Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 00:32, Unreal11 napisał:

Wczesna godzina i już się wszyscy rozchodzą. Daj cie jakiś temat, bo niemogę wymyśleć.


Wiem!!! Zrobimy temat o wymyślaniu tematu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka! mam "newsa" dla młodzierzy poniżej 18-tu lat, tych co o piciu kawy ... pijcie orginalną cole albo pepsi ! - tez jest kofeina i pobudza - a z lodem to dodatkowo orzeźwia jak zimne pifffko :D

@ sodolis - spoko zły dzień miała większośc ludzi z którymi się zadaję , cóż - po pełni własnie jest (wczoraj była)

dobrannoc - spadam jutro będę miał porażke na zjeździe w szkole :/ może jakos przeżyję

Dobranoc Nocne Marki ... Dobranoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cośsięgłodny robie :P A na dłu po schodach nie zejde ,bo łojciec tam śpi i by sięchyba nie ucieszył . Zjadłbym jakąs czekoladkę,bo w pokoju mam :) Ale nie!!!...(ANI MRU MRU)OD dziecka mama (dentysta) mówiła żebym z brydnymi zębami spać nie szedł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 00:42, Vidmol napisał:

Jutro kupię na allegro komórkę. Nokia 6020. Ale jestem podniecony. Buahahaha....

Oby od pewego sprzedawcy, ja kiedyś kupiłem klawiaturę do mojego S55 i nie dostałem towaru ani zwrotu kasy.
Naszczęście niewielka strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 00:46, Pepper Ronie napisał:

> Jutro kupię na allegro komórkę. Nokia 6020. Ale jestem podniecony. Buahahaha....

Mam tą samą komórkę!!!


I jak się spisuje? Bo jeszcze się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że masz silną wolę. Ale to dobrze. Ja np. zacząłem pić w wieku 16 lat, ale nie tak zaraz, żeby zalegać po kątach. Niemniej doświadczenia z alkoholem mam. A teraz od roku nie piłem, do dziś, kiedy to walnąłem kielicha Absyntu i myślałem, że padnę. Cóż, jak widać tylko piwko mi pozostaje...

Ale do rzeczy!

Sny? Czasem są dziwne... Niewytłumaczalne wręcz. Ale się nimi nie przejmuję, choć część z nich się sprawdza.
Uważam, że każdy z nas w pewnym zakresie potrafi przewidzieć najbliższe wydarzenia. Może to połączenie wyobraźni + jakiegoś szóstego zmysłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 00:48, Vidmol napisał:

I jak się spisuje? Bo jeszcze się zastanawiam.


Ma 2 MB pamięci ale to mi wystarcza. Ma kamerę, aparat i dykafon, ale dyktafon słaby bo jak chciałem sobie nagrać St.Anger Metallici to mi wyszły tylko jakieś szumy ale Nothing Else Matters wyszedł bardzo dobrze. Polecam tą komórkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zakradnij się do kuchni tak, aby nikt nie słyszał (ja to w skradaniu mam poziom expert:D:D:D) zrób se kanapke, zjedz i umyj zęby:P ale pamiętaj po cichutku!!!!!! a jeśli ta opcja odpada to idź spać a zapomnisz o głodzie (ta opcja na mnie nie działa:P)
Dobra ja już ziewam więc idę spać dobranoc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 00:51, Pepper Ronie napisał:

> I jak się spisuje? Bo jeszcze się zastanawiam.
>

Ma 2 MB pamięci ale to mi wystarcza. Ma kamerę, aparat i dykafon, ale dyktafon słaby bo jak
chciałem sobie nagrać St.Anger Metallici to mi wyszły tylko jakieś szumy ale Nothing Else Matters
wyszedł bardzo dobrze. Polecam tą komórkę!!!


Kupię ją jutro, tylko szkoda że ten koleś nie ma czarnej obudowy.
P.S. Ja lubię Master of Puppets.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 00:56, Vidmol napisał:

Kupię ją jutro, tylko szkoda że ten koleś nie ma czarnej obudowy.
P.S. Ja lubię Master of Puppets.


Ja mam czarno-czerwoną obudowę i wygląda super!!! Ale jeśli chcesz nagrywać swoje utwory przez dyktafon to kup sobie nowszy model... Master of Puppets też próbowałem ale nie było słychać wokalu James''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, weekend jest a wy spać idziecie ;P Jutro cały dzień będzie padać, nie opłaca się wstawać przed 12 :D Zajmę się chyba teraz obróbką zdjęć z dzisiejszego turnieju w ping-ponga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować