Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2014 o 00:29, Isildur napisał:

Ja właśnie na odwrót, czym więcej mam gier tym więcej zaczynam i nie kończę xD


Dokładnie. Ja to samo. :/ Ostatnio zainstalowałem kilka gier, które już od dawna zamierzam ukończyć, a nawet ich nie odpaliłem jeszcze... Kiszą się na dysku. :D Ale za to niedługo mogę odhaczyć The Bureau, bo nieźle mnie wciągnął i nawet coraz bardziej się podoba. Już w połowie jestem.

Ściągnąłem sobie teraz Defiance ze Steama, chciałem chociaż postać dzisiaj zrobić, a tu jeszcze 500MB do pobrania w laucherze... Eh i znowu czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2014 o 00:47, meryphillia napisał:

Trochę World Of Małpiszons obadane po nowym patchu można zatem wracać do fabryczek. :3


Widzę że te fabryczki Ciebie wciągnęły na maksa. Jest jeszcze coś czego nie zbudowałeś?

@Demi23 --->
>Ściągnąłem sobie teraz Defiance ze Steama, chciałem chociaż postać dzisiaj zrobić, a tu jeszcze 500MB do pobrania > w laucherze... Eh i znowu czekać.

Ale to pobieranie chyba szybko pójdzie, więc poczekaj ;)
Ja się zabieram za kolejny mecz w FM 2014 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano znowu wessało maksymalnie. :3

Jedyna rzecz której nie buduję w grze, to roboporty służące do kontroli chmar latających dronów, które służą głównie do przemieszczania produktów pomiędzy skrzyniami, a fabryczkami i na odwrót.
Zbyt ułatwia to grę to raz, a dwa minimalizuje krzątaninę po bazie, a ja wręcz uwielbiam grę za to, że biegam w niej niczym z ADHD to tu, to tam by coś uzupełnić, zabrać, etc. ;]

Aktualnie planuję wielką kolejową stację wyladunkową i jeszcze dzisiaj spróbuję się za nia zabrać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 02:30, Kadaj napisał:

Pomidor? ;d


Zbyt trywialne.;p
Aczkolwiek, chyba sobie spróbuję wyhodować obok właśnie pomidora, uwielbiam zapach ich liści. A inaczej liście pomidora ciężko dostać.xD

W ramach odpowiedzi - to jest arbuz.:D Zawsze ciekawiło mnie jak ta roślina wygląda(bo na żywo widziałem tylko owoce), więc kiedyś jedno nasionko zasadziłem i tak sobie rośnie w najlepsze.

Heh, ostatnio dni z cyklu ''nie lubię''. Wczoraj pełno różnych prac wszelakich, ale tak nieregularne że miałem wrażenie ciągłego chaosu za którym nie przepadam. A dziś od dłuższego czasu burza, która jest sobie gdzieś obok mnie i nie wiadomo czy zaatakuje, czy nie zaatakuje. Przez co nic ciekawego nie da się robić - na zewnątrz pada, a w środku nie wiadomo kiedy prąd mogą wyłączyć.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na edytorze postaci w Defiance... tylko trochę zabawy z twarzą było. Ale nawet mi się mój koleś podoba. :) Fajnie, że będzie można zmieniać ciuchy. Uwielbiam to w grach. :D Chyba czas zarwać nockę.

20140801012847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasoby ropy naftowej zwiększają się.
Jestem niczym król siedzący na czarnym złocie. :3

Trzeba powoli myśleć o budowie terminala przetwórczego koło głównej bazy i transportować te zasoby.
Beczułki produkują się już na skalę masową dzięki zwiększonej produkcji stali. ;]

20140801020003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2014 o 01:28, Demi23 napisał:

Zawiodłem się na edytorze postaci w Defiance... tylko trochę zabawy z twarzą było. Ale
nawet mi się mój koleś podoba. :) Fajnie, że będzie można zmieniać ciuchy. Uwielbiam
to w grach. :D Chyba czas zarwać nockę.


ja to ogólnie uwielbiam customizację postaci w grach, San Andreas jest pod tym względem idealne. Szkoda, że w IV i V nie ma tak zaawansowanych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2014 o 02:24, Ecko09 napisał:

ja to ogólnie uwielbiam customizację postaci w grach, San Andreas jest pod tym względem
idealne. Szkoda, że w IV i V nie ma tak zaawansowanych możliwości.


Nom. W San Andreas wyszło im to super. Pamiętam moje rozczarowanie gdy w IV pierwszy raz wszedłem do sklepu z odzieżą... W APB Reloaded jest jeszcze więcej możliwości. Szkoda tylko, że gra słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2014 o 02:43, Demi23 napisał:

Nom. W San Andreas wyszło im to super. Pamiętam moje rozczarowanie gdy w IV pierwszy
raz wszedłem do sklepu z odzieżą... W APB Reloaded jest jeszcze więcej możliwości. Szkoda
tylko, że gra słaba.


Saints Row III-IV? Jak dobrze pamiętam, to raczej nie było problemu, by nawet w trakcie rozgrywki zmieniać kolor skóry (czy chyba nawet płeć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 00:14, Kadaj napisał:

Nie ma to jak użeranie się z netbookiem i instalacją systemu operacyjnego. Drugą noc
nad tym cholerstwem siedzę. : <


Dlatego właśnie lubię PC, mam spokój bo tu instalacja systemu zajęłaby mi góra pół godziny i miałbym taki jak teraz.
Odpukać(puk, puk), żebym nie musiał prędko tego robić.xD

@meryphillia
Linkacz do dwóch free EP-ek z całkiem fajnym ''techno-metalem'', może Ci się w jakimś stopniu spodoba. A jak nie to zawsze kolejny wykonawca do biblioteki: ;p

http://s4dmusic.bandcamp.com/

Aż wejdę na chwilę na czołgi(po ówczesnym załataniu gry, której nie odpalałem z pół roku) i sobie w takich fajnych rytmach postrzelam.:D

Edit - w ogóle to ostatnio widziałem XP na kompie znajomego i...dżaaaajs, na co to komu. Sam bardzo lubiłem kiedyś ten system, ale po kilku latach na 7 wydaje mi się strasznie archaiczny.;p A stare gry w większości ludzie przywracają na 7 do życia(vide GoG itp). A czasami nawet same lepiej działają(jak Might and Magic VI i VII, z którymi na XP miałem problemy, a teraz nie mam).:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 00:21, meryphillia napisał:

Ja próbuję od dwóch miesięcy reinstalować XP na starym krzemiaczku i jakoś nie udaje
się... w ogole za to zabrać. :D

Nie dziwię się. ;p

Z XP dałem sobie wczoraj spokój. Znalazłem starą płytkę z systemem, zrobiłem obraz i wrzuciłem na pendrive''a - nic z tego, w pewnym momencie krzyczał o włożenie CD. -_-
Dziś czas na Linuxa, sprzęt własnie się wyłączył z powodu przegrzania. xD


@Nephren-Ka

Dnia 02.08.2014 o 00:21, meryphillia napisał:

Dlatego właśnie lubię PC

A tak naprawdę to co za różnica? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasysam.

A na co komu XP?
Trudno zainstalować coś nowszego na kompie z 1GB RAMu i procesorem z ery krzemienia łupanego. ;)
A trzymam go chociażby do bezstresowej gry w stare edycje Combat Mission czy Steel Panthers i parę innych gier.

World Of Makaks polecam tylko odpalić by przytulić giftanka.
Zwierzniec w związku z bonusami i weekendem panuję taki, że nie ma co sie stresować.
Spłukałem się w czterech porażkach Tortoisem do zera i zdecydowanie wolę posiedzieć przy fabryczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 00:36, meryphillia napisał:

A na co komu XP?
Trudno zainstalować coś nowszego na kompie z 1GB RAMu i procesorem z ery krzemienia łupanego.
;)
A trzymam go chociażby do bezstresowej gry w stare edycje Combat Mission czy Steel Panthers
i parę innych gier.


No dobra, tutaj faktycznie może się przydać.
Chociaż nie wiem, czy sam nie wolałbym jednak jakoś zmusić te gry do działania na głównym kompie. Moje starocie na szczęście nie kapryszą, bo albo działają w takiej formie jak wyszły, albo mam je na GoG.;p

Dnia 02.08.2014 o 00:36, meryphillia napisał:

World Of Makaks polecam tylko odpalić by przytulić giftanka.
Zwierzniec w związku z bonusami i weekendem panuję taki, że nie ma co sie stresować.
Spłukałem się w czterech porażkach Tortoisem do zera i zdecydowanie wolę posiedzieć przy
fabryczkach.


Z tego co pamiętam to mam ~50 milionów srebra na koncie, więc spłukanie mi nie grozi.;p Zwłaszcza, że pewnie sobie zagram jakimś V tierem(jak zawsze zresztą). Chociaż nie powiem że darmowy czołg to jak zawsze spory bodziec żeby zajrzeć chociaż na chwilę.xD
Przynajmniej widzę że nowy net dobrze działa, przed chwilą odpaliłem i już ponad połowa z 2gb łatki pobrana.xD

@Kadaj - zasadnicza.;p Zawsze wszelkie laptopy, notebooki i inne przenośne kompy u znajomych miały problemy i nigdy się nie dało tego szybko rozwiązać. Pisząc PC miałem na myśli standardowego krzemiaczka w skrzynce, gdzie zawsze problemy udało mi się rozwiązywać z większą skutecznością(i w ogóle jakoś rzadziej się pojawiały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 00:46, Nephren-Ka napisał:

Chociaż nie wiem, czy sam nie wolałbym jednak jakoś zmusić te gry do działania na głównym
kompie. Moje starocie na szczęście nie kapryszą, bo albo działają w takiej formie jak
wyszły, albo mam je na GoG.;p


W przypadku starych CM nie ma opcji by zmusić bo się chce.
Do działania na grafikach od GF6600 i OS od Visty w górę potrzebują patcha wycenianego na 1$. :D
O ile CMBO jeszcze przez jakiś casz będzie dostępny na GOG, tak CMBB i CMAK tylko patchem da się uruchomić na wspóŁczesnych OS.

Steel Panthers to nawet nie mam pojęcia, bo ngdy nie próbowałem instalować na Viście czy 7ce.
Po co miałbym w ogóle skoro bezproblemowo działają mi na starym krzemiaczku. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 00:46, Nephren-Ka napisał:

Zawsze wszelkie laptopy, notebooki i inne przenośne kompy
u znajomych miały problemy i nigdy się nie dało tego szybko rozwiązać.

Ale za to potrafią robić salta po strąceniu z łózka. ;d

Jeee, dotarłem do etapu kopiowania plików. ^^

Swoją droga taki netbook łączy wady starych (wolny) i nowych (problemy z działaniem starszego oprogramowania) komputerów. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla samego FC3 się opłaca.
Bardzo sympatyczna gierka w którą można bawić się przez dłuższy czas, tak miłe jest zakradanie się do bandziorów i podżynanie im gardzieli. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować