Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Jak każdego ;-) Próbowałem napisać o tej porze coś, co miało zabrzmieć ironicznie, choć nie za bardzo mi się to udało.
Najlepszym sposobem na zaśnięcie jest, uwaga uwaga... staranie się nie zasnąć. Zawsze skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 01:40, WorldWar3PL napisał:

Jak możesz nienawidzić najwybitniejszej polskiej lektury, która pobudza polaków do życia i
czyni nas prawdziwymi patriotami ?! Wstydź się.


Wystarczy, że "Pana Tadeusza" czytałem w szkole średniej i wiewrz mi nie chcę do niej wracać, bo jeszcze zacznę poloneza tańczyć <lol> a tak poważnie to "Pan Tadeusz" zbyt długi jak na jedeną noc, którą znów bym nie przespał gdyż jak czytam to czytam do końca ;)) <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak wszyscy ślicznie poszli spać :) Ja troszeczkę się zasiedziałem nad Hirołsami :D Jutro zabiorę sie za nowokupionego Football Managera i moje zycie towarzyskie legnie w gruzach xD Dobranoc tym/ którzy jeszcze czuwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, hirołsi potrafią zeżreć nieograniczoną ilość czasu. Znam to z autopsji. :) Niedawno kupiłem sobie złotą edycję HeroesIV i teraz zarywam noce, tak jak dziś.
Pora jednak kłaść się spać, bo już ledwo na oczy patrze.

Zatem dobranoc wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 03:15, boogie85 napisał:

:D Jutro zabiorę sie za nowokupionego Football Managera i moje zycie towarzyskie legnie w gruzach

Biedny Boogie... Ciebie tez wciągnie wspaniałość tej gry... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stary - poszukaj sobie (może na sieci nawet) tej 13-tej księgi Pana Tadeusza :) w zasypianiu nie pomoże, ale zobaczysz o co chodziło :)

PS: PT ma tylko 12 ksiąg (oficjalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 14:01, Martimat napisał:

stary - poszukaj sobie (może na sieci nawet) tej 13-tej księgi Pana Tadeusza :) w zasypianiu
nie pomoże, ale zobaczysz o co chodziło :)

Dobra jeśli mjuż gtak nalegasz to poszukam tej 13-tej księgi ;)) Tylko, żebym nie żałował ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 01:43, WorldWar3PL napisał:

Jak każdego ;-)

Nie każdego. Uważam, że to dobra książka, nawet bardzo, tylko trudna bo pisana wierszem, ale ogólnie historia jest świetna.

Dnia 06.01.2007 o 01:43, WorldWar3PL napisał:

Próbowałem napisać o tej porze coś, co miało zabrzmieć ironicznie, choć nie
za bardzo mi się to udało.

Niektórzy zrozumieli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot tak przejżałem sobie ostatnie strony wątku o najpiękniejszych pulpitach (czy coś jak to).
Jakie było moje zaskoczenie jak na co drugim kompie zobaczyłem Bit Cometa nie mówiąc już o innych emulach, programach do czytania obrazów płyt, klonach DVD, itd. Niezły pokos możnaby tam zrobić za piractwo ale to chyba zbyt pośrednie źródło, żeby się przyczepić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 00:25, Marcin08 napisał:

heh siemano... jak widac nie tyylko ja tu siedzie po nocy :D

no tak dopiero 0,28 a tu wszyscy śpią oprócz nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieniasy :) hehe...
a tak swoja droga co tu gadali w samo południe?? Przacie to temcik dla nocnych (nocników?? :D ) forumowiczow., czyz nie :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, eMule, BitComet, BearShare itd... No, ale nikt nie ściąga pirackich rzeczy! Wszyscy mają wszystko oryginalne!
Pokos za piractwo? Sądy by nie wyrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 00:30, Marcin08 napisał:

cieniasy :) hehe...
a tak swoja droga co tu gadali w samo południe?? Przacie to temcik dla nocnych (nocników??
:D ) forumowiczow., czyz nie :)??

Prawda, powinni założyć temat " Dzienne Marki...[ temat dla wszystkich którzy idą spać po dobranocce]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe no dokłądnie :D kurde, mnie tu formalnie nie powiinno byc... ale jak zwykle kumpel nawalił i trza pić samemu w domu... ehhh nie lubie pic w samotnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem już spać, ale się pakuję.
Jutro jadę na olimpiadę astronomiczną, na etap okręgowy. Piszę ją w poniedziałek i tego samego dnia w nocy wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 00:33, Monastor napisał:

Ja powinienem już spać, ale się pakuję.
Jutro jadę na olimpiadę astronomiczną, na etap okręgowy. Piszę ją w poniedziałek i tego samego
dnia w nocy wracam.


heh to Powodzenia !! :D

a wracajac do kwestii E-mula itd...
Ja sam korzystam z Bit Cometa... Posadanie tych programow wcale nie oznacza ze ktos ssie piraty... Ja uzywam go do sciagania demek itp z IDG bo jest to dla mnie najwygodnieszy sposob sciagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować