Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 01:44, Graffis napisał:

> friki love;) rozumiem rozumiem...

Nie wiem dokładnie do kogo się to odnosiło, ale jeśli do tej dziewczyny z gg to cóż... freaky
jak się patrzy. I ja NIE rozumiem :P:P:P



poczekasz zrozumiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 01:44, Martimat napisał:

no mnie i mojej kobietce przed rozstaniem stuknęło 5 lat razem ... ale to też juz od wakacji
przeszłość


My od maja. I powiem, że na chwilę obecną nie brakuje mi "związkowatości". To chyba naturalna reakcja zwrotna ;P

Dnia 02.02.2007 o 01:44, Martimat napisał:

PS: kurcze pójdę w końcu ja spać... czy nie? :)


lolish :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 01:47, webster napisał:

poczekasz zrozumiesz;)


Nie ma wiele do zrozumienia, gdy zna się kogoś w oparciu o kilka rozmów na gg i dwa popołudnia przy kawce. Czasem ludzie po prostu potrzebują się zakochać. Różne maja powody, ona według mnie tez pewne ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a poza tym robi się coraz ciekawiej;) ja natomiast byłe z panną prawie rok i mi starczyło teraz jestem free od 2 lat i jakoś mnie nie ciągnie;) wole poflirtować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 01:45, bitelz90 napisał:

No tak różnie to bywa, niektóre związki rozpadają się po kilku dniach, inne po kilk miesiącach,
a jeszcze inne po kilku latach ... Ale są też takie, które trawają do końca :]

Niektóre. Pojedyncze. W bólach.

Dnia 02.02.2007 o 01:45, bitelz90 napisał:

No ja jak byłem młodszy, o wiele młodszy to też miałem podobny przypadek, tylko, że wtedy sam
też po jakimś czasie mówiłem, jej, że ją kocham ... :P Hehe

Tyle że ona ma wiosen bodajże 19. To nie jest "ten" wiek. Ale z neurologii, że może to być wiek w sam raz na inne, mniej ciekawe, rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 01:50, Graffis napisał:

> poczekasz zrozumiesz;)

Nie ma wiele do zrozumienia, gdy zna się kogoś w oparciu o kilka rozmów na gg i dwa popołudnia
przy kawce. Czasem ludzie po prostu potrzebują się zakochać. Różne maja powody, ona według
mnie tez pewne ma.

nie potrzeba wiele do miłości:):) (do zakochania jeden krok.... tralalala) bez obrazy uczuć, jeśli kogoś obrażam swoimi wypowiedziami piszcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak 19 lat, to jest całkiem sporo ... Bo jak porównać 12 latke z 19 latką ? heh

No, ale jak mówisz - czasami ludzie potrzebują się zakochać bo mają jakieś swoje powody ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 01:52, Graffis napisał:

> też po jakimś czasie mówiłem, jej, że ją kocham ... :P Hehe
Tyle że ona ma wiosen bodajże 19. To nie jest "ten" wiek. Ale z neurologii, że może to być
wiek w sam raz na inne, mniej ciekawe, rzeczy.


poza tym wiek można ominąć!!! spójrz np na astona kuchera ( czy jakoś tak) on ma babke starszą od siebie, która w sumie mogła by być jego matką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 01:53, webster napisał:

nie potrzeba wiele do miłości:):) (do zakochania jeden krok.... tralalala)

Heh, ja uważam, ze do miłości potrzeba wszystkiego. Dosłownie i bez wyjątków. Jeśli nie potrafisz oddać za miłość wszystkiego to co ona jest warta? A z drugiej strony, nawiązując do wspaniałego poematu o miłości, nawet jakbyś oddał wszystko i uznał, że to wystarczy to się tylko wygłupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 01:53, Graffis napisał:

>wole poflirtować;)

Flirt zawodowy, zawsze smaczny i zdrowy ;P

Hehehe ... Jakie motto =D beka


Kurna zaraz padne na pysk tak mi się spać chce a dopiero zacząłem pisać ściągę :P .. heh :/ Do 3 pewnie posiedze dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 01:56, webster napisał:

poza tym wiek można ominąć!!! spójrz np na astona kuchera ( czy jakoś tak) on ma babke starszą
od siebie, która w sumie mogła by być jego matką;)


I całkiem niezłą kasę. Może sobie pozwolić na każdą inną. A widać do PR''u pasuje taki a nie inny image.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 01:55, bitelz90 napisał:

No, ale jak mówisz - czasami ludzie potrzebują się zakochać bo mają jakieś swoje powody ...

Tjaaa... i zwykle się to źle kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 01:58, Belmundo napisał:

Jak się spotkasz z 19-latką, to nie będą mówic, że jesteś pedofilem

lolololol
Heh, a swoją droga bylem pedofilem. Była miała poniżej 15 lat, gdy zaczęliśmy chodzić ze sobą. Ale i tak byla starsza o tych kilka tygodni, więc to ona mnie molestowała :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować