Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja tam nie mam się gdzie zapodziać. Pojade sobie na Eragona ale jakoś kolo u którego mieliśmy robić oszukał mnie i nie robimu u niego...
czeka mnie siedzenie na forum. : ] Może to i miłe ale wolałbym być na imprezce : P OMG! Zapomniałem ,że jak nie mam żadnych petard!Nie no ja musze mieć zawsze petardy z mocnym dzwiękiem i dużym "buuum" xD
Hmm...Ten sylewster chyba będzie dla mnie żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 29.12.2006 o 22:06, WIkitory napisał:

Hmm...Ten sylewster chyba będzie dla mnie żałosny

Sylwester z dwójką się zapowiada?;) Niezmordowana Agata Młynarska?:) Ja tam jutro raniutko się pakuję do samochodu i jadę w góry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 22:11, WIkitory napisał:

A nie znajdzie się miejsce dla mnie? Chodźby w bagażniku? ;]

- Uwazaj, bo w bagazniku miejsce moze sie znalezc, ale na miejscu moga o Tobie zapomniec ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet tak nie mów ;D Jeszcze dawno mnie przerażało to jak musiałem czekać na straych przed Makro ....trzeba mieć 140 cm ..A ja nie miałem to musiałem cały czas patrzyć czy oni nie dią: ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 22:11, WIkitory napisał:

A nie znajdzie się miejsce dla mnie? Chodźby w bagażniku? ;]

Bagażnik jest wypchany... napojami;) Może Cie przemycę na dachu?:) Albo zwyczajnie dojedziesz pksem - miejsce się znajdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 22:32, gaax napisał:

> A nie znajdzie się miejsce dla mnie? Chodźby w bagażniku? ;]
Bagażnik jest wypchany... napojami;) Może Cie przemycę na dachu?:) Albo zwyczajnie dojedziesz
pksem - miejsce się znajdzie ;D


Normalnie atrakcji multum ;DDD Jednak chyba będe musiał nudzć się przez tego sylwka..A pomyśleć ,że u kolesia mielibyśmy Napoleona 30% tylko dla siebie : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 22:34, WIkitory napisał:

Normalnie atrakcji multum ;DDD Jednak chyba będe musiał nudzć się przez tego sylwka..A pomyśleć
,że u kolesia mielibyśmy Napoleona 30% tylko dla siebie : ))

Nie takie podróże się przeżyło :) A za Napoleonem, to nie przepadam. Wręcz nie trawię. Bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj forum padło i nie mogłem Wam powiedzieć co walgierz robi po nocach.... otóż prosze państwa pogania świenie. Tak tak, pewnie dorabia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
- Hmm... Jemu moderatorka nie wystarcza i musi dorabiac, a Ty sie jakos utrzymujesz bez tego ? A moze Twoje zajecie pozaforumowe jest jeszcze ciekawsze ? Pochwalilbys sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 23:35, citekmaniak napisał:

Hmm, a mógłbym wiedzieć z jakiej gry są te screeny?


To samo życie, ten z jaszczurką to ja. Zarabiam że ludziom nad morzem daje robić z nią zdjęcia, jakaś kasa jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 23:33, Budo napisał:

Wczoraj forum padło i nie mogłem Wam powiedzieć co walgierz robi po nocach.... otóż prosze
państwa pogania świenie. Tak tak, pewnie dorabia :P


Oż Ty... ;P
Myślałem, że blefujesz :D
Poczekaj bratku, poszukam ja haka na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Wam powiem może trochę nie na temat. ale przez ten egzamin na prawko to spać wogóle nie moge. A jak mnie tak najdzie sobie o nim pomyśleć to brrrr, drgawek dostaje. nadmienie że to będzie mój drugi raz. A najgorsze jest to że każdy kto mnie zna wie że bardzo dobrze jeżdże. Wszyscy sądzili że zdam za pierwszym a teraz wg. nich nie ma innej dla mnie opcji jak tylko zdać. A tu jeszcze 2 tygodnie musze żyć w stresie. A co będzie jak nie zdam? Wole nawet nie myśleć. Dlatego siędzę na tym forum o tej godzine i próbuję zapomnieć o tym. A motoryzacja to moja życiowa pasja, i nie wyobrażam sobie życia bez prawka. Sory za przemówienie trochę nie na temat, choć trochę do tematu się nadaje. Wybaczcie mi, ale musiałem się wyżalić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2006 o 23:40, walgierz napisał:

Myślałem, że blefujesz :D


Hehehe, blef to w pokerze, a nie w nocnych markach ^^

Dnia 29.12.2006 o 23:40, walgierz napisał:

Poczekaj bratku, poszukam ja haka na Ciebie :)


Dawaj dawaj, ja nie mówię kto ostatnio sie zamienił w chodzącego cukierka (Halloween) :P
Btw chyba nie masz screena jak mówię że Cię kocham? Byłem niepoczytalny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że nie możesz zdać dlatego że jesteś zbyt nerwowy. Na drodze musisz być spokojny, szczególnie gdy obok siedzie egzaminator. Postaraj się wyobrazić sobie że jedziesz w samochodzie zupełnie sam, nie przejmuj się że ktoś siedzi obok Ciebie i oberwuje każdy ruch. Wtedy powinieneś zdać bezstresowo i bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować