Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2011 o 03:13, Adjatha napisał:

Jep, co prawda przed zakupem swój konkretny design widziałem tylko na obrazku i tam mi
bardziej pasował, ale trudno.

Kupno gitary bez ogrania - ryzykowne ;)

Dnia 02.07.2011 o 03:13, Adjatha napisał:

Co nie zmienia faktu, że chyba bardziej podoba mi się wygląd w stylu LP ;)

Mnie Explorery.

Dnia 02.07.2011 o 03:13, Adjatha napisał:

Od początku sam. Ale trafiłem na coś lepszego niż nauczyciel<ciach>

No, to pozazdrościć

Dnia 02.07.2011 o 03:13, Adjatha napisał:

możliwość gry z perką czy ogólnie, zespołem, daje dużego kopa - brzdękanie w domu przy tym wysiada ;)

Domyślam się :)

Dnia 02.07.2011 o 03:13, Adjatha napisał:

> ale średnio podobało mi się brzmienie.
W sumie to przydałby się osobny overdrive jakiś... Hym.

Ja jak gram na elektryku (Washburn X12), to obowiązkowo na przesterze :)

Dnia 02.07.2011 o 03:13, Adjatha napisał:

> akustyka LAG T66A i gra muzyka :)
Co kto lubi, się na gitarach nie znam za bardzo takich, ale myślę, że powinna się sprawdzić.

I się sprawdza :D. Poza tym doradził kolega z forum tutejszego, a przed zakupem ograłem.

Dnia 02.07.2011 o 03:13, Adjatha napisał:

:) Pogratulować zakupu. ;)

Dziękować :)

Jak coś, to tu są moje wypociny gitarowe => http://www.youtube.com/user/Harrolfo
Wiem, "I suck", ale gram dla zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 03:18, Harrolfo napisał:

Kupno gitary bez ogrania - ryzykowne ;)

Niby tak, ale wiąże się to też z faktem, że zapłaciłem trochę mniej niż w sklepie, długa historia ^^ Ale grałem na tańszych modelach (Omen 6) i już to jakościowo wypadało sympatycznie, więc mogłem zaryzykować. Właściwie jedyna wada to przełącznik, który chyba trochę się kopie, ale nie zmieniam tego co 5 minut więc nawet nie zauważam, a nawet jeśli, to sprzęt pójdzie do konserwacji i przy okazji można parę dyszek wydać na wymianę, to nie problem jeszcze.
I, co ciekawe, jak na swoją cenę to aż nie wierzę w jakość mostka i trzymania stroju mimo floyda.

Dnia 02.07.2011 o 03:18, Harrolfo napisał:

Mnie Explorery.

Te do mnie nie trafiają za bardzo, ale lepiej one niż Flying V ;>

Dnia 02.07.2011 o 03:18, Harrolfo napisał:

Ja jak gram na elektryku (Washburn X12), to obowiązkowo na przesterze :)

Ja ostatnio nie, coraz częściej doceniam czysty dźwięk, dlatego chcę kupić coś, żeby przełączać się w trakcie. W sumie to wina ostatnio słuchanej Nirvany chyba :P

Dnia 02.07.2011 o 03:18, Harrolfo napisał:

I się sprawdza :D. Poza tym doradził kolega z forum tutejszego, a przed zakupem ograłem.

No to innej opcji nie było ;]

Edit: ja nie mam się jak nagrać w sumie, ale może to i lepiej :> Chociaż niedługo może zacznie się udać grać coś konkretnego, szykuje riffy... Chyba, że jednak wsiądę na bas ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 03:09, Braveheart napisał:

Co nam po F16 to tylko F16 może i aż F16. Jak na świecie są F18 czy też F14 i inne z
pod znaku F. ;/, na których zakup nas nie stać. Bieda z nędzą i koniec. Mnie to i tak
nie interesuje.


Słowo klucz "nie interesuje się", czyli "się nie znam", a jak się nie znam, to się nie wypowiadam...

F16 był najlepszym wyborem jakiego mogliśmy dokonać. Właśnie głównie ze względu na cenę i koszta użytkowania.
Jednocześnie jest to cholernie nowoczesny samolot.
F-18 w wersjach C/D, który był brany pod uwagę w przetargu jest konstrukcją równie wiekową co F-16, ale konstrukcją zbyt skomplikowaną, a samym samolotem zbyt specjalizowanym i drogim w użyciu, jak na nasze potrzeby.

F-14 od 2007 roku jest już wycofany z US Navy i tylko kilka sztuk, wątpliwej jakości zresztą, pozostaje na służbie lotnictwa Iranu. Nie jest to także samolot który byłby nam do czegokolwiek potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 03:25, Adjatha napisał:

Te do mnie nie trafiają za bardzo, ale lepiej one niż Flying V ;>

No jasne, V-Flyery to IMO porażka ;P

Dnia 02.07.2011 o 03:25, Adjatha napisał:

W sumie to wina ostatnio słuchanej Nirvany chyba :P

Ja jakoś nie przepadam za Nirvaną...

Dnia 02.07.2011 o 03:25, Adjatha napisał:

No to innej opcji nie było ;]

Właśnie :)

Dnia 02.07.2011 o 03:25, Adjatha napisał:

Edit: ja nie mam się jak nagrać w sumie, ale może to i lepiej :> Chociaż niedługo
może zacznie się udać grać coś konkretnego, szykuje riffy... Chyba, że jednak wsiądę
na bas ^^"

Ja nagrywałem kamerką z lapka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 03:25, Mr_Terrorist napisał:

Mi tego mówić nie musisz :D. Mów to tym, którzy tego nie wiedzą :p. A i do słuchania Eldoki nie potrzbuje YT ;]Mam krążek swego czasu zakupiony. A co do magii, to zgadzam się ;). Słychać to co w HH powinno być najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 03:34, Braveheart napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=fLtaWJQyOJw Magia <3 posłuchajcie
Mi tego mówić nie musisz :D. Mów to tym, którzy tego nie wiedzą :p. A i do słuchania
Eldoki nie potrzbuje YT ;]Mam krążek swego czasu zakupiony. A co do magii, to zgadzam
się ;). Słychać to co w HH powinno być najwięcej :)


Ja też nie potrzebuję YT tylko podałem linka do odsłuchu xd Mam prawie, że wszystkie płytki eldoki.
Nie mam tylko "Opowieść o tym, co tu dzieje się naprawdę", Grammatika mam tylko dwie :3
Pamiętam jak się zdziwiłem jak w empiku na Targówku dorwałem starą zakurzoną "CKCUA" w pękniętym pudełku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 03:31, Harrolfo napisał:

Ja jakoś nie przepadam za Nirvaną...

Ja nigdy nie słuchałem, znałem oczywiście Smells Like Teen Spirit czy coś. Ale ostatnio się zabrałem... Płyty koncertowe - jedna zwykłe wersje Live, druga Unplugged - obie dla mnie niesamowite, obie inne nawet w tych samym utworach (Polly). Od czasów AFI i In Flames żaden zespół do mnie nie trafił po całości twórczości - a w przeciwieństwie do tych dwóch nie pojawi się już nic słabego, tak jak Crash Love i Sense of Purpose/Sounds of Playground Fading.

Dnia 02.07.2011 o 03:31, Harrolfo napisał:

Ja nagrywałem kamerką z lapka ;)

Ja nie mam żadnej ;P A mikrofon podstawiany pod piec to jednak średni pomysł. ;P Z braku możliwości nagrywałem tak, ale ostatnie granie, które wymagało użycia Echo w ogóle nie brzmi. A inwestować w nic nie mam zamiaru ;)

Branooooc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 03:41, Harrolfo napisał:

Dobra, ja się zbieram.
Tylko zapodam jeszcze solo Hammeta, które roksi => http://www.youtube.com/watch?v=Gqoy-1nVb64

Hahaha to jest czyste kajakarstwo :D. Wkońcu to top 10 Gitarzystów świata. Nie ma się co dziwić. Każde jego solo wymiata ;) Jak już lecisz do dorbanoc ;). I do zobaczenia za kilkanaście godzin znów tutaj. Chyba że po drodze gdzieś indziej się mi napatoczysz :P

EDIT: Jest tam nawet później opening do kawałku Litlle Wing :D. Steve Ray Vougana (chyba dobrze napisałem nazwisko :P) no i potem też dobrze to odegrał na swojej płycie Jimi Hendrix ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 03:40, Mr_Terrorist napisał:

Ja też nie potrzebuję YT tylko podałem linka do odsłuchu xd Mam prawie, że wszystkie
płytki eldoki.
Nie mam tylko "Opowieść o tym, co tu dzieje się naprawdę", Grammatika mam tylko dwie
:3

Ja najwięcej mam OSTRa. To mój the Best Polski rapper. Wciągają mnie jego texty, flow. No i bity. Choć najnowszej jego jeszcze nie mam ;/. U niego widać jak się głos pięknie zdarł :D. Ale czasem to zdarcie mnie w****ło. Najlepszy był zanim jeszcze nie miał tak zajechanego. Np "Tabasko" czy też "Jazz w wolnych chwilach". Na nastepnych albumach już widać że powoli mu się docierać zaczynał. Lecz słuchając kawałki z nowej płyty coś tam jeszcze ze starego brzmienia jego wokalu słychać, a co Ty o tym sądzisz / ;>

Dnia 02.07.2011 o 03:40, Mr_Terrorist napisał:

Pamiętam jak się zdziwiłem jak w empiku na Targówku dorwałem starą zakurzoną "CKCUA"
w pękniętym pudełku :D

Haha niczym jakiś relikt odkopany z głębi tajemnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 03:53, Braveheart napisał:

Ja najwięcej mam OSTRa. To mój the Best Polski rapper. Wciągają mnie jego texty, flow.
No i bity. Choć najnowszej jego jeszcze nie mam ;/. U niego widać jak się głos pięknie
zdarł :D. Ale czasem to zdarcie mnie w****ło. Najlepszy był zanim jeszcze nie miał tak
zajechanego. Np "Tabasko" czy też "Jazz w wolnych chwilach". Na nastepnych albumach
już widać że powoli mu się docierać zaczynał. Lecz słuchając kawałki z nowej płyty coś
tam jeszcze ze starego brzmienia jego wokalu słychać, a co Ty o tym sądzisz / ;>
> Pamiętam jak się zdziwiłem jak w empiku na Targówku dorwałem starą zakurzoną "CKCUA"

> w pękniętym pudełku :D
Haha niczym jakiś relikt odkopany z głębi tajemnic.


ja akurat ostrego nie trawie. Za bardzo denerwuje mnie jego głos ;p Lecę spać, dobranocka yyy dobrego poranku życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 03:28, meryphillia napisał:

> Co nam po F16 to tylko F16 może i aż F16. Jak na świecie są F18 czy też F14 i inne
z
> pod znaku F. ;/, na których zakup nas nie stać. Bieda z nędzą i koniec. Mnie to
i tak
> nie interesuje.

Słowo klucz "nie interesuje się", czyli "się nie znam", a jak się nie znam, to się nie
wypowiadam...

Nie zawsze nie interesowanie oznacza brak znania :). To nie interesuje bardziej mi chodziło to, że co byśmy my tu nie powiedzieli i jak wielkich słów nie użyli to i tak by to nic nie zmieniło. Jest jak jest trudno.

Dnia 02.07.2011 o 03:28, meryphillia napisał:


F16 był najlepszym wyborem jakiego mogliśmy dokonać. Właśnie głównie ze względu na cenę
i koszta użytkowania.

Tak, ale przydało by się ich więcej. Trudno.

Dnia 02.07.2011 o 03:28, meryphillia napisał:

Jednocześnie jest to cholernie nowoczesny samolot.

W to raczej nie wątpię :)

Dnia 02.07.2011 o 03:28, meryphillia napisał:

F-18 w wersjach C/D, który był brany pod uwagę w przetargu jest konstrukcją równie wiekową
co F-16, ale konstrukcją zbyt skomplikowaną, a samym samolotem zbyt specjalizowanym i
drogim w użyciu, jak na nasze potrzeby.

Więc o to w tym chodziło.
BTW: Byłem na Twoim GSie :D i posłuchałem sobie kilka nutek :D. ha! Ten kawałek co zapodałeś
http://www.youtube.com/watch?v=10ztYexCCTs&feature=player_embedded. Coś eleganckiego No na takiej nucie jak bym na kołach latał to bym chyba oszalał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 04:07, NdysH napisał:

No 4 rano, a mnie ani sen nie chwyta. Chyba nie śpie dziś i zdrzemne się na 1/2h po obiedzie
;p

Hah :D co na wspomagaczu jakimś czy po prostu dobre samopoczucie ? ;>. I raczej wątpię, żeby drzemka trwała 1/2H jak już nie będziesz spał i pójdziesz AP AP to jak zapadniesz w ładny sen to się obudzisz o 20:00 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 04:16, nightfaler napisał:

Ładnie spędziłem dzień/wieczór/noc na wbicie platyny w Infamous...

Btw. o tej porze to się już jasno robi ;3

Taaa :D ja juz za oknem mam dosyć Ciekawie jasno lecz zachmurzenie ;/ Tej mam pytanie xD
Ostatnio pisałeś/aś że idziesz golić nogi :D. To w końcu jak z Tobą jest :D Kobieta czy mężczyzn, a może Metrosexualny ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jade bez dopingu jedynie wode pije ;p No nic chyba jednak pójde spać bo kumpel na grilla mnie zaprosił więc trzeba tam jako tako wyglądać, a nie jak zombie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 04:24, Braveheart napisał:

Ostatnio pisałeś/aś że idziesz golić nogi :D. To w końcu jak z Tobą jest :D Kobieta czy
mężczyzn, a może Metrosexualny ? ;>

Adyż po prostu szłem wziąć prysznic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 04:40, NdysH napisał:

Ja jade bez dopingu jedynie wode pije ;p No nic chyba jednak pójde spać bo kumpel na
grilla mnie zaprosił więc trzeba tam jako tako wyglądać, a nie jak zombie ;p

Hahah o tej porze kump na grilla zaprasza :D. To niezłych masz kumpli.

@nightfaler
Aaaa chyba że :-P Oczywiście nic do Ciebie nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować