Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2014 o 00:14, Braveheart napisał:

Widzę Isildur wrócił do nocnych łask.. nice :P Wakacje mówisz masz ?:>


Jakbyś od pół roku nie mógł spać to też byś czymś się zajął :D
Poza tym dziewczyna w Norwegii więc siedzę tutaj albo gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 00:17, Isildur napisał:

Jakbyś od pół roku nie mógł spać to też byś czymś się zajął :D
Poza tym dziewczyna w Norwegii więc siedzę tutaj albo gram :D

Hahhahaha wolność... Tylko żeby nie zachciało jej się tam czasem zostać na stałe lloll :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos czuwać nad spamem musi. ]:>
A czynnych spamerów nocnych ubywa cały czas.
Niestety taka proza życia i krótka stosunkowo żywotnośc forów internetowych.
Zaczyna brakować czasu na wszystko, to ogranicza się najmniej istotne rzeczy niestety.

Postarałem się o bana na godzinę w ulubionym małpowisku, więc można pobudować jakąś fabryczkę albo coś. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 00:23, Braveheart napisał:

Hahhahaha wolność... Tylko żeby nie zachciało jej się tam czasem zostać na stałe lloll
:D


Nie tego nie zrobi, a jak już będzie to mnie ściągnie tam :)
Nie ukrywam, że chciałbym mieszkać albo w Norwegii albo Szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 00:50, Isildur napisał:

Ja mam tak z Władcą pierścieni :D

Władca Pierścieni :D
To mi się nigdy nie znudzi. :D Aragorn syn Aratorna... jak i reszta maniaków. Nie ma to jak wersja reżyserka i maraton. Czosnek sponiewierany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 00:24, meryphillia napisał:

Ktos czuwać nad spamem musi. ]:>

;-)

Dnia 28.07.2014 o 00:24, meryphillia napisał:

A czynnych spamerów nocnych ubywa cały czas.

right

Dnia 28.07.2014 o 00:24, meryphillia napisał:

Niestety taka proza życia i krótka stosunkowo żywotnośc forów internetowych.

Ja tam lubie gram.pl :D Tutaj mam wszystko i nie raz zjadłem paczkę chipsów albo obiad cisnąc bekę z przepychanek czy wojenek albo innych trollowisk jakie przez to forum się przewinęło i jeszcze pewnie przewinie.

Dnia 28.07.2014 o 00:24, meryphillia napisał:

Zaczyna brakować czasu na wszystko, to ogranicza się najmniej istotne rzeczy niestety.

W pogoni za czasem czasu brak stety :)

Dnia 28.07.2014 o 00:24, meryphillia napisał:

Postarałem się o bana na godzinę w ulubionym małpowisku, więc można pobudować jakąś fabryczkę
albo coś. :3

W co teraz szponcisz.. ? WoT poszedł w odstawkę.? Czy pauza. Coś tam też czytałem, że podejście do Prototajpa robiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 00:29, Braveheart napisał:

To mi się nigdy nie znudzi. :D Aragorn syn Aratorna... jak i reszta maniaków. Nie ma
to jak wersja reżyserka i maraton. Czosnek sponiewierany.


Władca Pierścieni to pierwszy film, który mogę oglądać co roku i mi się nie znudzi.
Książkę już tyle razy czytałem, że prawie znam na pamięć. Musze sobie jeszcze zakupić Hobbita, ale czekam na wszystkie części i najlepiej rozszerzone tak jak WP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, Czy CS Source jest w wersji testowej ?

Bo mam taki dziwny problem
Otóż mój bracki zrobił że jego gry mogę grać na moim koncie, wszystko super zainstalowałem sobie CS Source i tak grałem spory odstęp czasu aż do teraz!

Steam chce abym tą grę KUPIŁ!
Czy to jest wersja trail, czy limity dzielonych gier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 00:31, Braveheart napisał:

W co teraz szponcisz.. ? WoT poszedł w odstawkę.? Czy pauza. Coś tam też czytałem, że
podejście do Prototajpa robiłeś.


Nadal World Of Apes oczywiście przyciąga najbardziej, ale grywam ostatnimi miesiącami pełno różnych "indie" czy "wczesnych dostepów".
Od czasu do czasu wezmę się za jakiś tytuł AAA, jak właśnie choćby wspomniane Prototype.
Kolejne w kolejce będzie chyba w końcu Fallout 3 ewentualnie za Dead Space się wezmę.

No i nie można zapomnieć o sesjach w stałe tytuły, jak Iłek, LockOn, Just Cause 2 czy Arma.
Rczeczy do ogrania jest aż za dużo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja osatnio wziąłem się za robienie czegoś, co zdarza mi się bardzo rzadko. Przechodzę drugi raz grę, konkretniej Mass Effecta Tsy. : >

I wydaje mi się, że swego czasu trochę za mocno narzekałem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 00:59, Kadaj napisał:

A ja osatnio wziąłem się za robienie czegoś, co zdarza mi się bardzo rzadko. Przechodzę
drugi raz grę, konkretniej Mass Effecta Tsy. : >


Ha, ja skończyłem pierwszą część, pamiętam że to była chyba ostatnia gra która przyssała mnie na dłużej do kompa(konkretnie na prawie całe ferie zimowe). Ale też nie zaraz po premierze tylko po pewnym czasie, więc okres znudzenia grami był już aktywny.

A jak już o rpg to gram sobie w Might and Magic VI i jest dość dobre. Pamiętam, że zagrywałem się dawniej w VII(ba, nawet przeszedłem całe jeszcze raz jakieś 2 lata temu), VIII również było ok, a VI nie chciało mi nigdy normalnie działać. Na szczęście gra ma do tej pory dużo fanów i w sumie to dzięki ich pracy działa lepiej jak wcześniej(i jest nawet spolszczenie xD). Mój ulubiony rodzaj gier rpg - stara i brzydka, ale mająca grywalność nieporównywalnie większą niż każdy nowy tytuł.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 01:16, Nephren-Ka napisał:

Ha, ja skończyłem pierwszą część, pamiętam że to była chyba ostatnia gra która przyssała
mnie na dłużej do kompa(konkretnie na prawie całe ferie zimowe). Ale też nie zaraz po
premierze tylko po pewnym czasie, więc okres znudzenia grami był już aktywny.

Haha, ja w "jedynkę" też zagrałem dość późno, dorwałem ją na jakiejś wyprzedaży na Steamie, a i tak swoje na uruchomienie musiała odczekać. W sumie spodziewałem się nudów i koślawości rodem z Neverwinter Nights czy KotOR''a, a bywało że siedziałem przy niej do wschodu słońca - w czym wielka zasługa opowiadanej historii, sama rozgrywka była crapiaszcza. Na szczęście później pojawiła się prawie idealna "dwójka" i to ją bym dziś postawił na piedestale. Przynajmniej do premiery czwartej części. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, że nawet w wakacje nie ma komu walczyć na froncie nocnego spamu.
Wstydziłbym się na Waszym miejscu...

Znowu wsiąknałem w fabryczki (na przemian z Terrarią). ;]
W pierwszej grze pracuję ciężko by zostać potentatem na rynku ropy naftowej.
W drugiej od dwóch dni morduję biedną pszczólkę dziesiątkami, ale skubana nie chce wspołpracować i nie dropi pożądanego itemu. ;(

20140731002317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 00:24, meryphillia napisał:

Tragedia, że nawet w wakacje nie ma komu walczyć na froncie nocnego spamu.
Wstydziłbym się na Waszym miejscu...


A sam to sobie grasz zamiast szerzyć kult nocnego spamiku. ''Źdźbło w oku bliźniego widzisz...'' i takie tam, ten tego.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 00:24, meryphillia napisał:

Tragedia, że nawet w wakacje nie ma komu walczyć na froncie nocnego spamu.
Wstydziłbym się na Waszym miejscu...

Nikt nie walczy bo nie ma walczących, ja siedzę cały czas. W sumie zacząłem grać w FM 2014 i teraz właśnie przerzucam loga, ciekawe czy będą działały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno raczej spamować z samym sobą. ;P
Witki rozpoznania i tak zarzuciłem, ale jak widać i tak nie ma chętnych do budowania wspólnego spamerskiego domu nocnego.
Tymi ręcyma. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 00:39, meryphillia napisał:

Trudno raczej spamować z samym sobą. ;P
Witki rozpoznania i tak zarzuciłem, ale jak widać i tak nie ma chętnych do budowania
wspólnego spamerskiego domu nocnego.
Tymi ręcyma. :3

Chętni są, ale cy miejsce jest i jakiś napitek by się przydał bo bez napitku to nie ma roboty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnych marków. :) Zawsze do późna siedzę, a tu jeszcze nie zawitałem... Zacząłem dzisiaj grać w The Bureau: XCOM Declassified i nawet spoko gierka. Na razie bym oceniał w okolicach 6-7/10, bo jednak ma sporo wad. Ale jak przejdę to jakąś reckę skrobnę. ;) Chciałem w temacie o grze napisać wrażenia ale nie znalazłem takiego... albo nie umiem znaleźć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 01:06, Demi23 napisał:

Witam nocnych marków. :) Zawsze do późna siedzę, a tu jeszcze nie zawitałem... Zacząłem
dzisiaj grać w The Bureau: XCOM Declassified i nawet spoko gierka. Na razie bym oceniał
w okolicach 6-7/10, bo jednak ma sporo wad. Ale jak przejdę to jakąś reckę skrobnę. ;)
Chciałem w temacie o grze napisać wrażenia ale nie znalazłem takiego... albo nie umiem
znaleźć. :D


Witaj :)
Mam tę grę i pograłem trochę :)
Gra fajna, ale jakoś chwilowo gram w inne gry, jednego momentu nie mogę przejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Herbatka.
Przy nocnym giercowaniu najsmaczniejsza jest schłodzona herbatka, a i też siły witalne do nocnego czynienia spamu też dobrze nasyca. ;]

Demi23 >>> Co prawda bez dodatku, ale nowy Xcom też czeka na ogranie.
Niestety jak na razie brakuje czasu i chęci, bowiem produktywność jest najważniejsza, a że zaczna brakować metalu do produkcji stali, to trzeba nowe fabryczki i linie zaopatrzenia budować... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować