Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2011 o 02:11, Nevrac napisał:

Ja bym nie dal rady o 9 wstać :/ KIedys jak siedzialem z kumplem do 7 rano i poszlismy
spac to o 12:00 zrzucil mnie z łóżka a ja tylko zawinalem się w koldre i na podladze
spalem xD

Bo wtedy się ma w głowie tylko spanie :D to jest automat. Nawet nie interesuje Ciebie to gdzie śpisz. Masz spać i się resetować AJAJAJAJ AJJAJA OO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz sie obudzilem jak ja slapem u kumpla a ten mi je*nął nad głową metalową łychą w patelnie ^^
Edit: Wlasnie. ODpowiedz na zadane pytanie. O ktorej godz wstajesz i jak dajesz sobie rade z tym "automatem" co ci mowi ze musisz spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 02:17, sliski_wojtas napisał:

Kurde ja tam muszę tak z 5 godzin pospać ;D Słuchaj Słonia całych Chorych Melodii i Demonologii
i od razu lepiej mi w głowie ^^


Taaa słoniu rzezi :D. Ma wypas pojechane teksty. Pająk jest dobry "....publiczna toaleta to jej zawodowy alias", choć Ci powiem że kawałek "Szczerze" Mnie osobiście miażdży mi mózg. Mocny tekst, życiowy jak żelbeton z asfaltem xD. No i ten beat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Tak szczerze jest naprawdę kozackim kawałkiem i teledysk też na pełnym kozaku nakręcony ;d btw. teraz tylko Chore Melodie tzn. Krwawy Aperitif, Inkwizycja, 5 Styli, Reżim Krwi i Ssij go ;P hehe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 02:16, Nevrac napisał:

Edit: Wlasnie. ODpowiedz na zadane pytanie. O ktorej godz wstajesz i jak dajesz sobie
rade z tym "automatem" co ci mowi ze musisz spac.

Ooo z tym jest hmmm średnio.
Bo to jest wiesz ''to uczucie'', ''ta chęć'', ta myśl że masz akurat all w poważaniu i masz ochotę jeszcze spać. Jest pewien sposób na to :D. Ja gdy już jestem w fazie przebudzenia to zanim jeszcze te myśli zawładną mym umysłem to zrywam się z łoża jak bym miał do autobusu szkolnego ze 5 minut szybko do kibla i przemywam twarz pod zimną wodę. :D. A najlepiej z miejsca cały czerep umyć. Nie koniecznie zimną, czy ciepłą :d. Można taką hmm "średnio ciepłą" umyć głowę. Jeszcze lepszą opcją jest pryszcznic, jak ktoś ma ofc ;). Później misja ----> Kitchen i Coffee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem inny... Ja nie kontaktuje do czasu az sie nie obudze. Nie mam fazy przebudzenia... Ja mam 3 fazy. Jestem spiący -> śpie -> budze się... Czyli jesli teraz zasne... To jesli pojdzie dobrze to sie o 14:30 obudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 02:32, sliski_wojtas napisał:

Tak szczerze jest naprawdę kozackim kawałkiem i teledysk też na pełnym kozaku nakręcony
;d btw. teraz tylko Chore Melodie tzn. Krwawy Aperitif, Inkwizycja, 5 Styli, Reżim Krwi
i Ssij go ;P hehe ^^

Ssij go wymiata.. ahahah najlepiej tam ze wszyskich słoń wali. No co tam mix zapodaje to nie mam pytań Później później Peja a na końcu Gandzior :D. Prawdziwy tekst wiadomo o jakich kobietach huahauha swojej byłej tak cisnąłem kiedyś przy koleżankach ale tamte hahały. A ja miałem polew na całą ulucę. OFC odrobinkę naj****y byłem ale tez Weeeed dawał wtedy klimat :D Aż muszę zacytować, ale będzie ostry cenzor:
"Jak się masz ku***ko to pan debetowa karta
Słoń, Rychu i Ganda robią ci pisuar z gardła
Nie bądź uparta, dobrze wiem, że lubisz targać
Opie*******ś więcej pni niż je***y tartak
Na opuchniętych wargach widnieje ślad wytr***u
Ssiesz jakbyś od trzech dni nie miała nic ciepłego w pysku
Mam łeb pełen pomysłów, a ty kur****o w genach
Na myśl o ch**u ślinisz się jak pier*****a hiena
Widzę, że higiena to temat w którym jesteś na bakier
Jak drapiesz się po piź***e schodzi ci z paznokci lakier
Twój niedomyty klakier wtrąca rybackim wrakiem
A wnętrze twojej brudnej rury jest jak ścierny papier
Masz srakę na zębach, gów**m ci się odbija
Najwyraźniej trenowałaś branie z odb*** do ryja
Seks z tobą to mogiła, ja wolałbym bardziej
Wylizać muszlę kibla na dworcowym McDonaldzie
Ch**e to twoje żarcie, wiecznie doskwiera ci głód
Przy tobie Bożena z "Wampa" jest wzorem wszelkich cnót
Gdyby każdy f**t, którego żarłaś był z czekolady
Miałabyś zapas cukru na kolejne trzy dekady
Nie dam rady opisać, twojej skur****** urody
To tania parodia Dody w połączeniu z żółtobrodym
Jesteś jak głodny krokodyl zresztą z puchy na kłakach
Wolałbym podać do ryja głodnej s**e wilkołaka"

No to niszczy wszelki system :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 02:31, Nevrac napisał:

To ja jestem inny... Ja nie kontaktuje do czasu az sie nie obudze. Nie mam fazy przebudzenia...
Ja mam 3 fazy. Jestem spiący -> śpie -> budze się... Czyli jesli teraz zasne...
To jesli pojdzie dobrze to sie o 14:30 obudze...

Ja tak osobiście często też mam :D myślisz, że za każdym razem udajue mi się to zrobić. Czasem myśl jest szybsza od myśli o tym że zaraz może mi ona zawładnąć móżg i jak się przebudzę, to najczęściej na drugi boczek i lulu :P

EDIT: Trudno jutro odczyta :D huahuah tekst jest za mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno odpowiedzieć na twoje pytanie... Wiec chyba nie odpowiem... Zastanawiałem się co głupiego napisac i nic mi do głowy nie przyszło.
Btw. Ciebie również witam... A moze raczej Allah Akbar! Panie terrorysto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 02:40, Mr_Terrorist napisał:

Witam marków ;D a cóż tu robi tekst Słonika? ;D


A ja go dodałem :D a co źle :P To luźny sferowo temat [oczywiście on też ma swoje granice ofc] :P. Wojtas zarzucił coś o słoniu i była mowa o jego kawałkach.. Przeczytaj kilka krótkich postów wstecz pokapujesz się :P

@Nevrac
Jednak nie zostaliśmy sami. Jakiś Wąpierz się tutaj napatoczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 02:48, Nevrac napisał:

A może to Nietopyr? Kto wie...

Chyba chce sterroryzować ten temat swoją obecnością. :D. Trochę mnie czajnik już boli może kawę na biegu bym sobie pier*****ł hmmmmm jest myśl :P. Może i coś zjadł by mieć jakąś energię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 02:46, Braveheart napisał:

> Witam marków ;D a cóż tu robi tekst Słonika? ;D

A ja go dodałem :D a co źle :P To luźny sferowo temat [oczywiście on też ma swoje granice
ofc] :P. Wojtas zarzucił coś o słoniu i była mowa o jego kawałkach.. Przeczytaj kilka
krótkich postów wstecz pokapujesz się :P


a okej ;D aż sobie posłucham teraz słonia ;) a zaczynam od kawałka "Je*** idiotów" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 02:52, Nevrac napisał:

A ja mam ochotkę na jakąś szokolatke albo mjodzik :) Ale chlebka juz ni ma T_T


Ja przed chwilą zjadłem ostatnie 4 kromki ;/. Mam w domu kalafiorek, ale nie chce mi się go zbytnio gotować. Zżarłbym z łakomstwa cały :D [a spory jest bydlak] Obtarłbym go potem w bułce tartej i na patelnie o 3 w nocy :d na masełku mniam :D Nie aż tak ciężkie na noc, zdrowe a i przede wszystkim na ciepło idzie zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować