,
żeby fabuła mnie jakoś porwała. ;P


Bo to jest prawda. Przejście z BG na BGII jest widoczne pod każdymi względami. Przejścia z ID na IDII aż tak ogromnego nie ma. Gdy pierwszy raz grałem w ID i po zakończeniu Heart of Winter postanowiłem przejść na IDII z myślą że będzie skok jak przy BGII strasznie się rozczarowałem i zawiodłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 00:33, Adjatha napisał:

Te, bo jak ja Ci przekręcę nick... ;P

Jest późno, kolejna puszka opróżniona, do tego rodzina truje o spanie. Pardą, silvuple.
Mój przekręcili w Gramsajt of the Week. Stare dzieje i stary nick.

Dnia 02.07.2011 o 00:33, Adjatha napisał:

Huh, co kto woli, mój brat np zdecydowanie BG2, a w ID2 graliśmy obaj i tak... no, bez
jakiegoś szału. W sumie największa moc Baldura leży dla mnie w tej drużynie i charakterach,
w ID2 z tego co pamiętam wszystko tworzy się samemu, a i do tego nie przypominam sobie,
żeby fabuła mnie jakoś porwała. ;P


Ja się zbieram do ponownego przejścia któreś części ale to pewnie i tak za jakieś 2 lata ruszę (chyba, że do tego czasu nabędę jakąś konsolę), zaintrygowały mnie "custom portaits", pojawiło się milion pomysłów na nie.
Pobawiłem się chwilkę w Serce Furii, również chwilkę zajęło pokonanie mnie potworom :]

Co do Steama to na razie ściąganie strajkuje. Dziwić się. Współczuję graczom online, mają przegwizdane trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować