Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Wygoda i bezproblemowość obsługi jest na pewno plusem, ale w momencie gdy wydawca zmusza tylko i wyłącznie do korzystania z takiej a nie innej platformy cyfrowej, jak dla mnie robi się lekko niemiłe.
Potrafię zrobić oczywiście wyjątek i nawet w taki tytuł szarpać (Just Cause 2 chociażby), ale mimo wszystko cenię sobie wolność wyboru, a nie odgórnie narzucony "jedynie słuszny" sposób postępowania.

Ufff.
Powoli zbliżam się do finałowego armor setu w Terrari w pierwszej fazie gry i można przeskakiwać na hardmode. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 01:23, meryphillia napisał:

Wygoda i bezproblemowość obsługi jest na pewno plusem, ale w momencie gdy wydawca zmusza
tylko i wyłącznie do korzystania z takiej a nie innej platformy cyfrowej, jak dla mnie
robi się lekko niemiłe.


Ja też wolałbym nie być zmuszony do korzystania ze Steama i mieć wolny wybór, ale...jest jak jest :D Jest wiele osób, które oczekują, że gra będzie na Steamie - chodzi pewnie o powiększanie kolekcji, chwalenie się ilością gier przed kolegami (trochę jak chwalenie jest ilością znajomych na fb), a może i są jakieś inne powody (zalety Steama?). Sam mam na tej platformie ok 130 gier, nie wiem czy zagralem w połowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 01:15, pawbuk napisał:

Ja ostatni raz coś na Steamie kupilem w lipcu (pewnie podczas letniej wyprzedaży) :)

U mnie aż tak "źle" nie ma, ale trzy ostatnie duże gry wyrwałem poza Steamem (Bioshock: Infinite - Game, Batman - GMG, PES - Nuuvem).

Dnia 21.12.2013 o 01:15, pawbuk napisał:

Zobaczę jeszcze czy teraz coś kupię, ale wątpie :D

Mnie akurat Far Cry 3 trochę kusi, bo taniej tylko na Amazonie (nie mogę tam kupować, dzięki ci PKO), ale to jakiś wielki priorytet nie jest.

Z drugiej strony sporo czasu do końca wyprzedaży, pewnie jeszcze coś się trafi. ;p

Dnia 21.12.2013 o 01:15, pawbuk napisał:

Ostatnio sporo gierek kupiłem na Zimobraniu
- doceniam inicjatywę Cenegi obniżania cen gier dla Polaków :)

Od tych dziadów akurat niczego nie kupuję, choćby po 10 groszy mieli. ;p

A na koniec moje krótkie podsumowanie pierwszej przygody z PESem 2014 (widok jakby znajomy xD):

20131221014053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za ordynarna cisza?
W środku weekendu jeszcze... wstyd jak cholera!

Zaspamowałbym jakimś obrazkiem, ale dopiero jestem na etapie wybierania w co by tu zagrać. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>............

A ja sobie właśnie na brytyjskim ebayu zamówiłem 3 płytowe wydanie muzyki z GTA San Andreas 2CD+1DVD za całe 29zł z przesyłką, nówka:P
Taki prezent na święta sobie sprawiłem który dojdzie po świętach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 00:33, Citkowsky napisał:

Taki prezent na święta sobie sprawiłem który dojdzie po świętach:P


Ja już nawet nie liczę ile w ostatnim czasie zrobiłem sobie prezentów :D Najpierw na Mikołaja Assassin''s Creed 4, ostatnio kilka gier na Zimobraniu, a dzisiaj jeszcze Watch Dogs i LEGO Piraci z Karaibów :D Chyba jestem uzależniony, przeraża mnie to :D
Gratuluję wstrzemięźliwości w zakupach...i zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO bardziej wartościowe (choć i odpowiednio droższe) było to większe, prawie kompletne wydanie (bez świetnego SF-UR) niestety.
Podobnie, jak genialny box set z Vice City.

Szkoda, że ostatecznie stacje z IV nie były już tak wypełnione świetną muzyką i za dużo było mało charakterystycznych utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

Z żoną już popakowaliśmy prezenty dla rodziny, jak się tak popatrzyłem ile tego jest i ile wydaliśmy to stwierdziłem, że mogę sobie pozwolić na taką składankę szczególnie, że pod choinką znajdę świetne słuchawki Superlux;P

Podliczankę zrobiłem i poszło 8-9 stówek na gifty, oby się zwróciło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>........

Tylko, że te box sety kosztują w przeliczeniu ok 200-250zł a ten mój mały secik zaledwie 29zł także różnica jest:P

Kiedyś miałem okazję kupić w PL ten duży box z Vice City za 99zł ale nie wiem czemu nie kupiłem, jak odłożę odpowiednią kwotę to na pewno kupię bo muszę to mieć u siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 00:47, Citkowsky napisał:

Podliczankę zrobiłem i poszło 8-9 stówek na gifty, oby się zwróciło:D

Mi się już wyrównało.

Wydane na prezenty: 0 zł.
Zysk z prezentów: 0 zł.

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 00:47, Citkowsky napisał:

Z żoną już popakowaliśmy prezenty dla rodziny, jak się tak popatrzyłem ile tego jest
i ile wydaliśmy to stwierdziłem, że mogę sobie pozwolić na taką składankę szczególnie,
że pod choinką znajdę świetne słuchawki Superlux;P


Słyszałem, że znakomite są te słuchawki :) Zastanawiałem się nawet czy nie wypisać ich na liście oczekiwanych prezentów (mamy coś takiego w rodzinie), ale do komputera mam niesamowicie wygodne Siberie, a do muzyki CAL! Creativa :)

Dnia 22.12.2013 o 00:47, Citkowsky napisał:


Podliczankę zrobiłem i poszło 8-9 stówek na gifty, oby się zwróciło:D


No to ja wydałem jakieś 300 stówki na innych i że 150 na siebie :D Cholera, na pewno jestem uzależniony od zakupu gier :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>> Cholera, na pewno

Dnia 22.12.2013 o 00:52, pawbuk napisał:

jestem uzależniony od zakupu gier :(


Ja tylko od czasu do czasu kupuję jakiegoś NFSa do swojej kolekcji, oczywiście jest to dość rzadko bo ciężko trafić jakieś wydanie którego nie mam i tak latam po ebayach i szukam:P I właśnie dlatego przypadkiem trafiłem godzinę temu ten mini set z San Andreas i już zamówiony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja dzisiaj miałem chytry plan, żeby napisać posta wieczorem i wrzucić zaraz po północy, ale się jakoś nie udało.:/

Anyway, pierwszy dzień zimy dziś(tak mówią w każdym razie Google), a u mnie są 4 stopnie na plusie teraz i zasadniczo jest bardziej mokro i jesiennie niż zimno i mroźnie. Masakrycznie nie lubię takiej pogody w grudniu, mam nadzieję że w styczniu/lutym zima się odkuje i pokaże z jak najlepszej strony.

Widzę że o grach sobie piszecie(ha, na forum o grach! :D). Ja poza marnotrawieniem czasu na terraforming w Wurmie ostatnio założyłem konto na GoGu i mam już do dyspozycji Heroes III i Settlers IV. Nieco irytuje fakt, że pudełko z każdej z tych gier stoi na półce całkiem niedaleko, ale czego to się nie robi żeby pograć w stare i piękne tytuły na win7 bez pojawiających się od czasu do czasu nie wiadomo skąd błędów.
Korci mnie też żeby odpalić pierwszego Baldura(ta gra z oryginalnych płytek premierowego wydania działa mi normalnie od win98, przez xp do 7), co od dobrych kliku lat zawsze robię w okresie świąteczno-noworocznym, sam nie wiem czemu.
A przy okazji to jakoś się wyleczyłem z chęci grania po sieci...W LoLa jakiś mecz raz na 2-3 tygodnie, w czołgi już nie grałem chyba z miesiąc, i w ogóle mi się nie chce wracać. Jakąś nadzieję dają samoloty w WT, ale póki co naukę latania zakończyłem na pobraniu najnowszej aktualizacji.


W słuchawkach genialny Natural Snow Buildings(znaczy psychodeliczny folk i piękne drony), można więc sobie siedzieć i kopać(keeeeeeeep on wurming!!!), rozmyślając przy tym jak miło będzie znów zagrać(bo jeszcze tego nie zrobiłem) we wspomniane H3 i S4.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Anyway, pierwszy dzień zimy dziś(tak mówią w każdym razie Google), a u mnie są 4 stopnie
na plusie teraz i zasadniczo jest bardziej mokro i jesiennie niż zimno i mroźnie. Masakrycznie
nie lubię takiej pogody w grudniu, mam nadzieję że w styczniu/lutym zima się odkuje i
pokaże z jak najlepszej strony.

Ja tam nie chcę śniegu i dla mnie cała zima może tak wyglądać :) W mieście śnieżna zima to koszmar - korki, wszędzie błoto, mokro...brrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 01:17, pawbuk napisał:

Ja tam nie chcę śniegu i dla mnie cała zima może tak wyglądać :) W mieście śnieżna zima
to koszmar - korki, wszędzie błoto, mokro...brrrr :D


Ja mówię o prawdziwej zimie.;p Minimum -20 stopni i jakieś pół metra śniegu.:D Jak się takie warunki tworzą faktycznie może być trochę nieprzyjemnie, ale potem nie ma tego efektu o którym mówisz(a którego też nie lubię). Jest mroźnie, biało i (często)dość słonecznie, a drogi przeważnie po kilku dniach są ''czarne''.
Gorzej, jak się to wszystko topi kiedy mróz się skończy, ale taka już cena za piękną aurę która była wcześniej.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka zima mi nawet pasuje.
Nie obraziłbym się oczywiście, gdyby tak jeszcze z 15 wiecej stopni było. ]:>

Co do kopania to nakopałem się przez ostatni miesiąc niesamowicie.
Od Terrarii poprzez Minecrafta i Starbounda, a na Planet Explorers i SteamWorld Dig skończywszy.
Z tego pojedynku o Mistrzostwo Kilofa wyszła... Terraria.
Drugą część już na pewno w dniu premiery zakupię, a nie oleję jak pierwowzór. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 01:27, Nephren-Ka napisał:

Ja mówię o prawdziwej zimie.;p Minimum -20 stopni i jakieś pół metra śniegu.:D Jak się
takie warunki tworzą faktycznie może być trochę nieprzyjemnie, ale potem nie ma tego
efektu o którym mówisz(a którego też nie lubię). Jest mroźnie, biało i (często)dość słonecznie,
a drogi przeważnie po kilku dniach są ''czarne''.


Ogólnie nie lubię zimy :D Wolę to nawet 35 stopni, a nie -20 :) Na ubieranie się przed wyjściem nie muszę przeznaczać 10 minut, a i dziewczyny chodzą skąpiej ubrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 01:27, meryphillia napisał:

Taka zima mi nawet pasuje.
Nie obraziłbym się oczywiście, gdyby tak jeszcze z 15 wiecej stopni było. ]:>


15 stopni w zimę, to chyba jeden z najbardziej czarnych koszmarów, jakie mogłyby mnie się przyśnić.;p

Btw - nasz forumowy muzyczny-elektroniczny twórca kazał się przypomnieć(bo sam bana ma xD): https://archive.org/details/ChainsFromOuterSpace ; sam właśnie słucham, i fajne całkiem.

Dziś to co wczoraj - kopanie i słuchania, ale tym razem z odpalonym FMem.:D

@pawbuk - ja lubię ekstremalne warunki. Jak jest -30 czy porządna burza śnieżna, to lubię chodzić na powietrzu, czasami nawet po kilka godzin. Pojęcia nie mam czemu tak, ale jest to dla mnie fajne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam być szczery, to żądna promocja na gry do mnie nie przemawia... Jakos te nowsze tytuły mnie nie kręcą, czy to BF czy to jakies Dragon Age''y. No poprostu wypralo mnie z klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma "bana"...
Szlaban ma na komputer za jedynki w szkole pewnie skoro odwalił taką manianę i z wszystkiego się pousuwał. :D
Zasysam.

Ja dzisiaj cały dzień przesiedziałem z wotem włączonym. :F
Musiałem sobie premkę przygotować na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować