Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Co za dzień. Miałem rano coś do załatwienia i zamiast wylegiwać się w łóżku do południa, nie spałem wcale. ;d
Teraz nawet grać nie mam ochoty. Chyba czas przeprosić się z poduszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wąpierze. Jak tam wrześniowy wieczór wam mija? U mnie deszczowo za oknem, ale na monitorze kurzyło się niemiłosiernie w Mad Max a teraz FM odpaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio Batman, którego dopiero co skończyłem (zostało jeszcze trochę zadań pobocznych). Naprawdę fajnie poprowadzona historia, z nieodłącznym towarzyszem Gacka komentującym każde zdarzenie. :3

I tradycyjnie kilka obrazków.

20150911005745

20150911005751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FM, zabawa w ''nigdy nie będziesz Fergusonem'' na całego.;s
Wszystko szło dobrze w karnych do ostatniej kolejki, kiedy wystarczyłoby żeby Rooney strzelił...ofc Neuer obronił, zresztą podobnie jak strzał Jonesa w następnej kolejce, i tyle by było z finału LM.;/

20150911020016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwna knajpa, wydają zamówienia na imię. Podałem panu przy ladzie pierwsze jakie mi przyszło do głowy, a później czekając na naleśnika z brokułami zacząłem się zastanawiać, co by było gdyby przed wydaniem dania chcieli to jakoś sprawdzić. xD

A dziś szef kuchni growej poleca drugą część Fault. Ponoć twórcy mają w planie jeszcze sporo odcinków (każdy z nich to jak do tej pory zamknięta opowieść, choć razem tworzą jedną większą historię) i oby nie brakło im chęci. :3

20150913010658

20150913010703

20150913010708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za hentaje tym razem? :3

Jeszcze chwila w pancernym zoo i trzeba nieco pokopać w fabryczkach przed snem.
Ostatnio w końcu zacząłem się wysypiać jako tako i dlatego też mniej spamu tutaj czynię, bo nocami głównie tulę podusię w trumience. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 01:28, meryphillia napisał:

Co to za hentaje tym razem? :3

Oj tam hentaje, takie przygodowe fantasy z motywem podroży, a do tego całkiem fajnie zaprojektowanym uniwersum. : >
Choć mam nadzieję na jakiś delikatny motyw Yuri. :3

Dnia 13.09.2015 o 01:28, meryphillia napisał:

Ostatnio w końcu zacząłem się wysypiać jako tako i dlatego też mniej spamu tutaj czynię,
bo nocami głównie tulę podusię w trumience. ]:>

A ja w dalszym ciągu sypiam głównie rano. Chyba że muszę wcześnie wyjść, to wtedy nie sypiam. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 01:34, Kadaj napisał:

Oj tam hentaje /.../


łeee...
To nawet nie ma co pooglądać. ]:>

Ja ogólnie nie lubię przesypiać całej nocy i wcześnie wstawać, bo wtedy cały dzień chodzę jak struty, a że nie lubię ucinać sobie drzemek w ciągu dnia (a wręcz nawet nie umiem), to ciężko jest zaiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na rimejka, przechodzę po raz kolejny. Choć niektóre części serii lubię bardziej, to nadal kawałek świetnej historii. :3

20150914001539

20150914001545

20150914001550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby znacznie później, ale i tak jedyne smaczne jrpg na szaraku, to ofc Vagrant Story.
A i zresztą jedyny Final jaki przelazłem w całości, to była ósemka.

Ale nie pogniewam się za znośnego graficznie rimejka siódemki, to może w końcu przejdę w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka zdana, więc mogłem wrócić w końcu do obijania się. Teraz całymi dniami bezczynnie siedzę przed komputerem i gram w piekielną Dotę, meh. Oprócz tego, ogrywam ostatnio Assault Android Cactus, które będę musiał niedługo zrecenzować jako że tytuł ma w końcu opuścić EA. Całkiem przyjemny indyk, wspaniale się w to gra ze znajomymi na kanapie; tak więc gdyby ktoś szukał fajnej gry na 4 graczy to polecam. Dodatkowo, już za 2 tygodnie odbędzie się Pixel Heaven, o którym wspominałem jakiś czas temu. W końcu się zebrałem i kupiłem bilety, więc teraz pozostaje tylko czekać. Ech, aż mi się przypomina granie w Panga na Amidze, good old times.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2015 o 00:54, meryphillia napisał:

Niby znacznie później, ale i tak jedyne smaczne jrpg na szaraku, to ofc Vagrant Story.

Od którego ja się akurat odbiłem. I to był chyba jedyny taki jRPG spośród ogranych na pierwszej Playstation. ;p

A telefon coraz bardziej doprowadza mnie do szału. Po wejściu w menu widzę, jak ikonki aplikacji pojawiają się jedna po drugiej. Kupiłbym sobie jakiegoś high enda, ale wyboru za bardzo nie ma - same deski do krojenia. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nigdy za specjalnie nie przepadałem ze typowymi jrpg i siłą rzeczy bardziej europejski klimat VS mi bardziej podszedł.
Tym bardziej, że gra dawała sporo frajdy dzięki systemowi walki.

Mogliby wpaść na pomysł stworzenia współcześnie graficznego remake''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze popołudnie spędziłem trochę inaczej - początki na zdjęciu. Ktoś zgadnie co to będzie? ;d

Poza tym kupiłem w preorderze A Kiss for the Petals - Remembering How We Met. Jeszcze tylko tydzień do premiery. : >

20150917000641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2015 o 00:09, Kadaj napisał:

Ktoś zgadnie co to będzie? ;d


To będzie... coś z klocków. :3

U mnie kolejny dzień upłynął pod znakiem fabryczkowania namiętnego.
Sejw z nabitymi 140h poszedł w odstawkę i chyba już do niego nie wrócę, bo nowa kombinacja modów jest po prostu lepsza.
Żyć, grać i nie umierać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2015 o 00:26, meryphillia napisał:

To będzie... coś z klocków. :3

Coś dużego. Nawet nie mogę tego jakoś sensownie sfotografować w całości. :3

20150917004403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2015 o 00:46, meryphillia napisał:

Obstawiam Sokoła Millennium. :3

Te Sokoły to dopiero ogromne są. Aktualnie w sprzedaży jest tylko wersja z najnowszego filmu, o ewentualnym zakupie pomyślę dopiero jak obejrzę siódmą części. :3


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje gadżeciarstwo jeśli chodzi o SW ograniczyło się li tylko do albumów wydawanych niegdyś przez Wydawnictwo Amber.
Aż takim wielkim pasjonatem tego uniwersum nie jestem, choć nieco sesji w stare RPG od West End Games się grało, a i prowadziło nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2015 o 01:25, meryphillia napisał:

Aż takim wielkim pasjonatem tego uniwersum nie jestem

Ja w sumie jestem bardziej pasjonatem klocków, zbieram kilka serii, a akurat te ze Star Wars uważam za jedne z najlepiej zaprojektowanych. Wiele pojazdów wygląda jak wyjęte z filmów. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować