Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2009 o 00:47, albinskia napisał:

A ktoś próbował już igloo budować ? ;) Ja jutro spróbujęprzygotować kupę śniegu. :)

Pozdrawiam.



Patrząc za okno, powiedziałbym, że z tym igloo, to nawet nie głupi pomysł. :D
W końcu prawdziwa zima sypnęła obficie nad Warszawą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 00:50, zamber1 napisał:

W końcu prawdziwa zima sypnęła obficie nad Warszawą. ;)


Nie tylko nad Warszawą ale i nad moim miastem Jelenią Górą, jest od groma śniegu i strasznie zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Skończyłem dzisiaj sagę wiedźmińską i przyznam, że jestem zawiedziony, ponieważ przywiązałem się do tych wszystkich bohaterów a cała fabuła potwornie mnie wciągnęła a tutaj już koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś zobaczył jak u mnie sypnęło(okolice Elbląga). ^^ Będę musiał poodśnieżać podwórko by mój pies: Edward Kępka pierwszy mógł spacerować po podwórku. :) A nadmiar śniegu na kupę i jak pogoda pozwoli to zacznę ,,rzeźbić" jamę i pokoje. :) Może by tak jeszcze jakiegoś kumpla skołować i wtedy szybciej pójdzie. ;]

Hmm... a ja jutro jadę na basen na kontynuację nauk pływania, chętnie bym sobie popływał, lecz mi się nie chce jechać. :D

Pozdr.

Ps: Macie zdjecie Edwarda w czapeczce. :P

20090104005405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 00:55, albinskia napisał:

Ps: Macie zdjecie Edwarda w czapeczce. :P


To pies niby? o_O
Jak dla mnie to jakaś poduszka... :D

A na serio, to całkiem sympatyczna psina. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 00:55, albinskia napisał:

Jakbyś zobaczył jak u mnie sypnęło(okolice Elbląga). ^^ Będę musiał poodśnieżać podwórko
by mój pies: Edward Kępka pierwszy mógł spacerować po podwórku. :) A nadmiar śniegu na
kupę i jak pogoda pozwoli to zacznę ,,rzeźbić" jamę i pokoje. :) Może by tak jeszcze
jakiegoś kumpla skołować i wtedy szybciej pójdzie. ;]

Hmm... a ja jutro jadę na basen na kontynuację nauk pływania, chętnie bym sobie popływał,
lecz mi się nie chce jechać. :D

Pozdr.

Ps: Macie zdjecie Edwarda w czapeczce. :P


Ja bym nie pojechał w taką pogodę. wyszedł bym na dwór po pływaniu zaraz bym zmarzł w najgorszym wypadku jeszcze bym zachorował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy pies made in Tczew. ^^ Edward sobie śpi w swoim legowisku obok mojego łóżka a jak pójdę sać to go zabiorę by mieć się do kogo przytulić. :D

yerko@ E tam. Popływam wyjdę, wysuszę się ubiorę ciepło i wyjdę z budynku do ciepłego samochodu, więc może nic mi nie będzie. ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 00:44, Davw napisał:

A ja mam kur** takiego doła, że chętnie bym sobie zachorował na coś niegroźnego i poleżał
z dobrą książką jakiś tydzień w łóżku przy okazji obmyślając kilka spraw.


Tyle wolnego ostatnio miałeś i jeszcze Ci mało :P? Pewnie już nawet zapomniałeś co to szkoła ;) Doceń też to bo ci co chodzą do pracy tyle odpoczynku w okresie świątecznym raczej nie mieli, a na przemyślenie tych spraw masz jeszcze całą niedziele i możesz ją do tego wykorzystać. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Pociesz się jednak tym, że niedługo pewnie będziesz miał już ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 01:02, albinskia napisał:

Prawdziwy pies made in Tczew. ^^ Edward sobie śpi w swoim legowisku obok mojego łóżka
a jak pójdę sać to go zabiorę by mieć się do kogo przytulić. :D

yerko@ E tam. Popływam wyjdę, wysuszę się ubiorę ciepło i wyjdę z budynku do ciepłego
samochodu, więc może nic mi nie będzie. ;P

Pozdr.

Takiego Edwarda też bym chciał mieć ;] Ja to chetnie bym miał psa tylko tata si enie chce zgodzić na psa w domq ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata też nie chciał psa w domu, ale to moja mam miała głos, a teraz Edward jest szanowanym przez wszystkich członkiem rodziny. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 01:12, albinskia napisał:

Mój tata też nie chciał psa w domu, ale to moja mam miała głos, a teraz Edward jest szanowanym
przez wszystkich członkiem rodziny. ;)

Pozdrawiam.

Mój tata nie chce mieć psa dlatego że kiedyś siostra przyprowadziła na 3 dni psa do popilnowania a głupi był ten pies i w nocy nasrał w przedpokoju i tata szedł do ubikacji i wdepnął to (miał papcie na nogach) i od tego momentu nie chce mieć psa w domu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 01:04, dave03 napisał:

do tego wykorzystać. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Pociesz się jednak
tym, że niedługo pewnie będziesz miał już ferie.

No właśnie tylko miesiąć, a ja mam tyle rzeczy do zaliczenia na studiach, że nie mam pojęcia jak ja się z tym wszystkim wyrobię. Miałem to robić w przerwę świateczną, ale mi się nie chciało.

@zamber1 Bardzo fajna seria milon płyt.. na Twoim GSie. Szkoda, że z tego miliona są dopiero trzy :) Zamierzasz ją kontynuować w niedalekiej przyszłośći?

btw Polecę wszystkim moje dzisiejsze znalezisko album: Alcest - Sur L''autre Rive Je T''attendrai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 01:17, byverter napisał:

@zamber1 Bardzo fajna seria milon płyt.. na Twoim GSie. Szkoda, że z tego miliona
są dopiero trzy :) Zamierzasz tą kontynuować w niedalekiej przyszłośći?

btw Polecę wszystkim moje dzisiejsze znalezisko album: Alcest - Sur L''autre Rive Je
T''attendrai


Oczywiście, że zamierzam.
Być może nawet jeszcze tej nocy pojawi się nowy album, a jeśli nie, to z pewnością w ciągu dnia wrzucę. ;)
W końcu ten milion trzeba jakoś opisać. =]

Miałem co prawda już w styczniu pozbyć się na dłuższy czas netu, ale się nie udało :D, więc pewnie trochę jeszcze zdążę opisać płyt przed "urlopem". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 01:21, albinskia napisał:

Wisz co ? Ja mu się nie dziwię. xD Mój to nie robi takich wybryków i dla tego wszyscy
go lubią. :D

Pozdr.

Z tego co widzę to Edward to taki kozak że rządzi w domu ta? dlatego go wszyscy lubcie bo się go boicie?

ale naprawdę fajna psina też chcę takiego killera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak mój Edward szczeka to jest prawie jak muzyka. ^^ Jak ja gram na flecie to on takie fajne rytmiczne okrzyki wydaje i robimy razem reczital. Dziś przy obiedzie to jak czekając na pieczeń uderzałem o stół to on tak fajnie wył za każdym razem jak udeżyłem i była prawie muzyka, tylko szkoda ,ze prawie robi różnicę. ;D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 01:30, albinskia napisał:

A jak mój Edward szczeka to jest prawie jak muzyka. ^^ Jak ja gram na flecie to on takie
fajne rytmiczne okrzyki wydaje i robimy razem reczital. Dziś przy obiedzie to jak czekając
na pieczeń uderzałem o stół to on tak fajnie wył za każdym razem jak udeżyłem i była
prawie muzyka, tylko szkoda ,ze prawie robi różnicę. ;D

Pozdr.

Jak tak dalej pójdzie to z tym psem pójdziesz do drugiej edycji mam talent ;D i Mr. Edward wygra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się za to marzy (no może za mocno powiedziane, ale chciałbym) żyć na swoim i z kotem. Kurde muszę się jakoś ogarnąć i znaleść robotę. Właśnie czy uważacie, że lepiej wykorzystywać w pełni studia i być na utrzymaniu rodziców? Czy może lepiej pójść do pracy i trochę mimo wolnie "olać" naukę?

@zamber1: Kto to jest Moshic i czemu go non stop słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 01:43, byverter napisał:

@zamber1: Kto to jest Moshic i czemu go non stop słuchasz?


Nie prowokuj przywódcy MoshiJihadu swą niewiedzą i ignorancją. :D

A mówiąc całkiem serio.
IMO jeden z najgenialniejszych producentów klubowych brzmień.
Poruszający się w estetyce Progressive i Tribal plus dodatkowo z całkiem dobrym wyczuciem do produkcji czillujących.

Jego pierwszy album "Salamat" (którym nabijam głównie tak statystykę na last.fm ;) ), to w mojej ocenie najgenialniejsza płyta jaka kiedykolwiek została wyprodukowana, bez względu na gatunek. :D


Niestety legalne zdobycie "Salamatu" graniczy z cudem obecnie, a drugi album "Hiloola" jest oczywiście doskonałą produkcją, ale zdecydowanie słabszą niż "Salamat".
Oprócz tego Moshic wydał też całą masę pojedynczych EP''ek oraz zremiksował, bądź zedytował całą masę innych utworów czyniąc często z tego po prostu perełki.

Ogólnie nie ma co ze mną rozmawiać na temat Mosznego, bo to tak jakbyś rozmawiał z ultraortodoksyjnym muzułmaninem na temat sensu jego wiary. :D

Kilka wałków na zachętę:

Primavera (z Salamatu)
http://www.wrzuta.pl/audio/aGfEvrgWdd

Listen To Music Forever (Salamat)
http://www.wrzuta.pl/audio/wKX5EH1kN1

Ashray (Salamat)
http://www.wrzuta.pl/audio/96SNq2BgI3

Beauty To Ash (z Hiloola)
http://www.wrzuta.pl/audio/44Znop5rqC

How Pure To Madness (Hiloola)
http://www.wrzuta.pl/audio/6F7zHe6hp8

Am I Stand On The Right Side (Hiloola)
http://www.wrzuta.pl/audio/pa7d01dofq

Na wrzucie znajdziesz sporo innych tracków. ;)

Moshic! Moshic! Moshic!
Viva La Underground!

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować