Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 01:57, Graffis napisał:

Heh, ja uważam, ze do miłości potrzeba wszystkiego. Dosłownie i bez wyjątków. Jeśli nie potrafisz
oddać za miłość wszystkiego to co ona jest warta? A z drugiej strony, nawiązując do wspaniałego
poematu o miłości, nawet jakbyś oddał wszystko i uznał, że to wystarczy to się tylko wygłupi


ładnie napisane!!! ale nie zapominając o jednym a muszę to napisać: miłość nie od razu się rodzi, tylko kwitnie w jak kwiat aby na końcu mógł wydać owoce, pokazać swoje piękno!!! a jeśli kotoś Ci mówi że Cie kocha po 5 min rozmowy to KŁAMIE bo po takim czsie można co najwyżej się zauroczyć!!!! takie jest moje zdanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:01, Belmundo napisał:

Czym? No, pomyślmy od 15 wstecz kratki, wszystkie ciąża, małżęństwo, po rozwodzie alimenty


i tak się cieszcie że to tylko od 15 kiedyś to było tak jak facet miał powiedzmy 20 a dziewczyna 17 to też to nazywano już pedofilią!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:03, Belmundo napisał:

Codziło mi o to gdy masz, ile tam masz lat ,a ona właśnie tyle

Ta wiem. Po prostu oboje sobie tak żartowaliśmy (i nadal żartujemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:02, webster napisał:

ładnie napisane!!! ale nie zapominając o jednym a muszę to napisać: miłość nie od razu się
rodzi, tylko kwitnie w jak kwiat aby na końcu mógł wydać owoce, pokazać swoje piękno!!!

Można i tak. Imho, nigdy się do końca nie rozwinie.

Dnia 02.02.2007 o 02:02, webster napisał:

a jeśli kotoś Ci mówi że Cie kocha po 5 min rozmowy to KŁAMIE bo po takim czsie można co najwyżej się
zauroczyć!!!! takie jest moje zdanie:/

Kim jesteśmy, by to oceniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:08, Graffis napisał:

> a jeśli kotoś Ci mówi że Cie kocha po 5 min rozmowy to KŁAMIE bo po takim czsie można
co najwyżej się
> zauroczyć!!!! takie jest moje zdanie:/
Kim jesteśmy, by to oceniać?


tylko ludźmi;) nie ma ludzi nie omylnych!!! a jeśli kto Ci mówi że sie nigdy nie myli to znaczy że nic nie robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:10, webster napisał:

tylko ludźmi;) nie ma ludzi nie omylnych!!! a jeśli kto Ci mówi że sie nigdy nie myli to znaczy
że nic nie robi;)

Ja jednak nie poważę się na to, by komuś kto mówi "kocham" powiedzieć: "wydaje ci się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:13, Graffis napisał:

Ja jednak nie poważę się na to, by komuś kto mówi "kocham" powiedzieć: "wydaje ci się".

a jaką masz pewność że nie kłamie i nie próbuje Cię wykorzystać np. emocjonalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:16, webster napisał:

a jaką masz pewność że nie kłamie i nie próbuje Cię wykorzystać np. emocjonalnie??

Nie kłamie. Mówi to co uznaje za prawdę. To czy to jest obiektywna prawda jest wątpliwe. Chociażby ze względu na podstawy jakie ma do takich twierdzeń. "Kocham" znaczy tak wiele, a ludzie tak chętnie i łatwo wycierają sobie tym słowem tyłek. Z "miłością" jest tak samo.

Mnie wykorzystać emocjonalnie? Panie, gadasz ze zgryźliwym i stetryczałym cynikiem ;). Ja sam się emocjonalnie zapędziłem w kozi róg. Ale mi się w tym miejscu spodobało i tak sobie siedzę złośliwie drwiąc z marności świata :P:P:P

Zanim ktoś się zabawi w psychologa i powie, że tak nie da się żyć, przybieram pozę itd to weźcie poprawkę na sarkazm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przeczę że nie lubię kobiet bo było by to zbrodnią samą w sobie, ale jestem sceptyczny do takich właśnie kobiet które mówią od razu lub po jakimś czasie że Cię kochają. Ja na miłość wolę zapracować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:25, webster napisał:

nie przeczę że nie lubię kobiet bo było by to zbrodnią samą w sobie, ale jestem sceptyczny
do takich właśnie kobiet które mówią od razu lub po jakimś czasie że Cię kochają. Ja na miłość
wolę zapracować;)


Ja jestem sceptyczny wobec wszystkich, szczególnie zakochanych, a przede wszystkimi do samego siebie. Z jednym wyjątkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:01, Graffis napisał:

> Jak się spotkasz z 19-latką, to nie będą mówic, że jesteś pedofilem
lolololol
Heh, a swoją droga bylem pedofilem. Była miała poniżej 15 lat, gdy zaczęliśmy chodzić ze sobą.
Ale i tak byla starsza o tych kilka tygodni, więc to ona mnie molestowała :P:P:P


Taaaaa, ona Ciebie molestowała ... Pewnie nawet nie stawiałeś oporu =p Tylko sam jeszcze pomagałeś jej ;)
A co w ogóle robiliście, że Cię molestowała :P ;> (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bede bawił się w psychologa bo moim zdaniem oni się doszukują w człowieku jakiś wytycznych które zostały ustanowione z w czasach antycznych, zaznaczam że od tego czasu społeczeństwo się zmienia (moim zdaniem), poza tym każdy człowiek jest inny i myśli na swój sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:27, bitelz90 napisał:

A co w ogóle robiliście, że Cię molestowała :P ;> (?)


lepiej nie wnikać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:23, Graffis napisał:

> a jaką masz pewność że nie kłamie i nie próbuje Cię wykorzystać np. emocjonalnie??

Nie kłamie. Mówi to co uznaje za prawdę. To czy to jest obiektywna prawda jest wątpliwe. Chociażby
ze względu na podstawy jakie ma do takich twierdzeń. "Kocham" znaczy tak wiele, a ludzie tak
chętnie i łatwo wycierają sobie tym słowem tyłek. Z "miłością" jest tak samo.

Mnie wykorzystać emocjonalnie? Panie, gadasz ze zgryźliwym i stetryczałym cynikiem ;). Ja sam
się emocjonalnie zapędziłem w kozi róg. Ale mi się w tym miejscu spodobało i tak sobie siedzę
złośliwie drwiąc z marności świata :P:P:P

Zanim ktoś się zabawi w psychologa i powie, że tak nie da się żyć, przybieram pozę itd to weźcie
poprawkę na sarkazm ;)



Ale z miłością nie ma żadnych zasad, wiec wydaje mi się, że może zdarzyć się i tak, że jak kobieta widziała Cię przez 5 minut może się zakochać i w takim uczuciu trwać do końca życia. Z czasem pozna Cię bardziej i jeszcze mocniej rozbdzi w sobie uczucie. Nie wykluczam tego, że można się zakochać w przeciągu kilku minut, ale jest raczej bardzo żadko spotykane i mało jest takich sytuacji, ale są na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:28, webster napisał:

nie bede bawił się w psychologa bo moim zdaniem oni się doszukują w człowieku jakiś wytycznych
które zostały ustanowione z w czasach antycznych, zaznaczam że od tego czasu społeczeństwo
się zmienia (moim zdaniem), poza tym każdy człowiek jest inny i myśli na swój sposób.

Ale do wszystkich stosuje się pewne zasady i co ciekawe to działa. Człowiek jest przewidywalny, choć marzy by być wyjątkowym (na tle innych współczesnych jemu, innych pokoleń etc.). Psychologia często działa, o to się nie bój ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:33, webster napisał:

> A co w ogóle robiliście, że Cię molestowała :P ;> (?)

lepiej nie wnikać;)



Może i lepiej, ale ciekawość zjada mnieee ... :P :)


Wiem, wiem pójdę do piekła, pójde .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:33, bitelz90 napisał:

Ale z miłością nie ma żadnych zasad, wiec wydaje mi się, że może zdarzyć się i tak, że jak
kobieta widziała Cię przez 5 minut może się zakochać i w takim uczuciu trwać do końca życia.
Z czasem pozna Cię bardziej i jeszcze mocniej rozbdzi w sobie uczucie. Nie wykluczam tego,
że można się zakochać w przeciągu kilku minut, ale jest raczej bardzo żadko spotykane i mało
jest takich sytuacji, ale są na pewno.


Zgadzam się absolutnie i mam podobne zdanie. Jestem niemal pewien, że "miłości" w to mieszać nie musi. Niemal. a jeśli nawet to jak zauważyłeś można to jeszcze podsycić lub zagasić. Skupię się na tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 02:34, bitelz90 napisał:

A co w ogóle robiliście, że Cię molestowała :P ;> (?)


Słodka tajemnica, ale oskarżyliby mnie o współudział ;P. Z premedytacją :P:P:P

Taaak... piekło. Lepiej tego unikać.

kk, logging time.
Z półtorej godziny autobus, potem samolot, o 11 z powrotem w ojczyźnie. Do zobaczenia nocą, marki ;) (trzeba tu marczyce zaimportować, kobiety mają fajny insight do takich gadek ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować