Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 00:32, kamiln napisał:

> ehh to tak jak ja kiedyś na siłe szpikowałem sie horrorami :p 3 dni z lampką i radiem
zasypiałem :p
Gdzie ty takie horrory spotkałeś, bo chyba nie w polskiej telewizji???


hmm na Canal + kiedyś leciały 2 pod rząd pierwszy słabszy, a drugi był o takim szpitalu gdzie ludziom zaczęła wypływać zielona krew z wszystkiego... to był wirus jakiś który żył w umyśle.. i jak się "włączał" to rozsadzał im głowy ... Nieźle to było pokazane. Nie wiadomo było co się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne, ja niestety mam tylko "klasyczną" kablówkę bez canal+ czy hbo, więc to coś co podają jako horrory co najwyżej powoduje wybuchy śmiechu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:38, kamiln napisał:

wszystko jasne, ja niestety mam tylko "klasyczną" kablówkę bez canal+ czy hbo, więc to coś
co podają jako horrory co najwyżej powoduje wybuchy śmiechu :(

ja mieszkam na takim zadu.... no na takim osiedlu w moim miescie, gdzie nie podprowadzili kablowki, bo tu same domki sa. I mam cyfre i N, ale to drugie to w promocji na pol roku :p wiec nie moge narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:21, syriusz.b napisał:

może idź do lekarza, bo to ma jakieś podłoże. Może jesteś na coś chory...
A czasami możesz mieć łóżko w złym miejscu ... Wiem, że czasami to utrudnia życie


Pewnie że byłem u lekarza i to nie raz. Ale dowiedziałem się od niego wielkie G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:40, syriusz.b napisał:

ja mieszkam na takim zadu.... no na takim osiedlu w moim miescie, gdzie nie podprowadzili kablowki,
bo tu same domki sa. I mam cyfre i N, ale to drugie to w promocji na pol roku :p wiec nie moge
narzekac


A jakie masz pakiety w N? Bo ja się zastanawiam żeby wziąć pakiet sportowy i ten w którym jest ANX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:40, balduran2 napisał:

> może idź do lekarza, bo to ma jakieś podłoże. Może jesteś na coś chory...
> A czasami możesz mieć łóżko w złym miejscu ... Wiem, że czasami to utrudnia życie

Pewnie że byłem u lekarza i to nie raz. Ale dowiedziałem się od niego wielkie G.


A może zaraz pod łóżkiem masz jakieś rury. Są czasami ludzie tak wrażliwi, że nie mogą spać kiedy mają "żyłę" pod sobą. Moja matka tak ma, więc wiem, że takie coś jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:41, balduran2 napisał:

> ja mieszkam na takim zadu.... no na takim osiedlu w moim miescie, gdzie nie podprowadzili
kablowki,
> bo tu same domki sa. I mam cyfre i N, ale to drugie to w promocji na pol roku :p wiec
nie moge
> narzekac

A jakie masz pakiety w N? Bo ja się zastanawiam żeby wziąć pakiet sportowy i ten w którym jest
ANX.


Mój ojciec kupił telewizor Bravie i mamy teraz N z wszystkimi pakietami na poł roku. W sumie na AXN oprocz niektórych seriali to nudno jest... Sportowych jest dużo to polecam, a proponuje ci jeszcze rozrywke tam masz kanal Comedy Central -- swietne programy tam sa... nowe jak i stare np. Bill Cosby Show - pamietam to z dziecinstwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:42, syriusz.b napisał:

A może zaraz pod łóżkiem masz jakieś rury. Są czasami ludzie tak wrażliwi, że nie mogą spać
kiedy mają "żyłę" pod sobą. Moja matka tak ma, więc wiem, że takie coś jest...


Z tymi rurami to wątpię. A najlepiej to i tak mi się śpi w dzień. A w nocy to już w różnych miejscach próbowałem i ni ciula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę nagrc kilka seriali brazylijskich i puszczac na dobranoc - po 5-10 min zmuli cię jak nic, zaśnięcie po czymś takim to formalnośc ;) (choc przyznac trzeba,że po dłuższej "kuracji" rzuca się na psychikę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:52, kamiln napisał:

Radzę nagrc kilka seriali brazylijskich i puszczac na dobranoc - po 5-10 min zmuli cię jak
nic, zaśnięcie po czymś takim to formalnośc ;) (choc przyznac trzeba,że po dłuższej "kuracji"
rzuca się na psychikę)


No coś Ty, ja lubię seriale brazylijskie:P - tylko żartowałem. A tak w ogóle to ogłaszam że wreszcie statystyki zostały zaktualizowane. Ostatnie aktualizacja 04.02.2007 00:56 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:55, citekmaniak napisał:

Powiem wam coś co może was ucieszy a może nie. Zaktualizowali przed chwilą statystyki gram.pl.
I jak, cieszycie sie?

Nareszcie ... Ileż można czekać :p i o proszę wcześniej jako Delegat miałem mniej postów niż jako Brygadzista a teraz już jest lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cierpiacych na bezsennosc;p;]jestem nowicjuszką, od paru minut istnieje na tej stronie i juz znalazlam cos dla siebie;p!za*ty tamat;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 01:05, kejzi napisał:

Witam wszystkich cierpiacych na bezsennosc;p;]jestem nowicjuszką, od paru minut istnieje na
tej stronie i juz znalazlam cos dla siebie;p!zajebisty tamat;]


To fajnie że się przyłączyłaś do nas, ale wcale nie musisz przeklinać. Przeczytaj sobie regulamin forum, polecam dobra lektura na bezsenność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 01:04, syriusz.b napisał:

> Powiem wam coś co może was ucieszy a może nie. Zaktualizowali przed chwilą statystyki
gram.pl.
> I jak, cieszycie sie?
Nareszcie ... Ileż można czekać :p i o proszę wcześniej jako Delegat miałem mniej postów niż
jako Brygadzista a teraz już jest lepiej :p


Ja tam dopwiedziałem się wreszcie ile mam postów średnio na dzien i wynik jest niezły: 25 dziennie. Ale wiem że to nie najważniejsze. Ide chyba juz spac bo mi sie oczy kleją i mój cel obejrzenia walki Adamka chyba nie zostanie osiągnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 01:05, kejzi napisał:

Witam wszystkich cierpiacych na bezsennosc;p;]jestem nowicjuszką, od paru minut istnieje na tej stronie i juz znalazlam cos dla siebie;p!zajebisty tamat;]

Witamy wacpannę ;D ! Od paru min na forum? W takim razie polecam regulamin (tylko się nie obrażaj, ale dobrze przeczytac, żeby jak już moderator się do człowieka dobierze było wiadomo za co ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 01:07, balduran2 napisał:

> Witam wszystkich cierpiacych na bezsennosc;p;]jestem nowicjuszką, od paru minut istnieje
na
> tej stronie i juz znalazlam cos dla siebie;p!zajebisty tamat;]

To fajnie że się przyłączyłaś do nas, ale wcale nie musisz przeklinać. Przeczytaj sobie regulamin
forum, polecam dobra lektura na bezsenność.

mam cieakwsze "lektury"...a poza tym watpie ze mozna to nazwac przeklenstwem...ale spoko niech ci bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 01:09, kamiln napisał:

> Witam wszystkich cierpiacych na bezsennosc;p;]jestem nowicjuszką, od paru minut istnieje
na tej stronie i juz znalazlam cos dla siebie;p!zajebisty tamat;]
Witamy wacpannę ;D ! Od paru min na forum? W takim razie polecam regulamin (tylko się nie obrażaj,
ale dobrze przeczytac, żeby jak już moderator się do człowieka dobierze było wiadomo za co
;))

no co ty to az tak sie trzeba pilnowac?upsss...dzieki za rade;]przyda sie na poczatek;]ale wpadka na poczatek;p...zawsze mam wejscie smoka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować