Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2009 o 00:31, ArkStorm napisał:

3maj się i głowa do góry (wiem wiem, łatwo mi pisać) ale zawsze będzie tak, że jakoś
będzie ;) żyj dalej i czerp pełnymi garściami :) Mam nadzieję, iż wszystko się ułoży.
Trochę nadziei i nie trać ducha, bo nie ma nic gorszego jak się załamać i zrezygnować
z tego co może Cię jeszcze spotkać.


Dzięki:) Słowa otuchy sie przydadzą:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:32, mr_chief napisał:


> Dobrze, że nie doom metalu. Ja znowu IM słucham i czytam basha.

Zdarzają sie fajne zespoły doom metalowe.


Chodzi mi o to, że doom to jednak smuty straszne są(umrzemy, zginiemy, jasny c*uj nas strzeli). Po prostu źle do życia nastawiają.

Podobuje mi się: http://bash.org.pl/520005/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:29, Kozi_89 napisał:

Nocni ludzie, potrzebuję plakatu kinowego z Króla Lwa. ale takiego kinowego, jak na mieście
się wiesza. Ma ktoś jakieś wtyki by pomóc?:) Chcę odkupić taki plakat.

Serio pytasz? o_O
Znajdź w necie w jak największej rozdzielczości i zanieś do punktu poligraficznego to ci wydrukują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mr_chief ma niestety złe wspomnienia odnośnie kleszczy (spójrz parę stron wcześniej). Ale tak... wszyscy trzymamy za niego kciuki. Uszy do góry, następny dzień zawsze będzie lepszy :).

mr_chief
Ugh... dostaniesz wyjątkowy prezent na urodziny. A skoro w sobotę wieczorem miałeś doła, to trzeba było do nas zawitać. Od razu byś się rozchmurzył :).

Mithrandir

\m/, \m/, \m/, \m/, \m/, \m/, \m/, \m/, \m/, \m/, \m/, \m/,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2009 o 00:34, Mithrandir napisał:

Chodzi mi o to, że doom to jednak smuty straszne są(umrzemy, zginiemy, jasny c*uj nas
strzeli). Po prostu źle do życia nastawiają.


Nie zawsze. Np. Tankard nie:)
Zaraz, zaraz... Przecie, Tankard to Trash Metal:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:34, Mithrandir napisał:

Chodzi mi o to, że doom to jednak smuty straszne są(umrzemy, zginiemy, jasny c*uj nas
strzeli). Po prostu źle do życia nastawiają.

Na polepszenie nastroju najlepszy jest Power, człowiek od razu nabiera mocy ;]


Morris12 -> Jak idzie granie w te wszystkie jRPGi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:35, Kosmitus napisał:

> Nocni ludzie, potrzebuję plakatu kinowego z Króla Lwa. ale takiego kinowego, jak
na mieście
> się wiesza. Ma ktoś jakieś wtyki by pomóc?:) Chcę odkupić taki plakat.
Serio pytasz? o_O
Znajdź w necie w jak największej rozdzielczości i zanieś do punktu poligraficznego to
ci wydrukują :)



Pytam tak serio jak tylko można.

Pomysł już był brany pod uwagę, ale znalezienie takiej wielkiej grafiki chyba nie jest możliwe, chyba, ze w drukarni maja tam jakieś swoje sztuczki. Problemem może się też okazać namierzenie drukarni w najbliższej mojej okolicy. A oryginalny plakat z przed tych parunastu lat byłby dla mnie zbawianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:37, Kosmitus napisał:

> Chodzi mi o to, że doom to jednak smuty straszne są(umrzemy, zginiemy, jasny c*uj
nas
> strzeli). Po prostu źle do życia nastawiają.
Na polepszenie nastroju najlepszy jest Power, człowiek od razu nabiera mocy ;]


Taaak... Z metalu najbardziej heavy, power i thrash lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak Black Sabbath z Dio na wokalu jest naprawdę super. Z tym że jak dotąd tylko 2-3 płyty są dobre z nim (w przypadku płyt z Ozzim - 5-6). Posłuchałem przy okazji zespołu Roniego Jamesa - Dio i juz takie dobre nie było. Wokal ok ale sama muzyka już jest strasznie czerstwa. Może Rainbow będzie lepsze?

Z oglądaniem u mnie naprawdę cienko, teraz skończyłem oglądać "Siłę magnum" na TCM. W TV powtórki seriali, jutro koncert The Smith na TVP Kultura. Pewnie i tak zapomnę :]

Zgroza, nie ma baterii działających baterii w padzie do X360 ("bo akumulator za drogi" :/ ) i gier na nią, książek do czytania. No i piwa nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:36, Morris12 napisał:

mr_chief ma niestety złe wspomnienia odnośnie kleszczy (spójrz parę stron wcześniej).
Ale tak... wszyscy trzymamy za niego kciuki. Uszy do góry, następny dzień zawsze będzie
lepszy :).


Dziękuję, dziękuję kolego i koledzy:)

Dnia 13.07.2009 o 00:36, Morris12 napisał:


mr_chief
Ugh... dostaniesz wyjątkowy prezent na urodziny. A skoro w sobotę wieczorem miałeś doła,
to trzeba było do nas zawitać. Od razu byś się rozchmurzył :).


Wiem, wiem. Ale jeszcze byłem osłabiony tym Kontrastem i przecie trochę mnie napromieniowali:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:37, Kosmitus napisał:

Morris12 -> Jak idzie granie w te wszystkie jRPGi? ;)

Mioooooooooooooooodzio, mioooooooooodzio :). Zaliczam dopiero Xenosaga Episode II. Więc powoli :).
W między czasie szykuję kolejny wpis na gs''a ze wszystkimi przybyłymi grami. Wszystko siedzi w folii, ale nie mogłem się oprzeć. Odin Sphere ! Odin Sphere ! To mi ciągle krąży. Chcę jak najszybciej ukończyć w/w tytuł, by się za niego zabrać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:42, SpecShadow napisał:

Jednak Black Sabbath z Dio na wokalu jest naprawdę super. Z tym że jak dotąd tylko 2-3
płyty są dobre z nim (w przypadku płyt z Ozzim - 5-6). Posłuchałem przy okazji zespołu
Roniego Jamesa - Dio i juz takie dobre nie było. Wokal ok ale sama muzyka już jest strasznie
czerstwa. Może Rainbow będzie lepsze?


Ja jednak wolę Ozzego. Zawsze go wolałem:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zgrozo... i znowu się zaczyna :<.

[edit]
Niby jest już przed pierwszą w nocy. Aczkolwiek internet dalej zamula :(. Czas na zmianę. Muszę się oprzeć reżimowi mojemu dostawcy. Nie pozwolę sobie w kaszę dmuchać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:46, Morris12 napisał:

O zgrozo... i znowu się zaczyna :<.


Przepraszam pana, panie władzo. Mogę napisać coś o muzyce?:]


BTW:
Słuchałem dzisiaj Black Sabbath, a teraz Guns N''Roses. Oczywiście w dzień słuchałem jeszcze innych artystów:) I sam co na gitarze i pianinie poprzdąkalem. Coś próbuje wykonponowac, ale jakos tak mi sie nie chce:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:46, Morris12 napisał:

O zgrozo... i znowu się zaczyna :<.


Już mnie nie powstrzymasz, kupiłem pawie piórko, ma większy zasięg od Twojego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mnie wczoraj Rumcajsev z tym gonił :P. Nie pełnię tu roli kogoś, kto sprawuje pieczę. Aczkolwiek... nie przesadzajcie dzisiaj, ok ? ;)

Mithrandir
Ale ja mam dyby ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyżej piszą że lubią power metal :) Tak więc pozwole sobie zaprezentować jedną, no może dwie kapelki ;p które zapowiadają się wyśmienicie :)

http://www.youtube.com/watch?v=M09UYkO7IO0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=QUZm-MNNoz4

Edit://

I pewnie większość trve metalowców napisze, iż jest to gejowski metal, albo w ogóle że to nie metal - ale mam to głęboko w poważaniu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować