Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2007 o 00:58, WorldWar3PL napisał:

Spójrz na mój post z 00:57 - aktualnie jestem, jak to się mówi, absolwent. Wiwat soki! Wiwat
woda! ;-)
<chowanie piwa pod łóżko mode off>

Ach tak, wymierający gatunek - grzeczna, niepijąca, nie sprawiająca problemu młodzież... ;) Jakoś nie mogę uwierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2007 o 01:00, WorldWar3PL napisał:

Tylko i wyłącznie trunki bezalkoholowe - chyba, że sylwester, ale nigdy częściej.


Masz racje bo alkohol potrafi nieżle zie...zepsuć człeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma poczucie humoru i jest dość aktywny umysłowo, jest w stanie bawić się dobrze bawić bez trunków, a pod ich wpływem może tylko turlać się po podłodze.
Unreal11 - zależy jak konsumujesz i ile ;-) Jeśli okazyjnie lub konkretnie co jakiś dłuższy określony czas, to raczej żadnych gorszych konsekwencji być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 01:02, Unreal11 napisał:


> Tylko i wyłącznie trunki bezalkoholowe - chyba, że sylwester, ale nigdy częściej.

Masz racje bo alkohol potrafi nieżle zie...zepsuć człeka.


neee pod warunkiem ze sie pije w granicach zdrowego rozsadku i z umiarem...
moim zadaniem alkohol nie jest po to zeby, sory za kolokwializm, naje**ać, potem nic nie pamietac... tylko dla samego smaku.. i moze dobrej zabawy.. ale sztuka jest dobrze bawic sie bez alkoholu... a nawet nie sztuka...bo nie raz zabawa bezalkoholwa jest lepsze niz alkoholowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 01:03, WorldWar3PL napisał:

Jeśli ktoś ma poczucie humoru i jest dość aktywny umysłowo, jest w stanie bawić się dobrze
bawić bez trunków, a pod ich wpływem może tylko turlać się po podłodze.

Coraz mniej jest ludzi którzy tak potrafią. Druga noc z rzędu w "Nocnych markach" kiedy gada się o podejściu do alkoholu - i tak lepiej to niż przechwalanki ''kto wypił więcej'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Alkohol należy do grupy depresantów, spowalnia aktywność ośrodkowego układu nerwowego, przez co zażywający go ludzie odczuwają odprężenie, podwyższoną pewność siebie, a ich koordynacja ruchów oraz mowa zostają zaburzone."
Toteż się nie dziw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh a kto nie ma :D ja na sylwka tez wypiłem, ale wsio było na trzeźwo bo tak byc powinno...
na trzeźwo tzn no mialem bardziej rozwiazły jezyk ale wsio było ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja stycznośc z alkoholem miałem dopiero w okolicach 17 lat.. wczesniej nic... i chyba to w porzadku... wcale mi nie był potrzebny... jkaby teraz ktos mi powioedział ze mam nie pic bo cos tam, jakis konkretny powod, nie miałbym najmniejszych problemow z uczynieniem tego ALkohol chyba jest ostatnia rzecza bez ktorej nie da sie zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie sobie wypić w sensie 2 piwa na jeden lub dwa dni, wogóle to ze wszystkich trunków najbardziej lubię piwo, ale wódke jak mają to nieodmówie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehh ja poczatkowo wodki nie nawidziłem... massakra byłą po prostu :) ale to kwestia przywyczajenia była :) teraz lubie i to bardzo :) kto wie czy nie bardziej niz piwo
dobra ale koniec tych gadek bo jeszcze troche to ktos nam zmontuje z nasz obraz typowych alkoholików :D i potem bedzie ze deprawujemy tu ludzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 01:18, Marcin08 napisał:

hehh ja poczatkowo wodki nie nawidziłem... massakra byłą po prostu :) ale to kwestia przywyczajenia
była :) teraz lubie i to bardzo :) kto wie czy nie bardziej niz piwo
dobra ale koniec tych gadek bo jeszcze troche to ktos nam zmontuje z nasz obraz typowych alkoholików
:D i potem bedzie ze deprawujemy tu ludzi :]

Hah, to zarzuć jakiś temat Alkoholiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 01:16, Unreal11 napisał:

Lubie sobie wypić w sensie 2 piwa na jeden lub dwa dni, wogóle to ze wszystkich trunków najbardziej
lubię piwo, ale wódke jak mają to nieodmówie:)



LOL masz nie cale 16 lat i lubisz sobie wypic 2 piwa na dzien lub co 2gi dzien? czyli co w tygodniu pijesz srednio 4-8 piw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wódki nie nawidzić co innego wodę gazowaną ;))
A tak poważnie wy spać nie mozecie czy inny powód waszej obecności na forum? Wczoraj o tej poża rzadko kto pisał ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahoho abstynent sie odezwal ;) a temat cos mi do łba nie przychodzi ( w koncu jak alkoholik to i wolniej mysli :D) ty cos zarzuc moze :D a ja ide na fajke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 01:25, wdowiakm napisał:

Wódki nie nawidzić co innego wodę gazowaną ;))
A tak poważnie wy spać nie mozecie czy inny powód waszej obecności na forum? Wczoraj o tej
poża rzadko kto pisał ;))


a to jakos samo z siebe wyszło :) generalnie o tej porze w weekend dla mnie spac to zbrodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 01:25, Marcin08 napisał:

ahoho abstynent sie odezwal ;) a temat cos mi do łba nie przychodzi ( w koncu jak alkoholik
to i wolniej mysli :D) ty cos zarzuc moze :D a ja ide na fajke ;]

ooooo, widze że Marcin pali:), niestety ja też od 2 lat i niemoge rzucić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować