Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dzisiaj chyba nawet NM będzie o Kocyku:P Całe Kwasy (no prawie całe) też były o "Białym Murzynie" xD Ten typek to hit dnia, odkąd jestem te prawie 300 dni na gram.pl nie widziałem takiego hardkorowca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 00:38, Laska-z-Polski napisał:

Kurcze a jak zaczynał, to się nawet wydawało, że on sie stara :)

Nom:P Jak miał konto "Białego murzyna" to te posty już jakoś wyglądały, i nawet sajta zrobił:) Widać było że sie stara dziecko, nawet firefoxa zainstalował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 00:00, Karharot napisał:

zwłaszcza że Wojman był wczoraj w bojowym nastroju:D


W bojowym nastroju to dzisiaj ja bede w pracy... i w Powiatowym Urzedzie Pracy. Na sama mysl mi sie niedobrze robi. Ale opowiem od poczatku, moze przez noc cos sie wymysli:

Bylem na stazu przez cztery miesiace. Mialem byc na pracach interwencyhjnych w Urzedzie Miasta Szczecin, jednak w Powiatowym Urzedzie Pracy dostalem nie te dokumenty co trzeba, wiec wyladowalem na stazu. Zrobilem wtedy jeden blad - nie poszedlem od razu do PUP z reklamacja tylko sie ostatecznie zgodzilem na ten staz. Jednak 560 PLN brutto miesiecznie to dla mnie troche malo, zwlaszcza, ze teraz jeszcze ide na studia na prawo, a studia te sa troche kosztowne (prawie 2000 PLN pierwszy semestr). Porozmawialem wiec z pania dyrektor wydzialu na temat przejscia na prace interwencyjne. Nie dosc, ze pensja jest ponad dwa razy wyzsza to na dodatek jest teraz akcja wymiany dowodow osobistych ze starych ksiazeczkowych na nowe plastikowe, w zwiazku z czym z kazdym dniem do Urzedu Miejskiego przychodzi sporo petentow, a z dnia na dzien jest ich coraz wiecej. Wbrew temu o czym mowi sie w mediach Urzad Miejski w Szczecinie stara sie zrobic wszystko, aby obsluzyc jak najwiecej petentow. Wydluza wiec godziny otwarcia albo jest czynny w niedziele. No wiadomo przeciez, ze ktos tych petentow po godzinach obsluzyc musi, wobec tego jest mozliwosc wziecia nadgodzin, a to oznacza co by nie mowic wyzsza pensje. I o ile stazysci nie moga pracowac po godzinach to juz pracownik interwencyjny jak najbardziej.
I o ile pani dyrektor i dzial kadr nie robia mi zadnych problemow z przejsciem na prace interwencyjne, to juz pani kierownik i Powiatowy Urzad Pracy takie problemy robia. Ponad tydzien temu bylem u pani kierownik z prosba aby napisala mi opinie oraz sprawozdzanie z przebiegu stazu. Nim bowiem przejde na prace interwencyjne musze rozliczyc sie ze stazu. Rozliczenie polega na tym, ze trzeba przyniesc opinie, liste obecnosci, sprawozdanie ze stazu oraz oswiadczenie majatkowe. Wzialem przy tym tydzien urlopu jaki mi zostal, abym mial czas na zalatwianie formalnosci w PUP. Pani kierownik powiedziala, ze nie ma problemu i zebym sie do niej zglosil za tydzien w piatek to dokumenty beda gotowe.
Ciesze sie wiec wolnymi dniami. W czwartek przyszedlem do Urzedu Miejskiego, bo do dzialu kadr musialem doniesc kilka dokumentow, ktore sa potrzebne dla pracownika interwencyjnego. Dowiedzialem sie, ze pani kierownik jest dwa dni na urlopie, a mojej opini nie ma. Poszedlem wiec do pani dyrektor z prosba o pomoc w tej sprawie. Pani dyrektor poprosila dzial kadr, zeby sie skontaktowali z PUP i poinformowali, ze stazu rozlicze sie w poniedzialek. Poprosili tez, zeby wydali mi wczesniej skierowanie na prace interwencyjne. Przeszedlem sie wiec do Powiatowego Urzedu Pracy w Szczecinie. Odsiedzialem swoje grzecznie w kolejce. Poinformowalem jaka jest sytuacja. Dokumentow wydac mi oczywiscie nie chcieli. Co wiecej zaczeli mnie oklamywac, ze dokumenty na prace interwencyjne nie sa przygotowane. Wiem, ze to byla nieprawda, bowiem nim odczekalem swoje w kolejce przeszedlem sie do pana ktory kieruje na prace interwencyjne w PUP, tak jak mi to powiedzieli w dziale kadr. Pan ow poinformowal, ze wszystkie dokumenty czekaja na odbior. Kobieta w okienku stwierdzila na to, ze bez rozliczenia stazu nie da mi dokumentow i tyle. Chcialem rozmawiac z dyrektorem PUP, ale podobno go nie bylo. Nie wiem co zrobie jesli dzis pani kierownik i PUP beda mi robic problemy.

--> to all
Zostawcie juz tego uzytkownika w spokoju. Dostal BANa i nie ma co rozpamietywac jego wyczynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 00:40, Wojman napisał:

--> to all
Zostawcie juz tego uzytkownika w spokoju. Dostal BANa i nie ma co rozpamietywac jego wyczynow.

Ale sam popatrz na posty Kocyka:P Odrazu Ci sie humor poprawki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 00:41, MEZIL napisał:

Ale on musial wiedziec , iz nie wzbudzi zazenowania lecz raptowny napad smiechu


No i dostał bana.. Szkoda że na 2 (3?) konto też bo było widać że się stara. Zrobił nawet sajta i pisał już normalne posty. Szkoda chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee no wcale nie musiał. Przecież widać było, że jest jeszcze dzieckiem, więc poza takimi bzdurnymi postami w niektórych popisywał się wręcz rozbrajającą dzieciecą szczerością. No nawet ściągnął firefoxa, więc widać było, że jakoś próbował. Jeżeli traktowałby to forum jako powód do śmiechu, nie zadawał by sobie takiego trudu, no, chyba że tylko żartował z tymi błędami. Ale tak czy siak raczej nie dorósł jeszcze do forum, co sam zresztą swymi wypowiedziami potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja uwielbiam urzędników. Jeśli jest choćby najmniejszy problem to 90% z nich zamiast spróbować pomóc zasłoni się przepisami albo odeśle nas do kogoś innego - tak dla zasady, bo po co się wysilać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 01:01, Belmundo napisał:

Wojman masz możliwość sprawdzenia I.P., jeśli tak to sprawdź jakie konta miał KOCYK ELMO


Wiem jakie konta mial KOCYK ELMO, ale nie widze potrzeby na to, zeby sie dzielic ta wiedza. Po prostu dajcie mu juz spokoj. Byl, dostal BANa i juz nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 01:11, reykan napisał:

Szkoda, a tak z ciekawości to jak sprawdzacie ile komu brakuje do awansu?


Awanse system przyznaje sam, moderatorzy nie sa akurat w tym przypadku do czegos potrzebni. A wiedza o tym komu ile brakuje do awansu znajduje sie w teczce z napisem "TOP SECRET". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś moderatorem, ale wiem, że w głebi duszy nadal jesteś, wrażliwych pełnym poczucia humoru forumowiczem, więc bardzo proszę, a jak go nie ma to się on nie obrazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować