Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2014 o 00:21, Danio237 napisał:

A teraz (konkretnie w tej chwili) - Fallout 1. Nigdy nie ograłem tej "legendy", a jakimiś
archaizmami mnie nie razi więc czas mija całkiem przyjemnie. Dobra gra, acz geniuszu
nie czuję.


Fallout... ciężkie doświadczenie z nim miałem. Za pierwszym razem nie mogłem pokonać pierwszych przeciwników, a jak kilka lat później spróbowałem ponownie to pograłem godzinę i znowu utknąłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem w czym niby Fallout był genialny.
Fajna gra i rouzmiem kontekst okresu w którym powstała, ale by się jakoś nad nia rozpływać...

Szkoda że większość ludzi lubiących komputeroweg tzw. RPG nie miała nigdy styczności z prawdziwymi grami fabularnymi wśrod dobrej ekipy.
Zobaczyliby wtedy jakie te nieudolne komputerowe odpowiedniki są tak na prawdę biedne. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 00:25, Demi23 napisał:

Fallout... ciężkie doświadczenie z nim miałem. Za pierwszym razem nie mogłem pokonać
pierwszych przeciwników, a jak kilka lat później spróbowałem ponownie to pograłem godzinę
i znowu utknąłem. :D

Dlatego inwestuje sie w inteligencje, charyzmę, skradanie itd by nie musieć często walczyć. Ja większość problemów załatwiam rozmową.

@meryphillia: Nie noo, gier komputerowych z sesjami raczej nie ma co porównywać. Poza tym w dobrej ekipie wszystko jest dobre. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w ogóle nie rozumiem pojęcia ''genialna gra''. Grałem w wiele tytułów i chyba nie spotkałem żadnego który mógłbym tak nazwać. Ot, bywają lepsze czy gorsze, i tyle.

@meryphillia
Ja grałem! :D I jednak mimo wszystko normalną grę możesz odpalić sobie praktycznie kiedy chcesz, a zebrać ludzi nawet na jakiś konkretny termin jest ciężko(nie wliczam w to radosnych czasów wszelkiej nauki, kiedy było o niebo łatwiej). A czasami w ogóle nie ma kogo, patrząc na mój przykład - jednemu się nie chce, drugiemu się nie chce jak nie może się przy tym urżnąć, trzeci nie żyje, czwarty i piąty gdzieś na obczyźnie żyją.
Skończyło się to tym, że w tym roku już kilka razy sam sobie siedziałem przy ognisku i wędrowałem w wyobraźni po pewnym świecie. Upaść niżej chyba ciężko.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra genialna to taka która podczas grania wciąnie Cię w swój świat, sprawi że utożsamiasz się z głównym bohaterem + gameplay nie przeszkadza w czerpaniu przyjemności z historii, bo oczywiście nie chodzi o to by była idealna i dopracowana technicznie w każdym calu. "Moje" genialne gry to Hitmany oraz w szczególnośći Deus Ex.

Przesłuchałem to S4D, całkiem niezłe acz naprawdę spodobał mi się tylko Buckup World. Z "podobnych" klimatów (połączenie metalu z elektroniką, nie znam się na gatunkach muzycznych) polecam Bonafide 3000, też darmowe na bandcampie. Choć to tylko 3 utwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobieram Final Fantasy XIV, ciekawe czy mnie przyciągnie na dłużej wersja testowa, w dodatku nie wiem ile abonament kosztuje do tej gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 00:56, Isildur napisał:

Pobieram Final Fantasy XIV, ciekawe czy mnie przyciągnie na dłużej wersja testowa, w
dodatku nie wiem ile abonament kosztuje do tej gry xD


74,90 na 60 dni na keye.pl - może coś taniej znajdziesz na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 01:02, haderQ napisał:

74,90 na 60 dni na keye.pl - może coś taniej znajdziesz na allegro :)


W sumie to nie dużo jak za tyle czasu grania ;)
Jeszcze 2 GB i przekonam się cy spodoba mi się rozgrywka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tracić czas na jakieś grinderskie mmo zamiast w czynie przemysłowym budować lepszą przyszłość planety. :3

Stacja wyładunkowa w połowie gotowa.
Teraz tylko zbudować system transportowy dóbr i podpiąć torami kilka faktorii wydobywczych i produkcja będzie szalała. :3

20140803022252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 02:23, meryphillia napisał:

Tracić czas na jakieś grinderskie mmo zamiast w czynie przemysłowym budować lepszą przyszłość
planety. :3

Jak to ww3pl powiedział, że się zakochałem w jakiejś tam kobiecej postaci i grając będę patrzył na jej tyłek xD
W sumie to też może być interesujące xD

Nie mam tej gry jeszcze więc nie mogę budować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 02:40, Isildur napisał:

Jak to ww3pl powiedział, że się zakochałem w jakiejś tam kobiecej postaci i grając będę
patrzył na jej tyłek xD


Hah.
Aż mi się przypomniało moje uwielbienie do Kasumi w niebieskim wdzianku w Dead Or Alive 2 , którą nonstop grałem i dawałem się wbijać przeciwnikowi, by tylko cieszyć japę na widok białych majteczek. :D

Dnia 03.08.2014 o 02:40, Isildur napisał:

Nie mam tej gry jeszcze więc nie mogę budować ;)


Nadrób to niedopatrzenie natychmiast! :3
Tym bardziej jeśli lubiłeś Transport Tycoon czy Industry Giant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 03:32, meryphillia napisał:

Weee...
Brzydal.


Piękna jest, widocznie mamy odmienne typy urody xD

Dnia 03.08.2014 o 03:32, meryphillia napisał:

Gdzie teraz Finalowym damskim postacią do uroku Tify czy Rinoy...


Nie wypowiem się nie widziałem ;]

Dnia 03.08.2014 o 03:32, meryphillia napisał:

Fabryczki kosztują tyle na ile będziesz chciał wspomóc twórców. ;)
http://www.factorio.com/preorder

To jak tylko mi się kasa pojawi to biorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 03:43, Isildur napisał:

To jak tylko mi się kasa pojawi to biorę ;)


git gut

Na serio niesamowita gra, jak to w jednej z jutubowej recenzji ktoś powiedział mniej więcej: "To gra w której mówisz sobie, że fajne i posiedzisz pięć minutek wieczorem i nagle zdziwiony słońcem na zewnątrz pytasz "który mamy teraz dzień?". ;D
Planowanie fabryczek i tworzenie poszczególnych elementów, które uzupełniają się wzajemnie tworząc fabryczne perpetum mobile jest niesamowicie sycące, o ile oczywiście lubi się tego rodzaju gry. ;]


W końcu nowy segment produkujący Zaawansowane Obwody gotowy, choć nie jest w pełni zautomatyzowany, jak prawidłowo należałoby zrobić. Jednakże Plastik, którego dosył do fabryczek nie jest właśnie zautomatyzowany, zużywa się na tyle wolno, że swobodnie można uzupełniać go w skrzyniach ręcznie.
Teraz tylko ustawć nowy pociąg z faktorii gdzie nachomikowałem sporo Plastiku i będzie gites. ;]

20140803042643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 04:27, meryphillia napisał:

Na serio niesamowita gra, jak to w jednej z jutubowej recenzji ktoś powiedział mniej
więcej: "To gra w której mówisz sobie, że fajne i posiedzisz pięć minutek wieczorem i
nagle zdziwiony słońcem na zewnątrz pytasz "który mamy teraz dzień?". ;D
Planowanie fabryczek i tworzenie poszczególnych elementów, które uzupełniają się wzajemnie
tworząc fabryczne perpetum mobile jest niesamowicie sycące, o ile oczywiście lubi się
tego rodzaju gry. ;]


Lubię takie gry, więc na początek pobiorę demko zobaczę z czym się to je :)

A tak swoją drogą stworzyłem sobie postać, czyż nie jest urocza? ;3
Te uszy i ogon a oczy czarne <3

20140803043048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 04:30, Isildur napisał:

Lubię takie gry, więc na początek pobiorę demko zobaczę z czym się to je :)


Demo skutecznie nakręca hajp jeśli gra się spodoba i wtedy nie ma już dla Ciebie ratunku. :3

Dnia 03.08.2014 o 04:30, Isildur napisał:

A tak swoją drogą stworzyłem sobie postać, czyż nie jest urocza? ;3
Te uszy i ogon a oczy czarne <3


Nadal brzyyydal. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 05:12, meryphillia napisał:

Nadal brzyyydal. :D


Ona nie jest brzydka, jest urocza :D
Przez tą postać chyba kupię sobie grę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować