Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

U mnie "the best console ever" to oczywiście PC. No cóż muszę przyznać że nie miałem styczności z żadnymi innymi konsolami poza chwilą pogiercowania na PSP i chwilą na X360 w empiku. A i jeszcze kiedyś kolega przyniósł do mnie Playstation 1 i pocinaliśmy w Tekkena. Ale była zabawa. Innej konsoli niż PC raczej nie będe miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 04:33, kaczek93 napisał:

U mnie "the best console ever" to oczywiście PC.


Konsola, to konsola.
Pecet nie ma nic wspólnego z konsolami, nie licząc tylko faktu, że na jednym i drugim można grać...

Obecnie też, jesli gram, to tylko na PC i na dodatek z piecem związana jest najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, ale krzemiak nie ma nic wspólnego z atmosferą, jaka zapewnia bezstresowy pogryw na dowolnej konsoli.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 04:40, meryphillia napisał:

> U mnie "the best console ever" to oczywiście PC.

Konsola, to konsola.
Pecet nie ma nic wspólnego z konsolami, nie licząc tylko faktu, że na jednym i drugim
można grać...

>

Dnia 12.07.2009 o 04:40, meryphillia napisał:

Obecnie też, jesli gram, to tylko na PC i na dodatek z piecem związana jest najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, ale krzemiak nie ma nic wspólnego z atmosferą, jaka zapewnia bezstresowy pogryw na dowolnej konsoli.



W tym kontekście chodziło mi o PC jako "konsole" do grania.
Można wiedzieć z jaką to grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nockowiczów!
Co tam porabiacie? Ja właśnie przesłuchuję tracki Kaczora i doszedłem do wniosku, że nie ma on mniejszego talentu niż popularni raperzy, ale ciągle musi pracować, bo jednak mało ma tych dźwięków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A witam ciebie i witam także innych (koło 1 powinno wszystko się rozkręcić :).
Póki co zmagam się od 12h z internetem. Jest źle, bardzo źle. W słuchawkach jak zwykle My Chemical Romance. Let''s begin !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cóż można robić w nocy, nie licząc słuchania muzyki i oglądania czegoś? Ja robię na razie 3 rzeczy - oglądam jakieś walki na Polsacie 2, słucham Ostrego, gadam na gg + nudzę się w Internecie :).

Chief: Po co żeś się nad sobą użalał? Nie użalaj się, nigdy. Powiedz ,,sorry", i jedź do przodu, tak żeby wszystkim głowy rozj...rozwaliło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:21, Baluk25 napisał:

A cóż można robić w nocy, nie licząc słuchania muzyki i oglądania czegoś? Ja robię na
razie 3 rzeczy - oglądam jakieś walki na Polsacie 2, słucham Ostrego, gadam na gg + nudzę
się w Internecie :).


"nudze sie w internecie" chyba niemasz na mysli gramu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:19, mr_chief napisał:

Dobry. Co tam porbiacie? Ja skończyłem uzalac sie nad sobą, i teraz siedzę tu i słucham
Black Sabbath. Aktualnie piosenki Paranoid.


A jakie to masz powody by użalać się nad sobą jeżeli można zapytać :>

Ja właśnie zakończyłem bardzo miły, acz spontaniczny wieczór. Najpierw posiedziałem z lubą, zjedliśmy dobrą kolację i obejrzeliśmy komedię. Natomiast gdy ją odprowadzałem, natknęliśmy się na starych znajomych którzy zaprosili nas jeszcze do siebie. Kumpel obronił na dniach magistra więc wytaszczył z barku bimber i zdrowo się napiliśmy, lecz bez przesady :) Bimber pierwsza klasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 13.07.2009 o 00:21, Baluk25 napisał:


Chief: Po co żeś się nad sobą użalał? Nie użalaj się, nigdy. Powiedz ,,sorry", i jedź
do przodu, tak żeby wszystkim głowy rozj...rozwaliło :).


Nie chce mi się pisać całego powodu znowu. Powinien być pare stron wcześniej. W skrócie, czekam jeszcze półtora tygodnia by zobaczyć czy kleszcz który mnie podajze w zeszłym tyg. ukasil, przy okazji mnie zaraził, boleriozą bądź zapaleniem mózgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2009 o 00:22, ArkStorm napisał:

A jakie to masz powody by użalać się nad sobą jeżeli można zapytać :>


Zobacz na mój poprzedni post:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja..Myślałem, że to coś błahego jak strata dziewczyny i takie tam...O stary, bolerioza - codziennie zastrzyk, albo nawet i 2. Osobiście też muszę dostawać codziennie zastrzyk, przeciwzakrzepowy ;P.

Jacobek: Niee :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocni ludzie, potrzebuję plakatu kinowego z Króla Lwa. ale takiego kinowego, jak na mieście się wiesza. Ma ktoś jakieś wtyki by pomóc?:) Chcę odkupić taki plakat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:27, mr_chief napisał:


> A jakie to masz powody by użalać się nad sobą jeżeli można zapytać :>

Zobacz na mój poprzedni post:]


Ale jak wyniki ?! :(
Jakieś pomysły na dzisiejszy wieczór ?

Kozi_89
Napadnijmy na wytwórnię Disney'a i wyrwijmy im plakaty siłą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:19, mr_chief napisał:

Dobry. Co tam porbiacie? Ja skończyłem uzalac sie nad sobą, i teraz siedzę tu i słucham
Black Sabbath. Aktualnie piosenki Paranoid.


Dobrze, że nie doom metalu. Ja znowu IM słucham i czytam basha. I stwierdzam, że Bruce jest lepszy od Paula Di'Anno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:25, Morris12 napisał:

O ! Jak tam badania mr_chief i coś tak w sobotę wieczorem nie zawitał ?


Badania? Cóz... Jak mi wstrzykneli kontrast, to było mało miło. Na początku zdawało mi sie jakbym sie palił, a potem jakbym lyknął duży lyk wódki:) Potem czekałem 20 minut z igłą w ręku, czy aby nie będzie trzeba jakiegoś lekarstwa podać. A wyniki mam tak miło, bo 16 lipca... Moje urodziny:)
A w sobotę mnie nie było, bo jeszcze miałem doła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:25, mr_chief napisał:

Nie chce mi się pisać całego powodu znowu. Powinien być pare stron wcześniej. W skrócie,
czekam jeszcze półtora tygodnia by zobaczyć czy kleszcz który mnie podajze w zeszłym
tyg. ukasil, przy okazji mnie zaraził, boleriozą bądź zapaleniem mózgu...


3maj się i głowa do góry (wiem wiem, łatwo mi pisać) ale zawsze będzie tak, że jakoś będzie ;) żyj dalej i czerp pełnymi garściami :) Mam nadzieję, iż wszystko się ułoży. Trochę nadziei i nie trać ducha, bo nie ma nic gorszego jak się załamać i zrezygnować z tego co może Cię jeszcze spotkać.

16 widzę, że dzień sądny :D ja mam poprawkę z makroekonomii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2009 o 00:30, Mithrandir napisał:

Dobrze, że nie doom metalu. Ja znowu IM słucham i czytam basha.


Zdarzają sie fajne zespoły doom metalowe. Ale i tak Iron Maiden rulez:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować