Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Już dawno założyłem ^^ Patrz kilka postow wyzej. Jak sie zgadamy? I na jakim "pokoju" grasz?
@Braveheart
Moj rekord to 24h xD Zwykle spie ok. 12 - 17h jesli ktos mnie nie obudzi :P Wczoraj zasnalem o 01:00 a obudzilem sie dzisiaj o 14 jakos :P
Edit: Harrolfo, to chyba nie ty na avatarze? :) BO koles przypomina mi Jamesa Hetfielda z Metalliki ^^ No ale moze jestescie podobni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 00:28, Harrolfo napisał:

Co do Twojego avatara więc - wnioskuję, że jesteś fanem gitar ;)
Załóż konto i gramy :)

E, już po północy! Czas sprawdzić oferty na Steamie.


:D już jest 30 min pod północy :D A z Twojego avka wynika że jesteś fanem Metallici czyżby to był Hetfield ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 00:31, Nevrac napisał:

Już dawno założyłem ^^ Patrz kilka postow wyzej. Jak sie zgadamy? I na jakim "pokoju"
grasz?

Szukam Twojego nicka i Cię zaproszę. Wejdź do pierwszego pokoju z góry - Cieszyńca :)

Dnia 09.07.2011 o 00:31, Nevrac napisał:

Edit: Harrolfo, to chyba nie ty na avatarze? :)

Nie :)

Dnia 09.07.2011 o 00:31, Nevrac napisał:

BO koles przypomina mi Jamesa Hetfielda z Metalliki ^^

I dobrze, bo to on :)\

Dnia 09.07.2011 o 00:31, Nevrac napisał:

No ale moze jestescie podobni :D

Nie aż tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba aby mnie zaprosic musze byc w tym samym pokoju na kalamburach co ty... Muszisz powiedziec w ktorym jestes bo nie zgadne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 00:35, Harrolfo napisał:

No jestem fanem Mety, o czym już kiedyś pisaliśmy :)

To ja wiem to był hmm wniosek ''retoryczny'' xD

Dnia 09.07.2011 o 00:35, Harrolfo napisał:

I dobrze Ci wygląda - James to.

hihi wiedziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 01:19, Braveheart napisał:

Wiem, wiem, a Ty co znów klasycznie uciekasz ? ;> Jaka próbę na co ? próba do chórku
teatralnego może kościelnego :P


Do teatru się nie nadaję, kościół to nie za bardzo miejsce dla mnie ; >
Muzyka, dzisiaj przyszedł nowy basista, została do obsadzenia perka, ale być może to też się uda załatwić. A jeśli nie to odpuścimy sobie najwyżej na jakiś czas jedną gitarę - i można niszczyć świat falami dźwięków. : >

Dzisiaj mykam szybko, raz że jutro czeka mnie ognicho u kumpla za miastem więc ze snem może być ciężko; dwa - jestem w sumie zmęczony (nie wiem, może te dwie godziny próby tak działają, bo w sumie nic więcej nie robiłem :F), ale przynajmniej rozmowa z pewną uroczą osobą podniosła moją kondycję psychiczną i mogę się z pozytywnym nastrojem rzucić na wyro. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../ Ciach

Cały Adjatha :D Wbija. Jedno zdanie :D, stwierdzenie i znika :D "Pojawia się i znika. Taka rola magika" :P Tylko nie zamelanżuj ostro żebym Cie nie musiał później podnosić i odprowadzać do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 00:48, Braveheart napisał:

Wbija. Jedno zdanie :D, stwierdzenie i znika :D

Trzy, wielokrotnie złożone. Bywało gorzej. ;]

Dnia 09.07.2011 o 00:48, Braveheart napisał:

"Pojawia się i znika. Taka rola magika" :P

Trwam i jestem tam gdzie Paktofonika... Której dawno nie słuchałem swoją drogą. Za dzieciaka HH bardziej do mnie trafiało, teraz zdecydowanie rzadziej.

Dnia 09.07.2011 o 00:48, Braveheart napisał:

Tylko nie zamelanżuj ostro żebym Cie nie musiał później podnosić i odprowadzać do domu :P

Z tym ostatnim będzie problem, 40km od miejsca zamieszkania.... ;D Dużo pił nie będę, nie mam w zwyczaju (ba, często się powstrzymuję, co najczęściej dziwi moich znajomych, ale tak już mam), parę butelek piwa sobie zakupię, chociaż na pół dnia + noc przydałoby się też może coś bez %. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Powiem wam, że nie rozumiem dziewczyn. Piszę do dziewczyny, która mi się podoba bajera bajera. Charaktery takie same, a ona mi wyjeżdża, że podoba jej się jakiś chłopak. A ty wyjeżdża, że to mój ziomek ( właściwie to zgadłem, ale potwierdziła to). A dzisiaj to w nic nie grałem, bo czasu nie było ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bo z dziewczynami sie nie pisze, tylko rozmawia. Chyba, ze chcesz zostac "przyjacielem".
Dzis skonczylem Death Note i obejrzalem pierwszy odcinek Queen´s Blade, cycki sikajace kwasem... n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 00:55, Adjatha napisał:

Trzy, wielokrotnie złożone. Bywało gorzej. ;]

Nie jest tak tragicznie :P

Dnia 09.07.2011 o 00:55, Adjatha napisał:


Trwam i jestem tam gdzie Paktofonika... Której dawno nie słuchałem swoją drogą. Za dzieciaka
HH bardziej do mnie trafiało, teraz zdecydowanie rzadziej.

Ha :D Dokończył zdanko... nice :P

Dnia 09.07.2011 o 00:55, Adjatha napisał:

Z tym ostatnim będzie problem, 40km od miejsca zamieszkania.... ;D Dużo pił nie będę,
nie mam w zwyczaju (ba, często się powstrzymuję, co najczęściej dziwi moich znajomych,
ale tak już mam), parę butelek piwa sobie zakupię, chociaż na pół dnia + noc przydałoby
się też może coś bez %. ^^

Hmmmmmm piwka sączyć nie jest źle a i nerki ostro se przeczyścisz :D. Jak nie chcesz % to może coś z Canabinolu :p. Masz racje, nie pij.. Alkohol niszczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 01:00, Braveheart napisał:

Ha :D Dokończył zdanko... nice :P

Coś w tej bańce jeszcze siedzi. Tak gdzieś koło połowy Powierzchni Tnących, Jestem Bogiem itepe.
Acz dzisiaj miał trochę fazy na ''crushcrushcrush'' od Paramore, przyjemne granie, energiczne. Lubiem.
(dobra, i tak wszyscy wiedzą że chodzi o Hayley :3 )

Dnia 09.07.2011 o 01:00, Braveheart napisał:

Masz racje, nie pij.. Alkohol niszczy :P

Nie no, w takiej sytuacji nie pić nie wypada. :P Trzeba dbać o reputację ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 01:03, Adjatha napisał:

> Masz racje, nie pij.. Alkohol niszczy :P
Nie no, w takiej sytuacji nie pić nie wypada. :P Trzeba dbać o reputację ;]

Cytując głos z GTA2 :D na początku gry
"Remember. Respect is Everything!" xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 00:59, Perry_Cox napisał:


Bo z dziewczynami sie nie pisze, tylko rozmawia. Chyba, ze chcesz zostac "przyjacielem".

Dzis skonczylem Death Note i obejrzalem pierwszy odcinek Queen´s Blade, cycki sikajace
kwasem... n/c


Rozmawiać też rozmawiałem - mimo to, że mam te 16 lat to idiotą, aż takim nie jestem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 00:56, sliski_wojtas napisał:

Siemka. Powiem wam, że nie rozumiem dziewczyn. Piszę do dziewczyny, która mi się podoba
bajera bajera. Charaktery takie same, a ona mi wyjeżdża, że podoba jej się jakiś chłopak.
A ty wyjeżdża, że to mój ziomek ( właściwie to zgadłem, ale potwierdziła to). A dzisiaj
to w nic nie grałem, bo czasu nie było ;D

Witaj
A idź Ty. Ich się nie da zrozumieć one są po to by je kochać, a nie rozumieć kochać hmmm sercowa no i kochać się z nimi samymi :D. Kiedyś jakiś autor wydał całkiem interesującą książkę chyba pt: "Jak zrozumieć kobietę/y" Wiesz dlaczego interesująca. Już mówie :P. Gdy brałeś ją do ręki i przewracałeś po kolei karty nic na nich nie było napisane :D xDDDDDDDDD. Wszystkie strony białe. Poza pierwszą z zapytaniem, które wcześniej napisałem. Bo nie da się kobiet zrozumieć. Więc dlatego książka była pusta a zarazem pełna w środku. Napisał się co ? ;>
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 01:12, Nevrac napisał:

Wygralem z Harrolfem :) Chyba sie nie obrazil... :(


EEEEeee nie masz co może zaraz się pojawi :P. Plasując go to kategorii to hmmm. Wampir słabszej kategorii "B" Na pograniczu z "C" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować