Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2013 o 00:46, meryphillia napisał:

Ziew?
Co to za niemoralne pustki?


Czuję się jak zwykle żałośnie i (żeby był też ''biegun dodatni'') słucham sobie Dead Can Dance. Na pisanie nie ma miejsca.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 00:54, meryphillia napisał:

Tylko naby nie uprawiają jedynie słusznego spamu.
Dzień bez 20 co najmniej postów nocą, dniem straconym. :3


To się zgadza idealnie, słowo noob bardzo dobrze do mnie pasuje, na każdej płaszczyźnie.xD

Btw, fajną karuzelę sobie zbudowali: http://youtu.be/HmEFCC2KjXE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 01:25, meryphillia napisał:

Rzygałby. :F
Nienawidzę karuzeli, choć najbardziej tej rano po ostrym chlaniu. ]:>


A w JC2 na tej sławnej lince śmigasz jeszcze lepiej jak na tej karuzeli.;p

Właśnie ''Anastasis'' się zaczął. Kurde, że im się chciało wracać, i taki świetny album przy tym stworzyć.
Za chwilę standardowa opcja(znaczy prysznic => spać), a jutro spora porcja neofolku i znowu powtórka DCD.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś w kilku zdaniach na czym polega domniemana kontrowersja wokół niemieckiego zespołu Triarii? Zauważyłem, że są mocno zapatrzeni w cesarstwo rzymskie, niektórzy zarzucają im neonazizm, rasizm itp. O co właściwie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontrowersja tkwi praktycznie w tym samym co dla reszty zespołów martial industrial/neofolk - kryptofaszyzm.
Część ekip nie ma nic wspólnego z konkretna ideologią wykorzystując tylko elementy oparte ze zbrodniczymi ideologiami, a część jak najbardziej związana jest z ruchami neofaszystowskimi czy neonazistowskimi.

Osobiście mam w dupie czy są naziolami czy nie; dla mnie to tylko muzyka i przykładowo taki "Wotan Rains On A Plutocrat Parade" Andrew Kinga (nagrany jako Second Amendment) uważam za cholernie genialny utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 01:45, meryphillia napisał:

Kontrowersja tkwi praktycznie w tym samym co dla reszty zespołów martial industrial/neofolk
- kryptofaszyzm.

Czyli broszka w stylu "metal propaguje satanizm"? Eee, myślałem że to coś poważnego :)

Dnia 04.06.2013 o 01:45, meryphillia napisał:

taki "Wotan Rains On A Plutocrat Parade" Andrew Kinga (nagrany jako Second Amendment)
uważam za cholernie genialny utwór.

Przesłucham, bo obecnie jestem pod wpływem "Last Legion". Nieczęsto muzyka wywołuje takie emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 03:28, Sandro napisał:

Czyli broszka w stylu "metal propaguje satanizm"? Eee, myślałem że to coś poważnego :)


Dokładnie.

Tyle że z drugiej strony spora część wykonawców BM jest zagorzałymi satanistami, tak jak i część wykonawców MI/NF jest powiązana z ruchami neonazistowskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe dwie noce bez spamu. o.O

A ja chciałem zakomunikować, że wreszcie udało mi się skończyć tego Half-Life''a 2, końcówka była w sumie najlepsza, dużo filmików i dialogów. Teraz pałeczkę najdłużej granej i nieukończonej gry przejmuje The Last Remnant - od kwietnia 2009. ;lp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 00:15, Kadaj napisał:

A ja chciałem zakomunikować, że wreszcie udało mi się skończyć tego Half-Life''a 2

Podstawkę czy też epizody? Poza tym zawsze możesz się bawić z acziwkami i jeszcze dłużej będziesz grał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobiłem sobie mega maraton z serią Half Life (HL, OF, BS, HL2, HL2 E1, HL2 EP2). Ukończyłem to wszystko w ponad 2 tygodnie, ale na sam widok loga tejże serii robi mi się słabo. :)
Również odniosłem wrażenie, że HL2 był przydługawy. W pierwszej części był zachowany fajny balans pomiędzy strzelaniem, momentami zręcznościowymi i rozwiązywaniem łamigłówek. "Dwójka" nie dość, że jest koszmarnie uproszczona to jeszcze naszpikowana strzelaninami i etapami z pojazdami. W moim przypadku licznik zatrzymał się na 19 godzinach, ale to efekt próby wbicia wszystkich achievementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 00:36, windows00 napisał:

Podstawkę czy też epizody?

Podstawkę. Na epizody przyjdzie czas... kiedyś. Postaram się wyrobić przed "trójką". xD

Dnia 07.06.2013 o 00:36, windows00 napisał:

Poza tym zawsze możesz się bawić z acziwkami i jeszcze dłużej
będziesz grał :D

W sumie nie przepadam za zdobywaniem jakichś super osiągnięć, fabularne zwykle mnie zadowalają, ale ten z zabiciem kogoś kiblem wygląda zachęcająco. :D

@Hartus
Mi prawie 25 godzin stuknęło. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ktoś krople do oczu poleci?

Niestety lat przybywa, oczy nie te, od pewnego czasu jak gram po nocach, oczy piec zaczynają, przede wszystki dotyczy to gier Paradoxu (czyżby małe literki i dużo tekstu jako przyczyna?). Mam co prawda Starazolin Hydro Balance, ale jest jeden problem, jak się zakropi i się do kompa siądzie to jest w oczach bomba. Całe przekrwione.
Podobno to typowe dla kropli, ale, specjalistą nie jestem, więc może niekoniecznie.

A że to wątek nocnych osobników, to pewnie wiecie czym jest ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 00:42, Kadaj napisał:

> Podstawkę czy też epizody?
Podstawkę. Na epizody przyjdzie czas... kiedyś. Postaram się wyrobić przed "trójką".
xD

Epizody lepsze, mniej klaustrofobiczne niż podstawka.
A przecież od dawna wiadomo, że Valve nie potrafi liczyć do trzech... ;D

Dnia 07.06.2013 o 00:42, Kadaj napisał:

W sumie nie przepadam za zdobywaniem jakichś super osiągnięć, fabularne zwykle mnie zadowalają,
ale ten z zabiciem kogoś kiblem wygląda zachęcająco. :D

Ponoć "najlepszy" jest krasnolud w ep2.

Dnia 07.06.2013 o 00:42, Kadaj napisał:

Mi prawie 25 godzin stuknęło. ;p

A ja szybko zaliczyłem - 13h podstawka, 3h ep1, 8h ep2.

A co do nieukończonych gier, to mnie nie przebijesz :P
Mam do skończenia Faraona, w którego gram z przerwami od 03.2004 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja w przypadku kiedy oczy się buntują idę zwyczajnie spać.xD Nie ma co sztucznie ich wspomagać, bo na dłuższą metę to raczej zaszkodzi pewnie.

Dziś folkowa noc, tym razem prosto z Portugalii za sprawą formacji Sangre Cavallum.
Poza tym nuda, jak zwykle zresztą.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farmaceutka(ta) w aptece poleci jakieś, ale nie powinno się ich stosować na dłuższą metę. Organizm i oczy potrzebują odpoczynku, a krople to taki wspomagacz, gdy już musisz co zrobić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 00:51, vonArnold napisał:

Jakieś ktoś krople do oczu poleci?

Niestety lat przybywa, oczy nie te, od pewnego czasu jak gram po nocach, oczy piec zaczynają,
przede wszystki dotyczy to gier Paradoxu (czyżby małe literki i dużo tekstu jako przyczyna?).
Mam co prawda Starazolin Hydro Balance, ale jest jeden problem, jak się zakropi i się
do kompa siądzie to jest w oczach bomba. Całe przekrwione.
Podobno to typowe dla kropli, ale, specjalistą nie jestem, więc może niekoniecznie.


swiatlo ?

od jakis 4 lat siedze tylko po nocach i byle jakie swietelko (za plecami lampka nocna skierowana w blat i obudowana ksiazkami) i zero zmeczenia. w pelnej ciemnosci i tylko ze swiatlem monitora oczy zawsze beda sie meczyc. krople to pic na wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poczyniłem małe postępy w JC2.
50h na liczniku i "już" 23% gry zaliczone. :D
Ale co by nie było, zacząłem częściej misje chociaż robić, a nie ganiać tylko po Panau.

No, ale teraz wracamy na godzinkę, dwie męczyć się z małpiatymi w WoT. :F

vonArnold >>> "E" coś tam z "Świetlikiem" w nazwie.
Nieinwazyjne, a pomagające jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować