Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Gdzie jest orzeźwiająca burza!?
No gdzie!?

:F

Chamstwo wręcz bym powiedział.
Wieje wiaterek i wieje, chmury jakieś nadciągnęły nad wawkę, ale cisza i parno jak cholera. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę w Wielkopolskim, na zewnątrz 13 stopni, czarne niebo, a nawet nie pada. Raz tylko strzeliło 2 godziny temu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Toć to Wawa tonąć dzisiaj miała^ ^ Takie właśnie są te prognozy.

U mnie kolejny dzień mulenia pały, najbliższe dni nie wróżą jakichś większych zmian:)

Aby dotrwać gdzieś do 15 września, potem jeszcze niecałe 2 tygodnie i można żyć:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nocarzy.
Twardo, drugi dzień z DE idzie ostro :)
Dawno już nie zarwałem weekendu [w 3dni dobrze koło 30h już na liczniku... niewiele gier doprowadza mnie do takiego stanu].
Fartownie urlop leci, zaległe 28 dni do odebrania do końca roku, to wziąłem sobie od piątku do wtorku, a co tam, trzeba się nagrać jak dzieciak zanim wrócę do zwykłej codzienności =P

Kolejne 3-4 dni biorę na premierę dead island nie ma bata :) [jednak są plusy siedzenia na kierowniczym stanowisku, przynajmniej nie muszę chodzić z łaską do nikogo po własny urlop =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 00:14, Morris12 napisał:

Uwielbiam smaczki z Bravo. Co tam masz jeszcze ciekawego ?


- Nie pozwala się dotykać! (15)
Położył dziewczynie dłoń na piersi i jest oburzony jej nagła reakcją po tygodniu chodzenia.
- Zakochałam się w starszym chłopaku. (16)
Zakochała się w 26-latku i nie wie co powie na to jej otoczenie
- Jak najłatwiej usunąć włosy z miejsc intymnych (14)
14!!!!
- Z mojej pochwy coś się wydziela (13)
Z jej pochwy wydziela się "taka biaława, lepka maź"

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może coś chluśnie i huknie w środku nocy albo nad ranem.
Bo teraz to wygląda tak, jak by chciało a nie mogło...

A ja zaraz zejdę na zawał chyba, taka duchota. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Od jutra ma być już obniżka temperatury do poziomu 20-22 stopni w ciągu dnia więc to wydaje mi się być optymalną wartością. W tym momencie też nie narzekam, duszno nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 00:20, meryphillia napisał:

Być może coś chluśnie i huknie w środku nocy albo nad ranem.
Bo teraz to wygląda tak, jak by chciało a nie mogło...

Chluśnie nie bój nic ;).

Dnia 28.08.2011 o 00:20, meryphillia napisał:

A ja zaraz zejdę na zawał chyba, taka duchota. :/

Oj, jeszcze zatęsknimy za upałem. Jak ja nienawidzę zimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać - internet nie jest już aż tak dobrym źródłem wszelakich informacji. Jeśli czegoś nie wiesz to napisz do Bravo, a na pewno ci pomogą. A nuż znają odpowiedź na najbardziej nurtujące nas pytania ? Załóżmy, że możesz napisać do redakcji. O co byś się zapytał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W stolicy 23 stopnie, twardo. Na dworze duchota nieziemska nawet jak na wieczorową porę... na szczęście klima w domu jest =P
Co prawda jest to tylko takie przenośne gówienko ale daje rade ogarnąć spokojnie 40m2, czyli nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogrzać się można zawsze, ochłodzić już niekoniecznie :)

Nie lubisz białego puszku za oknem? Śliskich dróg? Zasypanych samochodów? Jak możesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bo ja wiem? Co powinienem wiedzieć, wiem. A poza tym moje 18 lat by głupio wyglądało przy 14-latkach pytających o kondomy :)

Czasami się zastanawiam czy to nie jest przypadkiem radosna twórczość autora działu :p

Mój hit! Adam (12) pyta czy pierwszy raz boli. I o dziwo nie pyta się o mężczyzn, tylko o kobiety. A co go to obchodzi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 00:24, knopfler napisał:

Oj, jeszcze zatęsknimy za upałem. Jak ja nienawidzę zimy!


Ja tam zimę lubię, zazwyczaj i tak bez kurtki chodzę, bo wytrzymały jestem na mrozy, z tej racji że zimna praktycznie nie odczuwam . :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie Bravo !
Mam na imię Adam i mam problem. Ostatnio poznałem dziewczynę. Jest na prawdę fajna ! Nie wiem tylko czy mogę się do niej odezwać. Boję się, że mój głos się jej nie spodoba. Pomocy !


[Adam, 14]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pada. Jutro też ma padać. W sumie fajnie, bo upały mi już bokiem wychodziły. Choć mam nadzieję, że zima będzie ciepła, bez śniegu, bez większego mrozu. Dwie ostatnie zimy dały mi nieźle popalić.

Pietro87=> Cholernie Ci zazdroszczę, że pogrywasz w nowego Deusa. Poprzednie części nie trafiły do mnie, ale Bunt mnie nieźle nagrzał. Szkoda, że mi sprzęt nie dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Adamie,
Nie możesz stracić pewności siebie. Nigdy nie będziesz miał całkowitej pewności, czy dziewczyna, która ci się podoba, zechce z tobą zacieśnić kontakty.Mimo wszystko musisz zebrać w sobie odwagę i z nią porozmawiać.Zrób to w sprzyjających okolicznościach, gdy będziesz czuł się najmniej skrępowany.
Alex a.k.a. "ekspert BRAVO"

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować