Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Noo... troszku mnie tu nie było.
Tak to jest jak Vampira syndrom Lifea dopadnie. Parszywy syf w organizmie... Dializy nawet nie pomagają.... :D

Co tam słychać w te ostatnie dni i noce roku pańskiego 2013 ? ;]
Jakiś grind/farma ? Maratony filmowo/serialowe :D
Nocne pisanie i inne zabawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 01:06, Braveheart napisał:

Co tam słychać w te ostatnie dni i noce roku pańskiego 2013 ? ;]


Ja to tylko w GRIDa 2 pogrywam :D W Wigilię obudziłem się wcześnie rano, zajrzałem do neta i okazało się, że grę za 20 zł można dorwać - długo się nie zastanawiałem ;) W każdym razie za tą cenę przeboleję nawet brak kamery z wnętrza pojazdu - i tak gra nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek symulacją, więc kierownicy nawet nie ruszam. Po raz pierwszy gram w grę wyścigową/rajdową na padzie. I jak się tak zastanawiam, to coraz więcej jest gier, w które gram na padzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 01:06, Braveheart napisał:

Jakiś grind/farma ?


Dzień bez grindu, to dzień stracony!
Dali mi bana, ale łatwo się mnie nie pozbędą w mojej ukochanej gierce nędznej...

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 01:19, meryphillia napisał:

Dzień bez grindu, to dzień stracony!
Dali mi bana, ale łatwo się mnie nie pozbędą w mojej ukochanej gierce nędznej...

]:>

wow.. ban Rly ? za co ?
Oczywiście ta twa ukochana nędzna gra to WoT ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle siedzę do 3 w nocy. Wczoraj wyrwałem 4 fajne gry (Spelunky, Test Drive Unlimited 2, Far Cry 3: Blood Dragon i Call of Juarez: Gunslinger), dziś może też coś ciekawego wpadnie. Czas umilam sobie oglądając TV i dropiąc karty z gier (zostało mi 10 kart, po 5 na AOE II i CoJ: Gunslinger).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 02:57, Kadaj napisał:

Noc na zabawę z The Sims 3.
Kupiłem dodatek i nadal brakuje mi akcesoriów, a zwłaszcza ciuszków i fryzur. : <


mhmhm : D simsy. gra zycia. ciekawe, co bedzie w 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 01:18, pawbuk napisał:

Ja to tylko w GRIDa 2 pogrywam :D

Hm... Mam jedynkę, nie potrafiłem dojechać do mety w pierwszym wyścigu. Nie dla mnie takie gry, wolę Burnouta albo NFSa. ;p


@MrGregorA
Zwłaszcza jak się zrobi mangową haremówkę. :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby nieco lepiej, ale dalej jak dla mnie screeny w środku tekstu zakłócają jego odbiór.
Osobiście postawiłbym na jakieś wyboldowane śródtytuły w tekście, a nawet porozdzielał jego poszczególne segmenty, by całość nie stanowiła typowego WallOfText i galerię zostawił przewijalną na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a dla mnie forma wpisu w takiej recenzji nie ma znaczenia. Pamiętam stare numery CDA, kiedy to tła były dobrane tak, że tekst był często wręcz nieczytelny, a recenzje zapaleńców(którzy to wtedy w tym piśmie pracowali) czytało się wybornie. Zresztą mam te numery dalej w biurku i często sobie wracam, magia dalej działa.


A poza tym...dalej sobie wykopuję ziemię.:D
W czołgach wydałem masę kasy na dodatkowe wyposażenie i nie gram, ależ to zabawne.xD Ale zaczyna mnie już korcić, żeby odpalić jakąś bitwę, ciekawe czy minie, czy faktycznie odpalę.
A poza-poza tym, to mam 8 stopni za oknem i nawet nie pada, jakieś jaja.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 02:51, Kadaj napisał:

Hm... Mam jedynkę, nie potrafiłem dojechać do mety w pierwszym wyścigu. Nie dla mnie
takie gry, wolę Burnouta albo NFSa. ;p


Cięzko nazwać pierwszego GRIDa symulatorem :D To coś pomiędzy - nie za łatwe, nie za trudne ;) Nie jestem wielkim fanem symulatorów z prawdziwego zdarzenia - swego czasu trochę pograłem w GTR-a, ale opanowywanie do perfekcji każdego zakrętu było nieco nużące.
Jedynym Burnoutem, w którego kiedykolwiek zagralem był Paradise i bardzo mi się spodobał, za to dawno już nie grałem w żadnego NFS-a - ostatni był chyba Shift. Tegoroczne Rivals zbiera niezłe recenzje, może kupię jak stanieje :)
Przede wszystkim czekam na Dirt 4 i Project CARS - zobaczymy jak to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sigu, fajnie się to czyta (i nawet mnie zainteresowałeś oraz prawie do kupna przekonałeś), ale rozwaliłeś mnie tekstem (tj. literówką) w innej recenzji. W recenzji The Raven napisałeś: "No to teraz pytanie. Dlaczego wymieniałem? Poród jest jeden, naprawdę trywialny."

Ja tam rozumiem, że dla nas, facetów, to trywialna sprawa, ale kobiety podchodzą do tego inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 00:51, Nephren-Ka napisał:

A poza-poza tym, to mam 8 stopni za oknem i nawet nie pada, jakieś jaja.:/


Dla mnie idealnie i mogłaby być już wiosna :D Dzisiaj w ciągu dnia było nawet 15 stopni w Krakowie i w dodatku słonecznie - bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam problem w tej kwestii. Nie jestem fanem śródtytułów, dlatego właśnie zdjęcia. Nigdy nie mogę dobrać odpowiednich tekstów... :/

@Heartbreaker
Dzięki, literówka poprawiona. Niestety nadal pracuję nad ostateczną formą, dlatego są różnie wielkości miniaturek i moje pytania na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocną Straż :D
Co tam słychać u Was? Coś na forum dość pustawo, nic specjalnie ciekawego się nie dzieje w moich ulubionych tematach... Wszyscy gdzieś wyjechali? :D

Końcówka roku, a ja prawie każdego dnia sprawdzam nową grę - w ciągu ostatniego tygodnia zacząlem Dragon Age II, GRIDa 2, dzisiaj zainstalowałem i odpaliłem RAGE''a, a wczoraj jeszcze sprawdzałem tego darmowego Left4Dead 2. Ostatecznie stwierdziłem, że nie mam z kim grać w kooperacji, a fanem zombiaków specjalnie nie jestem. RAGE jak na razie mi się podoba, choć opinie o tej grze były bardzo podzielone. W każdym razie dostrzegam niezwykłe podobieństwo do Borderlands.
Wyprzedaż na Steamie strasznie mnie nadal rozczarowuje - doładowalem portfel kwotą 5 euro i nadal jej nie wydałem - nie ma nic, co by mnie zainteresowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować