Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 01:22, otc napisał:

A to wyzwanie jest na same wadery czy chore obrazki ogółem? Stawiam na to drugie, masz.
Ale ostrzegam ludzi o słabych nerwach!!! Na razie coś lekkiego:

Nie pozostanę dłużny! HA!

^^

20070812015215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 01:50, otc napisał:

Kurde właśnie teraz lookłem na godzinę i się załamałem, muszę iść jak najszybciej spać, bo
jutro na koncert do Katowic :D PAPA :D

E tam. Ja jutro gdzieś tak około 5:00 - 6:00 jadę yy... gdzieś ale do łóżka mnie nie ciągnie, pospie z 2h i styka, po co marnować czas na sen? :P No może troszkę niezdrowo to tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 01:52, Graffis napisał:

> A to wyzwanie jest na same wadery czy chore obrazki ogółem? Stawiam na to drugie, masz.

> Ale ostrzegam ludzi o słabych nerwach!!! Na razie coś lekkiego:
Nie pozostanę dłużny! HA!


łe jak tak, z nieprawdziwymi to ogień. Ja jeszcze dużo mam z prawdziwymi, ale teraz dam ci wykreowane przez mego idola, łap:

20070812015702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będziesz poświęcał dużo czasu na sen, będziesz mniej skoncentrowany, rozdrażniony, w końcu zaczniesz podsypiać, jeszcze w jakimś pociągu, ktoś cię okradnie, a akurat w kieszeni mogłeś mieć 10.000zł. Wniosek? Sen jest wart tyle co 10.000zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 01:54, Obi-wan Kenobii napisał:

pospie z 2h i styka, po co marnować czas na sen? :P No może troszkę niezdrowo to tak...

A no po to marnować, że koncert zaczyna się o 15 a skończy po 12 w nocy :D wypadało by wypocząć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :) Dzisiaj później, bo dorwało mnie Dark Tranquillity i ogólnie sporo metalu. Odgrzebałem starą płytkę Flames''ów. Ech, muszę skoczyć do sklepu i kupić tego więcej - znowu lekki rock mi się przejada, potrzebuję ostrych riffów. :)

Ba, aż nawet mam ochotę zakupić Guitar Hero II. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 02:04, Cmq napisał:

Witam wszystkich! :) Dzisiaj później, bo dorwało mnie Dark Tranquillity i ogólnie sporo metalu.
Odgrzebałem starą płytkę Flames''ów. Ech, muszę skoczyć do sklepu i kupić tego więcej - znowu
lekki rock mi się przejada, potrzebuję ostrych riffów. :)

Ba, aż nawet mam ochotę zakupić Guitar Hero II. :]

ja bym wolał gitarę ;]
Kurde dzisiaj wróciłem do GW i przez to skróciłem swoje życie o jakiś tydzień. Miałem lagi z rzędu 22tys/ms. Czy to w ogóle możliwe?
Graffis -> śpiesz się z kontrą, bo mnie rączki świerzbią by walnąć następny obrazek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, swoją drogą to dziś mój setny dzień na forum ^^ Niby jak każdy inny ale jednak ;]
Wojman: W Twoich statach jest temat założony przez Ciebie i zamknięty przez... Ciebie ;] Troszkę to dziwne...
reykan: Yy... ale musiałbym mieć skrajnego pecha ;] A raczej nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie właśnie nie miałbyś skrajnego pecha, tylko skrajne szczęście. Złodziej kradnąc twoje 10.000zł miał dziurawe kieszenie, więc cała forsa mu od razu wypadła. Gdy się po nią schylił przez przypadek walnął głową o twoje kolano i stracił przytomność. Tobie śnił się koszmar, więc zacząłeś wołać pomocy. Przybył konduktor, który rozpoznał w szachraju złodzieja kanapek z szynką. W nagrodę wszyscy pracownicy PKP oddali ci swoje pensje. Nieźle jak na 10.000zł? No może nie aż tak jak kupno stolika w Ikei mającego uratować Ziemię, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 02:14, reykan napisał:

Nie właśnie nie miałbyś skrajnego pecha, tylko skrajne szczęście. Złodziej kradnąc twoje 10.000zł
miał dziurawe kieszenie, więc cała forsa mu od razu wypadła. Gdy się po nią schylił przez przypadek
walnął głową o twoje kolano i stracił przytomność. Tobie śnił się koszmar, więc zacząłeś wołać
pomocy. Przybył konduktor, który rozpoznał w szachraju złodzieja kanapek z szynką. W nagrodę
wszyscy pracownicy PKP oddali ci swoje pensje. Nieźle jak na 10.000zł? No może nie aż tak jak
kupno stolika w Ikei mającego uratować Ziemię, ale jednak...

Dobre :D Widzisz Obi (Ikea?) opłaca się spać, a ja jak miałem zamiar iść spać tak dalej mam zamiar iść spać ;] oj jutro chyba nie przeżyję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy mi to mówi:) A co do 100 dni na forum:
W drodze awans, panie Obi
Kto Delegat? ...wan Kenobii
Zaraz sen się stanie prawdą
I w pokłonach wszyscy padną.
Ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 02:47, Obi-wan Kenobii napisał:

/.../
Hehe, troszkę przesłodzone i przesadzone ale może być ;] Soją droga to ja do ''wierszyków"
talentu nie mam...

Ale ty to masz przerób, z twoim tempem miałbym już sekretarza :D Ja jestem na forum coś ponad 260 dni a dopiero mam Delegata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 03:03, otc napisał:

Ale ty to masz przerób, z twoim tempem miałbym już sekretarza :D Ja jestem na forum coś ponad
260 dni a dopiero mam Delegata :/

E, nie jest źle. Sam jestem pół roku i mam delegata. Ale sam się tym nie przejmuję, preferuję zasadę "małych kroków". Od spamu wolę regularne pisanie postów i czekanie - awans sam przyjdzie. ;)

Widzę, że już codziennie rozmowy schodzą na temat rangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 02:09, Obi-wan Kenobii napisał:

W Twoich statach jest temat założony przez Ciebie i zamknięty przez... Ciebie ;] Troszkę
to dziwne...


To byl albo blad w Matrixie, albo sprawa trafi do Archiuwm X. Sprawa z tym watkiem o ktorym mowisz byla dosc... dziwna. Na forum pojawil sie watek o Euro 2012. Poniewaz na forum byl juz o tym watek wszedlem do tematu i napisalem post, w ktorym stwierdzilem, ze go zamykam. Sprawa byla tym dziwniejsza, ze w watku nie bylo ani jednego posta. W statystykach mam wiec, ze jest watek ktory rzekomo zalozylem. A ja zdecydowanie temu zaprzeczam.

A teraz wszystkim zycze dobrej nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:32, Gol Galad napisał:

Witam nocnych mar(ecz)ków.
> Kurde przeraża mnie to, że rok szkolny coraz bliżej ;-(
Ehh... jeszcze mają dojść sztampowe mundurki dla 1-6 i gimnazjum ;P
Widziałem już je. Naprawdę teraz uczniowie mają czego się bać...... (nio nie wszyscy na szczęście,
ale niektóre mają najbardziej idiotyczne mundurki jakie w życiu widziałem...).


Ja na szczęście chodzę do liceum i mnie ominą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 09:13, sferis napisał:

Ja na szczęście chodzę do liceum i mnie ominą :)


Przeczytaj przypięty post i nie odpowiadaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 04:40, Obi-wan Kenobii napisał:

Ty w ogóle idziesz spać czy dopiero co wstałes? xD Odp zobaczę jutro w nocy...


Sorki że dopiero dzisiaj odpowiadam ale w sobotę byłem na forum jedynie w czasie Nocnomarkowej godziny policyjnej więc nie mogłem się wychylać (zwłaszcza że Wojman był wczoraj w bojowym nastroju:D).
A więc odpowiadając na pytanie o 4:30 w sobotę udawałem się spać z solidnym zamiarem przespania co najmniej połowy dnia.
Oczywiście nic z tego nie wyszło. Powód: nie tylko ja dostrzegłem że mam wolny dzień wyłącznie do swojej dyspozycji, pewne wrogie i podstępne (ale dobrze się maskujące) elementy mojej rodziny postawiły sobie za zadanie namówienie mnie na wyjazd na, jak to ujęły "łono natury" chociaż na jeden dzień (W ich opinii siedzenie przed kompem to marnowanie czasu! Możecie to sobie wyobrazić?!). Po długim molestowaniu dla świętego spokoju im ustąpiłem.
To było fantastyczne przeżycie - najpierw przez całą noc latały stada komarów przez co nie dało się spać (przynajmniej nie musiałem wymyślać fałszywych wymówek dla mojej bezsenności). Do białego świtu praktykowaliśmy coś co określali mianem "poker" i "tysiąc", w mojej opini obydwie te gry mają archaiczną oprawę graficzną i zero dźwięku (poza okazjonalnymi okrzykami których nie powinno się przytaczać w cywilizowanym towarzystwie). Jak już ten blady świt nastał to wyszło na jaw że padający co 20 minut deszcz uniemożliwia robienie czegokolwiek oprócz dalszego grania.
Jak sobie pomyślę że mogłem ostatnią noc spędzić przy swoim wiernym kompie grając w Baldura i siedząc na forum to mnie szlag trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować